To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Muzyka - My słowianie

ZSK - 2013-11-23, 12:48

AnswersMaster napisał/a:
Ja myślę, że te najgorsze grupy społeczne są najodważniejsze w podchodzeniu do dziewczyn, oni nie mają już nic do stracenia, więc są odważniejsi w podchodzeniu do dziewczyn, a jestem całkowicie pewien, że większości do wolnych dziewczyn nieważne czy ładna czy brzydka wystarczy zagadać i już jest para


Zgodnie z moim postrzeganiem świata oprócz gadki liczy się też wygląd zagadującego. Choć słyszałem też teorię, że lecą na zapisaną w genach opaleniznę.
Aż chyba spróbuję dzisiaj z tym "wystarczy zagadać". Brzmi jak nazwa fundacji ale warto sprawdzić :)

Żaknafein napisał/a:
Polki za to bardzo często widuję z czarnymi/ciapakami.


To by tłumaczyło dlaczego chodzą z nimi te najładniejsze. (Stereotypowy żart oczywiście ;) )
Dziękuję za odpowiedź :piwo:

Wojtuś napisał/a:
szkoly powinny byc w 100% prywatne i dobrowolne.. to rodzic powinien decyduje kiedy, gdzie i na co dziecko idzie do szkoly. Ogólnie jesynep rzydatne lekcje to matma i Polski.


Typowe podejście ucznia. Szkoły muszą być do pewnego wieku przymusowe bo inaczej powstałoby państwo życiowych debili. I tak jest tych debili sporo ale są przynajmniej piśmienni i znają się na zegarku. Otępianie państwa przez bronienie dostępu do nauki jest akurat czystą komuną bo głupim narodem łatwiej rządzić ziom. Dlatego ruscy wybijali wpierw inteligencję. Nie tylko mata się przydaje. Zresztą... mata ma rozwijać logikę myślenia. Geografia, żebyś wiedział gdzie mieszkasz i nie panikował jak przy armagedonie gdy zobaczysz nad głową wał szkwałowy. Historia żebyś znał swe korzenie itd. itp. Nie che mi się dalej wymieniać. Nawet wf jest potrzebny i fajny po za tym.

WojtekVanHelsing - 2013-11-23, 15:13

Wojtuś napisał/a:
szkoly powinny byc w 100% prywatne i dobrowolne.. to rodzic powinien decyduje kiedy, gdzie i na co dziecko idzie do szkoly. Ogólnie jesynep rzydatne lekcje to matma i Polski.


Typowe podejście ucznia. Szkoły muszą być do pewnego wieku przymusowe bo inaczej powstałoby państwo życiowych debili. I tak jest tych debili sporo ale są przynajmniej piśmienni i znają się na zegarku. Otępianie państwa przez bronienie dostępu do nauki jest akurat czystą komuną bo głupim narodem łatwiej rządzić ziom. Dlatego ruscy wybijali wpierw inteligencję. Nie tylko mata się przydaje. Zresztą... mata ma rozwijać logikę myślenia. Geografia, żebyś wiedział gdzie mieszkasz i nie panikował jak przy armagedonie gdy zobaczysz nad głową wał szkwałowy. Historia żebyś znał swe korzenie itd. itp. Nie che mi się dalej wymieniać. Nawet wf jest potrzebny i fajny po za tym.[/quote]

Ale dziecko to wlasnosc rodzica i nie ma ni do gadania.. Niemal 90% rodzicow popiera przymus szkolny, pewnie z 9% nie popiera a samo by wyslalo.. Wiekszosc dzieci do szkoly by chodzilo.. ja na 100% bym chodzil. Jestem ateista a i tak chodze na religie bo jestem zmuszany.. Pewnie chodzilbym jak teraz wiec to nie ma zadnego znaczenia.

Prawdziwi debile to ci ktorzy przeszli przez panstwowa edukacje.. Tam zrobia z człowieka prawdziwego debila.

Ja nie bronie dostepu do nauki tylko chce by zalazala on od rodzica.. Przypomianm ze komunisci pierwsi wprowadzili przymus szkolny bo chcieli otepic naród...

Stalin chcial wybić tylko Polska inteligencje nie inna.. Pol Pot - on chcial wybic wszystkich inteligentnych i wyksztalconych mieszkancow kambodzy.

Wiem gdzie mieszkam, znam wiekszosc krajow na swiecie, znam wskaźnik wolnosci gospodarczej niemal na pamiec, znam rozmiary wiekszosci panstw, znam geografie wszystkich panbstw na swiecie (moge podac na mapie bez podpisania).. jako jedyny w klasie.. a i tak mialem poprawke.

O historii wiekszosc nauczylem sie z internetu.. Ja nie ucze sie na historii tylko korzystma ze swojej wiedzy.

WF nie jest potrzebny ani w wielu kwestiach fajny.

KicerK - 2013-11-23, 18:17

Cytat:
Jestem ateista a i tak chodze na religie bo jestem zmuszany..


Nie można się u ciebie wypisać? W mojej szkole jest tak, że jak ktoś chce chodzić to przynosi zgodę, a jak ktoś nie chce to normalnie nie chodzi.


Cytat:

Nawet wf jest potrzebny i fajny po za tym.




Nie jest. Nie znoszę tej lekcji, jestem zmuszany to grania w grę w którą bym nie chciał grać, to jest bez sensu. Nie każdy lubi to samo.

WojtekVanHelsing - 2013-11-23, 18:33

Cytat:
Nie można się u ciebie wypisać? W mojej szkole jest tak, że jak ktoś chce chodzić to przynosi zgodę, a jak ktoś nie chce to normalnie nie chodzi.


Rzecz w tym, że mozna - Ale rodzice mnie zmuszaja... Dlatego wlasnie jest to dowód, ze nie mam interesu w tym ze szkola byla by dobrowolna.

K - k - 2014-07-29, 15:12

:fuckyou:
Zaknafein - 2014-07-29, 15:21


widzu - 2014-07-29, 16:31

Zaknafein napisał/a:
Obrazek


Nagroda im. Morisa. :P

Davos - 2014-07-29, 22:24

Moris ma wreszcie godnego następcę. Krokorok nie dość, że odkopał temat sprzed 8 miesięcy, to jeszcze założony przez Wojtka :P
Love178 - 2014-07-29, 23:25

Davos napisał/a:
założony przez Wojtka :P

Tych to nawet Moris nie tyka :P

bartek82r - 2014-07-30, 15:53

Krokorok napisał/a:
Teledysk super, muzyka do bani.


Dla mnie i teledysk i muzyka i słowa to dno :/

ZSK - 2014-07-30, 18:50

Cytat:
Dla mnie i teledysk i muzyka i słowa to dno :/

:piwo:

Moris299 - 2014-07-31, 14:51

Tak patrze i rozkminiam o co chodzi, czemu tujest post helsinga i tak dopiero skumałem jak Zak wrzucił tą łopatę :D
Gratuluje korek (y)

Zabek05 - 2016-05-08, 17:26

https://www.youtube.com/watch?v=ssJRk0lVXcU
Mańka - 2016-05-08, 17:44

https://www.youtube.com/watch?v=jrK447AkBb4

[ Dodano: 2016-05-08, 17:45 ]
Moje dawne rewiry, mieszkałam tuż nad siłką pana Słodkiewicza, gdy nie miałam co robić z chlebem to zrzucałam go na dach siłowni xD
A w tej biedrze robiłam zakupy ;-D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group