To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Co polecamy? - Piwo

Lilith - 2020-11-25, 19:51

Ja polecam piwo Święty Spokój. Co prawda smak mam stępiony, ale nie na tyle, by dostrzec, że goryczka nie jest taka, że zgaga murowana.
qtasiorro - 2020-11-25, 23:40

Davos napisał/a:
A takie zestawy jak powyżej widziałem w Lidlu jakieś 2 tygodnie temu, a jak chciałem w zeszłą sobotę kupić jeden taki zestaw w ramach prezentu pożegnalnego dla kumpla z pracy, który właśnie od nas odchodzi to oczywiście kurde nie było. Ostatecznie musiałem kupić whisky.


Akurat whisky powinno być Twoim pierwszym wyborem :PP

Davos - 2020-11-26, 09:50

On bardzo lubi piwo, dlatego w pierwszej kolejności pomyślałem właśnie o tym zestawie. Ale ostatecznie z whisky też się ucieszył :PP


Lilith napisał/a:
Ja polecam piwo Święty Spokój. Co prawda smak mam stępiony, ale nie na tyle, by dostrzec, że goryczka nie jest taka, że zgaga murowana.


O, nie piłem nigdy. Gdzie można je dostać?

Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-11-26, 10:23

Na pewno mógłbyś dostać u Lilki. Czyli w strefie skażonej covidem.
Lilith - 2020-11-26, 21:01

Davos napisał/a:
O, nie piłem nigdy. Gdzie można je dostać?

Udało mi się zdobyć w Stokrotce. Seria nazywa się chyba Browar za Miastem.

Davos - 2020-11-27, 09:51

Hm, nawet nie wiem, gdzie w mojej okolicy jest Stokrotka. Jedna jest w Warszawie i prowadzi nawet swój program w TVN, ale od niej bym piwa nie kupił :troll:

Tak czy inaczej dzięki :)

macbed - 2020-11-27, 09:54

o, mam Stokrotkę w mieście, jak będę to może kupię
Lilith - 2020-12-09, 18:29

Fajne piwo miodowe z posmakiem kawowo-czekoladowym


Mańka - 2020-12-09, 22:20

O, to muszę spróbować, lubię takie
macbed - 2021-01-30, 17:53

Byłem dziś w Stokrotce i postanowiłem wziąć jakiegoś krafta na spróbowanie, szukałem piwa Święty Spokój które polecała Lilka ale nie mieli, wobec czego wziąłem jakieś IPA dla weebów



smakuje tak jak napisali na butelce, trochę gorzkie, trochę herbaciane, nawet spoko jak ktoś lubi ten smak

Davos - 2021-02-01, 00:34

Hm, z piw "herbacianych" piłem chyba tylko Grodziskie White Ipa z zieloną herbatą. Całkiem dobre



Lilith - 2021-02-01, 16:51

Nie piłam, ale prędko nie spróbuję, bo antybiotyk :/
macbed - 2021-05-12, 18:54

Nie wiem, czy to dobry temat, ale serdecznie polecam tę oranżadę, bardzo odświeżająca. :-D


kotmaalealamakota - 2021-05-12, 20:54

No, jest zajebisty ten desperados
Lilith - 2021-07-12, 16:48

Uwaga, wrzucę kilka piweczek.

1. Wiśnia w czekoladzie

Ciemne piwo ze smakiem czekolady z nutką wiśni. Ma taki zdecydowany, orzeźwiający smak.



2. Czarne na miodzie

Ostatnio jedno z moich ulubionych piw. Ciemny stout z silnym miodowym akcentem. Fajnie gasi pragnienie i pasuje w sumie do obiadu mięsnego o dziwo :O



3. Piwo na miodzie z maliną

Hmmmm, średnio podeszło mi to piwo. Tutaj do miodowego smaku dochodzi akcent malinowy, który w mojej opinii piwo czyni już za słodkim. Jak ktoś lubi piwo z taką nienachalną, ale silną delikatną słodkością, to jest to piwo dla niego.



