To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Co polecamy? - Chujowe produkty

Całkiem_Dobry_Chłop - 2022-08-09, 19:21

Czy zdarzało ci się już wcześniej pić siki?
Lilith - 2022-08-09, 20:56

Nie, to był pierwszy i ostatni raz.
Davos - 2022-08-11, 21:24

ChodnikowyWilk napisał/a:
To pozostając w temacie lodów, big Milki to bardzo niedobre lody. Powiedziałbym że nawet obrzydliwe. Może bym kupil za max 80 groszy.


Kurde, nie jest to może szczyt finezji, bo to faktycznie najprostsze lody, ale mi zawsze smakowały. Chociaż ostatniego Big Milka jadłem pewnie z 10 lat temu :PP Zmieniły się jakoś od tego czasu? Poza ceną rzecz jasna

Lilith - 2022-08-11, 21:39

Przypomnieliście mi, ile ja miałam wygranych patyczków z Big Milka z 2007 roku xD NIe wszystko zdążyłam wymienić, bo byłam strasznym chorowitkiem
ChodnikowyWilk - 2022-09-05, 09:21

Davos napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:
To pozostając w temacie lodów, big Milki to bardzo niedobre lody. Powiedziałbym że nawet obrzydliwe. Może bym kupil za max 80 groszy.


Kurde, nie jest to może szczyt finezji, bo to faktycznie najprostsze lody, ale mi zawsze smakowały. Chociaż ostatniego Big Milka jadłem pewnie z 10 lat temu :PP Zmieniły się jakoś od tego czasu? Poza ceną rzecz jasna


Wydaje mi się że się zmieniły na gorsze, ale może być też tak że spróbowałem i zasmakowalem się w tych lepszych lodach i dopiero wtedy zdałem sobie sprawę z jakości big milkow



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group