To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Co polecamy? - Chujowe produkty

ChodnikowyWilk - 2021-04-21, 19:14

xD

[ Dodano: 2021-04-21, 19:15 ]
Kurwo

Davos - 2021-04-21, 22:14

Jedni Żywiec piją jak Lilka, a drudzy w nim mieszkają jak Bartek.

[ Dodano: 2021-04-21, 22:29 ]
Mogłaby z tego wyjść forumowa hanuszka



ChodnikowyWilk - 2021-04-22, 10:22

Dobre :-D
macbed - 2021-05-04, 20:12



najgorszemu wrogowi bym nie dał

JankielKindybalista85 - 2021-05-04, 22:22

Gorsze od tortexu?
widzu - 2021-05-04, 23:13

Stoczył się mocno
icywind - 2021-05-05, 00:09

macbed napisał/a:
Obrazek

najgorszemu wrogowi bym nie dał

A ja bym dał, bo jestem okrutnikiem

Davos - 2021-08-02, 13:18

Może to nie tyle produkt ile usługa, ale nie polecam term w Bukowinie Tatrzańskiej, zwłaszcza w środku wakacji. Do wyboru tylko bilet półgodzinny za 30 zł albo 3,5 godzinny za 70 zł, czyli w praktyce trzeba brać ten drugi, bo w pół godziny to zdążysz tylko wejść na basen, chwilę popływać i już trzeba wychodzić. Można jeszcze kupić ten półgodzinny bilet i siedzieć np. godzinę, płacąc karę za dodatkowy czas (w sumie 37 groszy za każdą dodatkową minutę), co zresztą zrobiliśmy ze znajomymi, ale wyszło i tak ok. 50 zł za niecałe 1,5 godziny. A w samych termach ludzi od zajebania i wszędzie kolejki - do zjeżdżalni, do jacuzzi, w przebieralniach. I to wszystko w zwykły dzień (środa) o godz 12 :D Do tego brak basenu sportowego z torami, a w pozostałych kilku basenach pełno Januszy i Grażyn czy madek z dziećmi, ktorzy siedzą wszędzie gdzie się da więc ciężko normalnie pływać. Można co najwyżej lawirować slalomem kraulem albo żabką między ludźmi. O popływaniu grzbietem albo dłuższym nurkowaniu można zapomnieć.

Lepiej już iść na zwykły basen i za połowę mniejszą cenę mieć możliwość normalnego pływania.

Lilith - 2021-08-02, 15:59

Davos, ode mnie dużo osób jeździło na Bukowinę Tatrzańską. A że pochodzę ze środowiska, gdzie w chuj jest patoli, to się nie obyło bez afery, w końcu zginął koleś mieszkający kilka ulic ode mnie. Pamiętacie chyba tę aferę z gruzińską rodziną? XD
macbed - 2021-08-05, 21:47



Guma zdaje się całkiem niedawno weszła do polskiej dystrybucji - w smaku podobna do starych dobrych gum kulek arbuzowych, ale po 5 min żucia smakuje jak zużyta opona

Coś ewidentnie poszło nie tak

Davos - 2021-08-05, 22:03

Z arbuzowych gum ta jest bardzo fajna i trzyma długo smak




Jedyny minus, że kupiłem ją w Panamie więc trochę daleko

ChodnikowyWilk - 2021-08-05, 22:52

Davos napisał/a:
Może to nie tyle produkt ile usługa, ale nie polecam term w Bukowinie Tatrzańskiej, zwłaszcza w środku wakacji. Do wyboru tylko bilet półgodzinny za 30 zł albo 3,5 godzinny za 70 zł, czyli w praktyce trzeba brać ten drugi, bo w pół godziny to zdążysz tylko wejść na basen, chwilę popływać i już trzeba wychodzić. Można jeszcze kupić ten półgodzinny bilet i siedzieć np. godzinę, płacąc karę za dodatkowy czas (w sumie 37 groszy za każdą dodatkową minutę), co zresztą zrobiliśmy ze znajomymi, ale wyszło i tak ok. 50 zł za niecałe 1,5 godziny. A w samych termach ludzi od zajebania i wszędzie kolejki - do zjeżdżalni, do jacuzzi, w przebieralniach. I to wszystko w zwykły dzień (środa) o godz 12 :D Do tego brak basenu sportowego z torami, a w pozostałych kilku basenach pełno Januszy i Grażyn czy madek z dziećmi, ktorzy siedzą wszędzie gdzie się da więc ciężko normalnie pływać. Można co najwyżej lawirować slalomem kraulem albo żabką między ludźmi. O popływaniu grzbietem albo dłuższym nurkowaniu można zapomnieć.

Lepiej już iść na zwykły basen i za połowę mniejszą cenę mieć możliwość normalnego pływania.


No, jak ktoś chce popływać a nie popluskać się to zwykły basen zdecydowanie.

Moris299 - 2021-08-06, 00:03

Davos napisał/a:
Z arbuzowych gum ta jest bardzo fajna i trzyma długo smak

Obrazek


Jedyny minus, że kupiłem ją w Panamie więc trochę daleko


Toż to guma o smaku silnika przeglądarki Internet Explorer

icywind - 2021-11-30, 23:34

https://www.youtube.com/watch?v=jJR4NPOiJYA
jestem pod wrażeniem chujowości tego produktu

ChodnikowyWilk - 2022-01-09, 05:28

Kilkanascie lat temu po calgonie pralka nam się zepsuła w rodzinie, może to tylko przypadek ale na wszelki wypadek nie polecam. Pralki już nie ma, calgonu też nie.
ZSK - 2022-01-10, 19:17

Jakiś serwisant mówił, że wymiana grzałki raz w roku wychodzi taniej niż Calgon do każdego prania.
Davos - 2022-01-14, 18:39

Dłuższe życie każdej pralki to calgon
Saskia - 2022-03-31, 08:23

Davos, ZSK, ChodnikowyWilk, Mam jakoś 15letnią pralkę, nigdy nie stosowaliśmy calgonu. Myślicie, że mógłby ją w końcu zabić? XD
Mamie marzy się pralka z suszarką (osobno...) ale jak na złość nie chce się zepsuć!

Nie wiem co nas pokusiło, ale kupiliśmy chipsy we Francji w sklepiku z czekoladami. Spodziewałam się... nie wiem, czekoladowych chipsów, cieniutkich kawałków czekolady, czegoś w ten gest? Dostałam zwykłe chipsy zanurzone w czekoladzie gorzkiej, które są koszmarne.
Chyba poziom koszmaru jak popcorn mieszany w kinie, gdzie nie wiesz czy trafisz na słodki, czy słony.

Ostatnio też próbowaliśmy Yerba mate. Paradoks: temu smakował miętą (której smaku nieznosi...). Mi smakowała... tuńczykiem.

ZSK - 2022-03-31, 10:24

Saskia napisał/a:
Mamie marzy się pralka z suszarką (osobno...)


Bardzo fajna sprawa :piwo:

Fun fact: nie trzeba czekać z kupnem nowego urządzenia aż stare przestanie działać :pomysl:

JankielKindybalista85 - 2022-03-31, 13:05

ZSK napisał/a:
Fun fact: nie trzeba czekać z kupnem nowego urządzenia aż stare przestanie działać :pomysl:

Cooooooooo?! A cóż to za antypolskie herezje? A nawrt jeśli nie herezje to paaaaaaaaaanie, kogo na to stać? Może prywaciorza - oni to se kupują lodówkę co tydzień żeby w niej trzymać lodowate serce, krwiopijcy - a nie zwykłego Polaka. :troll:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group