To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Kupię - Kupię kurczaka obronnego

Moris299 - 2016-11-18, 18:26
Temat postu: Kupię kurczaka obronnego
Witam potrzebuję kurę domową która będzie pilnować domu i znosić jajka.

Mniej więcej taka - i psa i złodzieje pogoni

Mańka - 2016-11-18, 18:28

Heheh, muszę Babci spytać, jak takie kury trenować, bo u mnie za starych dobrych czasów (w sensie: kiedy nie kupowałam jajec ze sklepu tylko przynosiłam z kurnika) tylko takie hasały :D
widzu - 2016-11-18, 18:33

Nie mogłeś tutaj tego dać? -,-

http://forum.mistrzowie.org/viewtopic.php?t=2985

Moris299 - 2016-11-18, 18:35

a ty co znowu masz za problem? :roll:
widzu - 2016-11-18, 18:38

Mam problem z faktem zakładania tematu do jednego gifa, kiedy mamy fhój tematów od ich wrzucania.
ChodnikowyWilk - 2016-11-18, 18:39

Ten gif jest spreparowany, został pusczony od tyłu, tak naprawdę pies goni kurę tyłem żeby pokazać jaki jest kozak i dostać większą porcję karmy za to.
Moris299 - 2016-11-18, 18:49

widzu napisał/a:
Mam problem z faktem zakładania tematu do jednego gifa, kiedy mamy fhój tematów od ich wrzucania.


wymij kija z dupy, reszta tematów w tym dziale nie jest bardziej wartościowa

macbed - 2020-01-05, 12:48

widzu napisał/a:
Ten gif jest spreparowany, został pusczony od tyłu, tak naprawdę pies goni kurę tyłem żeby pokazać jaki jest kozak i dostać większą porcję karmy za to.

tak czy siak karma do niego wróci

[ Dodano: 2020-01-05, 12:49 ]
yyy czemu zacytowało widza

dyniator - 2020-01-08, 00:19

ChodnikowyWilk napisał/a:
Ten gif jest spreparowany, został pusczony od tyłu, tak naprawdę pies goni kurę tyłem żeby pokazać jaki jest kozak i dostać większą porcję karmy za to.


Najlepsze kury bojowe to Leghorny białe. Jeśli są hodowane na wolnym wybiegu wśród innych kogutów, będą wykazywały agresję. Zwłaszcza w stosunku do zwierząt podobnej wielkości.
*ciekawa historia* Mama któregoś roku nakupiła jaj na wylęg do inkubatora. Z tego wiadomo, część odpadnie. Wylęgło się X kur, X kogutów. Wychowała, a na koniec trza było się pozbyć kogutów. co zrobić. szkoda bić. Pare babek potrzebowało odświeżyć krew w swoim kurniku to się sprzedały.
Po 2-4 tygodniach przychodzi.. dziękuje... takie WTF?!
Opowiada, że miała problem z psem sąsiadów. Wykopał sobie dołek pod siatką ogrodzenia i wchodził zagryzał kury. Od kiedy kupili tego koguta, jedyny ich problem to sąsiad który ma pretensje, że jej kogut wydłubał oko jej psu
*koniec historyjki*



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group