To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Telefony

Xardis4444 - 2013-11-16, 22:19

Wątpię.. 5 cali to za dużo jak na telefon.. Jakbym chciał mieć duży ekran, to bym tableta kupił ;)
Oczywiście jest więcej rzeczy które mi się nie podobają, ale za dużo by tu pisać.. W dodatku moją polszczyzną ;p

Jemszyszki - 2013-11-16, 22:58

love178 napisał/a:
Nie wiem, ale jakoś dogłębnie mnie zasmuciło, że w Ameryce to wygląda w ten sposób
http://www.youtube.com/watch?v=RsO9MIaIazM


U nas jeszcze tak nie ma. Ale to kwestia czasu :) . Niestety do tego zmierzają teraz trendy.

Sharvari napisał/a:

two kind of people :D dla mnie to samo. telefon bez wifi to dla mnie nie jest telefon. mój znajomy miał dłuugo taką cegiełkę i tak z dumą mówił że mu wystarcza, a niedawno kupił sobie taki wypasiony i nosa z niego nie wychyla.

Miałem tak samo. Zarzekałem się, że nie potrzebuje smartphona. Ale jak już go dostałem (z tym też jest ciekawa historia, ale to może innym razem) to teraz nie wiem co bym zrobił, bez możliwości przeglądania pdfów czy internetu na uczelni.

brzozik70043704352251515 - 2013-11-16, 23:05

ja mam s2, bardzo ladny tel. nie ma ladniejszego, ma wszystko czego potrzebuje. s3 i s4 ze wygladu na wyglad nie przypadly mi do gustu.
SlownikOrtograficzny - 2013-11-16, 23:17

Ja mam Nokię C3-00.

Wygodny w użytkowaniu i niezawodny, jak zawsze Nokia.

Moris299 - 2013-11-17, 00:33

Ja akurat lubie miec duzo cali w kieszeni, nastepny tel jaki sobie kupie to s3 albo s4

Jak kupowalem tego szajsunga co mam to jeszcze nie wiedzialem, ze wiekszy bedze lepszy. A szkoda bo moglem troche doplacic i kupic telefon (nie pamietam jaki to byl dokladnie ale wiem, ze byl) o podobnych parametrach ale z wiekszym wyswietlaczem

monjiczq - 2013-11-17, 02:34

Barbra napisał/a:
wy tu piszecie że wam takie telefony wystarczą bo to tylko do dzwonienia a dla mnie telefon to jest przenośne wszystko i się wkurzam bo mój ace jest za słaby i się tnie gdy wymagam od niego zbyt wiele :P


ja mam iphona i zdecydowanie mógłby mi robić za komputer. dwa w jednym więc nie narzekam :D

Kalipso - 2013-11-17, 10:22


Samsung Ch@t 357
Nie jest zły. Doczepić się mogę do budzika - codzienna loteria: zadzwoni czy nie zadzwoni? Oto jest pytanie. :D

ZSK - 2013-11-17, 14:19

Moris299 napisał/a:
Bez przesady, bardzo fajny design ma ;d


Miałem na myśli te nowe Soniaki, wszystkie są jednakowe i nudne. Mój też mi się podoba :)

Moris299 - 2013-11-17, 23:46


Samara - 2013-11-17, 23:51

ZróbmySobieKupę napisał/a:

Miałem na myśli te nowe Soniaki, wszystkie są jednakowe i nudne. Mój też mi się podoba :)

Fakt, wyglądem nie zachwycają. Ale narzekać też nie ma co, bo mimo, że każdy jest prawie taki sam, to według mnie są całkiem dobre. Dla mnie najważniejsze, żeby można było siedzieć cały czas na gg i do tego te telefony zdecydowanie wystarczają :-D

RudaMaupa - 2013-11-18, 07:26

Jestem notoryczną psują telefonów, więc nie inwestuję w mega hity, chociaż ostatnio zaczęły podobać mi się Samsung Galaxy S4 i Sony Xperia Z - ale nie mają klawiatury.

Podobnie jak Shav mam telefon z wysuwaną klawiaturą. Aczkolwiek o wieeele starszy...

monjiczq - 2013-11-18, 07:29

jaj mój samsung <3
tyle razy co spadł mi na ziemie albo ckolowiek złego się z nim działo, był dość wytrzymałym telefonem i baaaaaaardzo prosty w obsłudze :D

widzu - 2014-01-19, 18:44



Sony Ericsson Yari.

Zakupiony z powodu, że poprzedni telefon, SE C902 doznał uszkodzenia softwaru.

Jako ciekawostkę dodam że mój SEY został zakupiony po miesięcznej walce z rodzicami, którzy próbowali na siłę mnie "umłodzieżowić" i kupić mi smartphona.


Nigdy nie kupię sobie smartphona.
Już bym wolił łazić z myHammerem z Biedronki :P

Adijos - 2014-01-19, 18:49

Ja też zmieniłem na nokię 5230 kupioną za 0.7 :-D

Jedyna wada, to to, że nie ma wifi i działa na symbianie.

widzu - 2014-01-19, 19:00

^AdijoS^ napisał/a:
Jedyna wada, to to, że nie ma wifi


Bez Wi-Fi da się żyć.
Powiem więcej, da się żyć bez Internetu w telefonie.
Nie używam go równie długo co AdBlocka.

ProFace - 2014-01-19, 19:05

A to jest mój telefon, z którego obecnie korzystam i na niego narzekam.
Podobny jest do puderniczki z Odlotowych Agentek.
Proszę się nie śmiać. XD
Alcatel OT-808

Sharvari - 2014-01-19, 19:10

ProFace napisał/a:
A to jest mój telefon, z którego obecnie korzystam i na niego narzekam.
Podobny jest do puderniczki z Odlotowych Agentek.
Proszę się nie śmiać. XD
Alcatel OT-808
Obrazek


mój kolega taki ma.
śmiałam się z niego.

Adijos - 2014-01-19, 19:16

Sharvari napisał/a:
ProFace napisał/a:
A to jest mój telefon, z którego obecnie korzystam i na niego narzekam.
Podobny jest do puderniczki z Odlotowych Agentek.
Proszę się nie śmiać. XD
Alcatel OT-808
Obrazek


mój kolega taki ma.
śmiałam się z niego.

Nie dziwię się :-D

qtasiorro - 2014-01-19, 19:18

ProFace napisał/a:
A to jest mój telefon, z którego obecnie korzystam i na niego narzekam.
Podobny jest do puderniczki z Odlotowych Agentek.
Proszę się nie śmiać. XD
Alcatel OT-808
Obrazek

^_^

KicerK - 2014-01-19, 19:26

widzu napisał/a:

Bez Wi-Fi da się żyć.
Powiem więcej, da się żyć bez Internetu w telefonie.
Nie używam go równie długo co AdBlocka.


Nie wyobrażam sobie nie mieć internetu w telefonie...
Ani nie mieć adblocka :O Przecież od tych reklam to można jakichś tików dostać :galy:

A co do Pro to ciekawy ten telefon :D Ale strasznie dziwny, nie wyobrażam sobie nosić w kieszeni taki kwadracik.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group