To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Czym lepiej byc?

V - r - 2016-05-14, 01:51

Papieża oczywiście.
krojechleb - 2016-05-14, 08:54

Davos napisał/a:
Wojtek wrócił w starym, dobrym stylu :D

Oddaję głos na majtki, bo przy odrobinie szczęścia można zostać stringami na jędrnym tyłeczku jakiejś seksownej dziuni.
A przy odrobinie pecha - wielkimi, rozciągniętymi galotami na opasłym dupsku Ryszarda Kalisza :troll:
Ale pozostałe opcje są jeszcze gorsze :


Jakby być kondomem to możesz mieć dwa w jednym

Barbra - 2016-05-14, 12:19

chciałam najpierw dać papier toaletowy bo przeżywa chwilę cierpienia ale szybko ginie, ale chyba jednak majtki wygrają
Davos - 2016-05-14, 21:14

krojechleb - jak zostaniesz kondomem to chuja będziesz mieć.
ZSK - 2016-05-14, 21:51

I to w sobie.
Mistress9 - 2016-05-14, 23:03

Chociaż w sumie taki papier skoro szybko ginie, to szybciej staniesz się czymś innym w przyszłym życiu :troll:
Mormegil - 2016-05-14, 23:05

Przesrane.
widzu - 2016-05-15, 11:03

Wojtek zostanie pewnie zdjęciem Nikonowicza. :troll:
Antlion - 2016-05-15, 12:24

Nie ma to jak stwierdzić, że temat jest bezwartościowy i skrajnie idiotyczny, ale nadal napędzać mu popularność :troll:
Nadir - 2020-11-07, 03:35

Ta ankieta jest jak wybory prezydenckie - każda opcja beznadziejna na swój indywidualny sposób i ciężko ocenić co jest najmniejszym złem.
icywind - 2020-11-07, 07:12

Kondom ma swoje plusy, bo twoja egzystencja trwa tylko pół godziny i koniec. Ale może być niezbyt przyjemna
Papier toaletowy nie dobrze, jesteś obsrywany.
Sztuczna pochwa nie najgorzej, przynajmniej ktoś cię rucha i nie ma nic wspólnego z kupą. Ale za to dużo dłużej musisz znosić tą egzystencję
Tampon chujowo, siedzisz w cipie, nasiąkasz krwią i umierasz
Majtki może być źle jak ktoś szcza albo sra w ciebie

macbed - 2020-11-07, 11:38

zależy czyje te majtki
Mistress9 - 2020-11-07, 11:45

icywind napisał/a:
Kondom ma swoje plusy, bo twoja egzystencja trwa tylko pół godziny i koniec. Ale może być niezbyt przyjemna
Papier toaletowy nie dobrze, jesteś obsrywany.
Sztuczna pochwa nie najgorzej, przynajmniej ktoś cię rucha i nie ma nic wspólnego z kupą. Ale za to dużo dłużej musisz znosić tą egzystencję
Tampon chujowo, siedzisz w cipie, nasiąkasz krwią i umierasz
Majtki może być źle jak ktoś szcza albo sra w ciebie


Tak w sumie skąd wiesz, że Twoja egzystencja jako zużytego tamponu/prezerwatywy byłaby skończona? :D

icywind - 2020-11-07, 11:53

Mam taką nadzieję
Nadir - 2020-11-07, 15:28

No właśnie, kiedy kończy się egzystencja przedmiotu jeśli przyjmiemy, że takowy ma świadomość? W chwili wyjęcia z opakowania? Po użyciu? Jeśli po użyciu to czy częściowe użycie kończy egzystencję? Na przykład w przypadku papieru toaletowego czy egzystencja kończy się przy użyciu pierwszego listka czy ostatniego? Czy może każdy ma swoją własną świadomość? A sama rolka? Te pytania to zaledwie wierzchołek góry lodowej.
ChodnikowyWilk - 2020-11-07, 18:27

Dlaczego zakładamy że kondom, papier toaletowy itp maja świadomość tego że są właśnie tym? Mi się wydaje że jak cos nie występuje naturalnie tylko jest wytworzone to to jest tak jakby nas zmielono w maszynie przerabiając na górskiego trolla, i na pytanie czy jesteś górskim trollem odpowiesz: nie! Jestem człowiekiem z natury tylko ktoś mnie przerobił na trolla. Tak samo czuje papier toaletowy czy kondom. Jedynie ich półprodukty czują że są sobą, ale żaden z nich nie powie że jest kondomem, mimo że taką ma formę.
icywind - 2020-11-07, 18:58

Co
Moris299 - 2020-11-07, 19:07

Myślę, ze mial na myśli to, ze człowiek wsadzony we wnętrze kamienia wapiennego staje czymś na wzór odwróconej do góry nogami masą kakaową bez zachowanej świadomości lecz poprzez możliwość wystąpienia rozpadu duszy niekiedy może nastąpić zaćmienie księżyca.
Davos - 2020-11-08, 01:22

A ja dalej pozostaję przy zdaniu, że majtki to w tym przypadku najmniejsze zło
Nadir - 2020-11-08, 01:32

Najlepiej takie niewygodne w których się nie chodzi i leżą na dnie szuflady zapomniane na zawsze. #wiecznyodpoczynek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group