To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Co polecamy? - Sukienki, buty, ubrania itp.

Lilith - 2016-12-07, 20:28

ProFace, ta sukienka, którą wrzucił Zak, moim zdaniem jest ładniejsza :)
Zaknafein - 2016-12-07, 21:25

ProFace napisał/a:
Zak wielkie dzieki! Szukając Twojej znalazłam tą: https://ilovechichi.pl/produkt/chi-chi-london-elegancka-mini-z-koronka/

[ Dodano: 2016-12-07, 20:26 ]
Nie no ta sukienka Zaka wygrała :D jest idealna xD Tyle ze czarna wezme :-) no i gratki poszukiwania chyba zakonczone :D




czarny kolor tym bardziej spoko, zobaczyłbym Cie w niej

a mi brakuje porządnego garnituru w tej chwili bo od czasu skończenia sixth formu nie miałem już okazji nosić co jest trochę smutne, bo koszule krawaty i garnitury były moim codziennym i ulubionym stylem trochę ponad półtora roku temu, a od tego czasu zrobiłem się sporo większy więc już zupełnie na mnie nie pasują. jak będę miał robotę to którąś wypłatę przeznaczę na garnitur bo aż mi głupio nie mieć
prawdopodobnie jakiś typowy czarny z Hugo Bossa, regular-fit i z "new wool". na ogół noszę tylko bawełnę i głównie wszystko z RL, bo i nie płacę za dużo bo mam vouchery i znajomych tam pracujących + wszystko jest w chuj wygodne + bardzo stylowe smart-casual, więc zajebiście się nosi i wygląda dzień w dzień w tym. spodnie bawełniane > jeansy. i stylowo i jeżeli chodzi o wygodę.

Dead_Laugh - 2016-12-07, 21:34

Zaknafein napisał/a:
prawdopodobnie jakiś typowy czarny z Hugo Bossa, regular-fit i z "new wool". na ogół noszę tylko bawełnę i głównie wszystko z RL, bo i nie płacę za dużo bo mam vouchery i znajomych tam pracujących + wszystko jest w chuj wygodne + bardzo stylowe smart-casual, więc zajebiście się nosi i wygląda dzień w dzień w tym. spodnie bawełniane > jeansy. i stylowo i jeżeli chodzi o wygodę.


Zak, :piwo:

ProFace - 2016-12-07, 21:35

Na jedej stronie wgl bekowo bo pisze, że kolekcja studniówkowa a pozuje jakis stary dziad XD

Na garniturach sie w ogole nie znam ale ten wydaje mi się całkiem spoko:
https://www.zalando.pl/bu...0161207203431:s


SlownikOrtograficzny - 2016-12-07, 22:51

Zaknafein napisał/a:
prawdopodobnie jakiś typowy czarny z Hugo Bossa, regular-fit i z "new wool"



Zaknafein - 2016-12-07, 23:33

Dmitrij <3

[ Dodano: 2016-12-07, 22:33 ]
te były najpiekniejsze

Mańka - 2016-12-07, 23:44

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Zaknafein napisał/a:
prawdopodobnie jakiś typowy czarny z Hugo Bossa, regular-fit i z "new wool"


Obrazek



Aaaach już mi mokro

Moris299 - 2016-12-07, 23:47

Powiem wam ciekawostkę.
Na maturze próbnej z Angielskiego mieliśmy opisać czym jest studniówka, powiedzieć gdzie się odbędzie moja i, że mam problem ze znalezieniem partnerki i ubrania.
Bo to napisałem,że moja dziewczyna złamała nogę i leży w szpitalu blablabla i potem napisałem,że jeszcze nie wiem co ubiorę ale będzie to prawdopodobnie ... spódniczka xD
Zapomniałem jak jest po angielsku garnitur i napisałem cokolwiek co mi przyszło do głowy. Przecież nie napiszę, że pójdę w tshirtcie lel

Dostałem opierdziel od pani, że to niepoprawnie politycznie i, że mam tak nie robić na głównej maturze bo nigdy nie wiem na kogo trafię kto to gdzie sprawdzać, jakbym trafił na jakiegoś prawicowca to mogłoby to się dla mnie źle skończyć. Ale cześć otwarta na próbnej 10/10

[ Dodano: 2016-12-07, 23:48 ]
Tak mi się przypomniało a propos ubrań

macbed - 2016-12-07, 23:53

Ja na maturze z angielskiego miałem jakieś durne pytanie o randce i trzeba było opisać i ocenić jej ubranie :??: , w każdym razie coś tam nawymyślałem o pretty blue dress ale nie mogłem się powstrzymać od śmiechu, egzaminatorzy też się trochę pośmiali, 100% gg

[ Dodano: 2016-12-07, 23:54 ]
Takie podejście polecam, a nie sranie się i ostre zakuwanie na miesiące przed maturą :rock:

Davos - 2016-12-08, 01:03

Moris299 napisał/a:
to napisałem,że moja dziewczyna złamała nogę i leży w szpitalu blablabla i potem napisałem,że jeszcze nie wiem co ubiorę ale będzie to prawdopodobnie ... spódniczka xD
Zapomniałem jak jest po angielsku garnitur i napisałem cokolwiek co mi przyszło do głowy. Przecież nie napiszę, że pójdę w tshirtcie lel

Dostałem opierdziel od pani, że to niepoprawnie politycznie i, że mam tak nie robić na głównej maturze bo nigdy nie wiem na kogo trafię kto to gdzie sprawdzać, jakbym trafił na jakiegoś prawicowca to mogłoby to się dla mnie źle skończyć


Ale za to potem mógłbyś się odwołać do sądu, gdzie jakiś sędzia lewicowiec uznałby Twoją rację, dostałbyś max punktów za maturę, a egzaminatora - prawicowca ogłosiliby oszołomem i wywalili z roboty za homofobię i nietolerancję. Jeszcze do tego sprawę opisałyby media i stałbyś się bohaterem Wybiórczej i Niusłika za walkę z ciemnogrodem. Sam profity :]

KicerK - 2016-12-08, 01:32
Temat postu: Re: Sukienki, ubrania itp.
ProFace napisał/a:
400zł



100 amaren można za to kupic

ChodnikowyWilk - 2016-12-08, 16:22

macbed napisał/a:

Takie podejście polecam, a nie sranie się i ostre zakuwanie na miesiące przed maturą :rock:


:piwo:

Barbra - 2016-12-09, 00:07

pro, weszłam na tę stronę do której link wrzuciłaś i wg mnie jak masz szerokie ramiona to taki krój byłby idealny, wgl fason tej sukienki jest prześliczny :3 może poza tym falowanym dołem

https://ilovechichi.pl/produkt/chi-chi-london-jorgie-koronkowa-sukienka/

ZSK - 2016-12-09, 00:14

Nie taki zły ten dół
Barbra - 2016-12-09, 00:18

a zresztą w innym temacie przeczytałam że już kupiła to po co ja się wysilam w ogóle na chuj ja żyję elo
ProFace - 2016-12-09, 08:52

Barbra nie przejmuj sie a sukienka sliczna :hug:
Adijos - 2016-12-09, 18:18

Mnie koleżanka poprosiła w wyborze. No i wybrałem.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

krojechleb - 2016-12-09, 18:43

a rzucę okiem:)
Mackers - 2016-12-09, 18:48

Post.
Adijos - 2016-12-09, 18:59

Co, nie ma zdjęcia? :-D
Jak mi przykro, nawet na to nie liczcie :haha:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group