To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

OdpRyski - ŚDM - śmieszkowanie i nie tylko

Mormegil - 2016-08-01, 11:28

xD
Te dwa modele "idealnych" ludzi istnieją wyłącznie w Twojej wyobraźni.
Co do czwartego akapitu, to Korwin uczył się od najlepszych.

krojechleb - 2016-08-01, 11:37

WojtekVanHelsing napisał/a:


A ostatnio miałem taką sytuacje, że siedzialem sobie za gimbaza w mojej wsi i jakis gosciu (ale ciota z wygladu) przyszedl z dziewczyna i najwyrazniej im przeszkadzalem bo slyszalem miedzy nimi rozmowe w ktorej ona mowi "On stąd nie pojdzie, chodz" a ten jej powiedzial "Idź i mu coś powiedz"... nie wiem czy bardziej zenujace było to, ze ustapili bo ja tam bylem czy to, ze namawial swoja dziewczyne do tego zamiast ew. sam przyjsc i pogadac - chuj ze bym nie poszedl, ale bylbym mily, teraz jak sie do mnie odezwie to dostanie po ryju.



A jakby koleś podszedł: "Siemka kolego prośbę wielką mam. Mógłbyś stąd pójść bo chciałbym podupczyć a nie możemy lepszego miejsca z dziewczyną znaleźć byłbym Ci wdzięczny"

To poszedłbyś czy nie??

icywind - 2016-08-01, 11:47

Cytat:
Ja raz dostalem od matki kolekcje malych lalek (no kurwa...) to pozdzieralem z nim sukienki, wydarlem wlosy, zwiazalem nimi rece od tyłu i przypalalem zapalkami a pozniej jebalo mi dymem w pokoju.

Skończyłem czytać na tym.
Idź do psychiatry. Normalny człowiek by je po prostu odłożył i się nie przejmował a ty masz jakieś problemy ze sobą.

[ Dodano: 2016-08-01, 11:48 ]
Ja jak byłem dzieckiem to się bawiłem lalkami bo miałem figurki z Dragon Balla :troll:

Moris299 - 2016-08-01, 12:02

ja też robiłem różne sadystyczne rzeczy na lalkach :diabelek:
krojechleb - 2016-08-01, 12:14

ja to tylko pod spódniczkę zaglądałem
icywind - 2016-08-01, 12:22

Moris299 napisał/a:
ja też robiłem różne sadystyczne rzeczy na lalkach :diabelek:

Paliłeś je?

Szyszek - 2016-08-01, 12:23

Uczył je kupować na AliExpress.

[ Dodano: 2016-08-01, 12:32 ]
A co do Wojtka, to pewien wniosek: Jesteś idealnym mężczyzną, jeżeli rozkwasisz komuś nos po niewinnym żarciku z jego strony, bo inaczej wykluczy cię społeczeństwo. Tak mówią w 100% prawdziwi mężczyźni spod znaku polskiej prawicy.
No ale wiadomo: Bo przecież Korwin dał kiedyś Boniemu z liścia, to już sobie kuce znalazły swój wzorzec do naśladowania :haha:

WojtekVanHelsing - 2016-08-01, 12:34

icywind napisał/a:
Cytat:
Ja raz dostalem od matki kolekcje malych lalek (no kurwa...) to pozdzieralem z nim sukienki, wydarlem wlosy, zwiazalem nimi rece od tyłu i przypalalem zapalkami a pozniej jebalo mi dymem w pokoju.

Skończyłem czytać na tym.
Idź do psychiatry. Normalny człowiek by je po prostu odłożył i się nie przejmował a ty masz jakieś problemy ze sobą.



Ja mialem sklonności sadystyczne po prostu.

[ Dodano: 2016-08-01, 12:35 ]
Mormegil napisał/a:
xD
Te dwa modele "idealnych" ludzi istnieją wyłącznie w Twojej wyobraźni.
Co do czwartego akapitu, to Korwin uczył się od najlepszych.


Cóż, może opisane przeze mnie tak, ale sa cechy przepisywane mezczyznom i kobietom ktore są uznawane za cechy które powinien mieć idealny mezczyzna i kobieta.

Korwin pierdolnal boniemu przy obecnosci niewielkiej liczby ludzi itd. tylko ten kurdupel pochwalil sie, że dostał po ryju i nawet nie oddał w internecie, ja to zrobilem przy 20 osobach + nauczycielce i sie tym chwalilem.