4. Magnus toffi

Stout o smaku toffi. O dziwo nie za słodki. Głęboki, zdecydowany smak. Mała goryczka, słodkość orzeźwiająca. Smak dość charakterny, mi się podoba.



5. Kiwi Kiwi Kiwi

Zachwalany przez moich znajomych lubiących krafty, mnie nie porwał. Taki kwaskowo-goryczkowy. Nie moje klimaty.



6. Modern Drinking

Całkiem spoko, nienachalna goryczka gasząca pragnienie. Dobry na upały.



7. Hazy Banan

Meh, niezbyt dobre. Lubię smak banana, ale do piwa mi jakoś nie pasuje. Takie coś to już trzeba lubić. Piwo z goryczką gaszoną smakiem banana, ale w moim odczuciu ten smak był taki totalnie bezpłciowy. Nie kupiłabym drugi raz.



8. Figlarna Bożena

Przywodzi mi na myśl smak typowego piwa sklepowego, jak np. Warka czy Perła, tylko w trochę lepszej jakości. Albo piłam, mając stępiony przez covida smak, nie wiem.



Więcej piwek nie pamiętam. Ostatnio mniej piję.

Antybristler - 2021-07-12, 18:47

Lolka:
Lilith napisał/a:
Uwaga, wrzucę kilka piweczek.

1. Wiśnia w czekoladzie

Ciemne piwo ze smakiem czekolady z nutką wiśni. Ma taki zdecydowany, orzeźwiający smak.

Obrazek

2. Czarne na miodzie

Ostatnio jedno z moich ulubionych piw. Ciemny stout z silnym miodowym akcentem. Fajnie gasi pragnienie i pasuje w sumie do obiadu mięsnego o dziwo :O

Obrazek

3. Piwo na miodzie z maliną

Hmmmm, średnio podeszło mi to piwo. Tutaj do miodowego smaku dochodzi akcent malinowy, który w mojej opinii piwo czyni już za słodkim. Jak ktoś lubi piwo z taką nienachalną, ale silną delikatną słodkością, to jest to piwo dla niego.

Obrazek

4. Magnus toffi

Stout o smaku toffi. O dziwo nie za słodki. Głęboki, zdecydowany smak. Mała goryczka, słodkość orzeźwiająca. Smak dość charakterny, mi się podoba.

Obrazek

5. Kiwi Kiwi Kiwi

Zachwalany przez moich znajomych lubiących krafty, mnie nie porwał. Taki kwaskowo-goryczkowy. Nie moje klimaty.

Obrazek

6. Modern Drinking

Całkiem spoko, nienachalna goryczka gasząca pragnienie. Dobry na upały.

Obrazek

7. Hazy Banan

Meh, niezbyt dobre. Lubię smak banana, ale do piwa mi jakoś nie pasuje. Takie coś to już trzeba lubić. Piwo z goryczką gaszoną smakiem banana, ale w moim odczuciu ten smak był taki totalnie bezpłciowy. Nie kupiłabym drugi raz.

Obrazek

8. Figlarna Bożena

Przywodzi mi na myśl smak typowego piwa sklepowego, jak np. Warka czy Perła, tylko w trochę lepszej jakości. Albo piłam, mając stępiony przez covida smak, nie wiem.

Obrazek

Więcej piwek nie pamiętam. Ostatnio mniej piję.

Też Lolk:
Cytat:
Jestem gruba, bo jem nieregularne posiłki.

icywind - 2021-07-12, 19:54


Jeśli będziesz żreć bez przerwy to posiłki będą regularne

Davos - 2021-07-12, 20:37

Figlarna Bożena wygrywa za nazwę :D
Lilith - 2021-07-12, 20:44

Davos, jest jeszcze Janusz Moczywąs smakujący podobnie. No i Ruda Maruda. Z tej trójki to jednak Bożenka była najlepsza.
Antybristler - 2021-07-12, 20:49

Davos napisał/a:
Figlarna Bożena wygrywa za nazwę :D


To jest cała seria z Januszami, Grażynami, sebami i karynami w nazwie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group