[ Dodano: 2016-08-01, 12:35 ]
krojechleb napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:


A ostatnio miałem taką sytuacje, że siedzialem sobie za gimbaza w mojej wsi i jakis gosciu (ale ciota z wygladu) przyszedl z dziewczyna i najwyrazniej im przeszkadzalem bo slyszalem miedzy nimi rozmowe w ktorej ona mowi "On stąd nie pojdzie, chodz" a ten jej powiedzial "Idź i mu coś powiedz"... nie wiem czy bardziej zenujace było to, ze ustapili bo ja tam bylem czy to, ze namawial swoja dziewczyne do tego zamiast ew. sam przyjsc i pogadac - chuj ze bym nie poszedl, ale bylbym mily, teraz jak sie do mnie odezwie to dostanie po ryju.



A jakby koleś podszedł: "Siemka kolego prośbę wielką mam. Mógłbyś stąd pójść bo chciałbym podupczyć a nie możemy lepszego miejsca z dziewczyną znaleźć byłbym Ci wdzięczny"

To poszedłbyś czy nie??


Oczywiście, że nie XD po pierwsze to za szkoła boisko jest bardzo duze i jest od chuja ławek, mógł iść na drugi koniec, nawet bym ich nie widzial, ja mialem tą wygode, ze siedzialem na jedynej ławce któej nie obejmuja kamery.

Po drugie - niby czemu mialbym byc miły? Nie znam go i wyglada mi na ciote.

[ Dodano: 2016-08-01, 12:36 ]
Szyszek, Po niewinnym żarciku nie, przeciez tego nie napisałem, ale po ostrym obrażaniu itd. owszem.

Ja pierdonalem temu gosciowi przed Korwinem...

Zasadniczo to mezczyzna powinien być agresywny i lubić się bic, nie mowiac juz o zainteresowaniu strzelaniem itd.

Szyszek - 2016-08-01, 12:38

Cytat:
Ja pierdonalem temu gosciowi przed Korwinem...


Wojtek dawał z liścia, zanim to się stało modne :haha:

[ Dodano: 2016-08-01, 12:38 ]
A co, jeśli zamiast strzelania wolę interesować się skokami narciarskimi? To znaczy, że już nie jestem prawdziwym mężczyzną?
A jeżeli lubię oglądać biathlon, to jest jeszcze dla mnie jakaś nadzieja?

krojechleb - 2016-08-01, 12:57

Szyszek napisał/a:
Cytat:
Ja pierdonalem temu gosciowi przed Korwinem...


Wojtek dawał z liścia, zanim to się stało modne :haha:

[ Dodano: 2016-08-01, 12:38 ]
A co, jeśli zamiast strzelania wolę interesować się skokami narciarskimi? To znaczy, że już nie jestem prawdziwym mężczyzną?
A jeżeli lubię oglądać biathlon, to jest jeszcze dla mnie jakaś nadzieja?


Jeżeli nie interesujesz się strzelaniem, zabijaniem i paleniem kotów to niestety nie, przykro mi

JankielKindybalista85 - 2016-08-01, 13:03

DAVOS! CHYBA PORA ZAMKNĄĆ TEMAT. W końcu ŚDM się skończył.
Nadir - 2016-08-01, 13:05

Posty Wojtka są rakotwórcze...
Szyszek - 2016-08-01, 13:05

1. ŚDM się skończyło.
2. Zaczęło się gadanie Wojtka.

To są 2 wystarczające argumenty, by zamknąć temat.

JankielKindybalista85 - 2016-08-01, 13:08

Bym mukł bym zamkł.
WojtekVanHelsing - 2016-08-01, 13:13

Szyszek napisał/a:
Cytat:
Ja pierdonalem temu gosciowi przed Korwinem...


Wojtek dawał z liścia, zanim to się stało modne :haha:

[ Dodano: 2016-08-01, 12:38 ]
A co, jeśli zamiast strzelania wolę interesować się skokami narciarskimi? To znaczy, że już nie jestem prawdziwym mężczyzną?
A jeżeli lubię oglądać biathlon, to jest jeszcze dla mnie jakaś nadzieja?


Skoki narciarskie są spoko, ale mozna lubic jedno i drugie...

Davos - 2016-08-01, 15:09

Światowe Dni Młodzieży dobiegły końca, robi się offtop więc zamykam temat.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group