To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Muzyka - My słowianie

WojtekVanHelsing - 2013-11-14, 23:02

Szczanie jest niezwykle przyjemne... Sranie niewiele mniej ale dlzsze.. Ogolnie lubie te czynnosci. Polityce dorównac moze tylko jedzenie i picie
ChodnikowyWilk - 2013-11-15, 08:54

Teledysk mi się podoba, nie przekroczona została granica dobrego smaku, przyjemnie się go ogląda. Co do muzyki to wiadomo że Donatan szykował hita, i zamierzał zbić na nim kokosy. Czy się to komuś podoba czy nie, to mu się już udało.

Co najśmieszniejsze Donek mówił że kiedyś razem z Cleo nagrali numer z nudów, ale okazał się zbyt dobry żeby leżeć w szufladzie. Tymczasem w piosence słyszymy: "A w teledysku nie ma podtekstów", czyli to ściema i całokształt jaki wyszedł był dokładnie przemyślany przed nagraniem w studio.

Love178 - 2013-11-15, 10:45

WojtekVanHelsing napisał/a:
Że co że nie podoba ci sie?

Nie no, ogólnie to super pomysł, żeby zrobić próbę wprowadzenia muzyki folkowej do popu, w dodatku odnieśli tym piorunujący sukces. Ale nie należę do ich grupy docelowej :p

Sharvari - 2013-11-15, 13:59

pomysł z folkiem (choć nieudany) fajny, klimat fajny, cycki w co drugim kadrze i zezata 17letnia sk♥rwiona modelka niefajne.

nie podobają mi się wszechobecne podteksty i zboczenia, a w "my Słowianie" to, że wzięli najlepsze, wytapetowane modelki/prostytutki z wypchanymi cyckami na wierzchu, pewnie nawet nie Słowianki i śpiewają o tym, że są najpiękniejsze, najlepsze i nie mają kompleksów. dziwne, bo spotkałam zaledwie kilka dziewczyn, które nie mają żadnych kompleksów, mają słowiańską urodę i miseczkę D. więc ja się pytam, gdzie naturalność i prawdziwość?

KicerK - 2013-11-15, 14:07

Sharvari dobrze powiedziała.
RudaMaupa - 2013-11-15, 14:09

Sharvari napisał/a:
wzięli najlepsze, wytapetowane modelki/prostytutki z wypchanymi cyckami na wierzchu, pewnie nawet nie Słowianki i śpiewają o tym, że są najpiękniejsze, najlepsze i nie mają kompleksów. dziwne, bo spotkałam zaledwie kilka dziewczyn, które nie mają żadnych kompleksów, mają słowiańską urodę i miseczkę D. więc ja się pytam, gdzie naturalność i prawdziwość?


Nie zgodzę się. Toż to Polki, zgrabne, acz nie wszystkie takie doskonałe. Podrasowane regionalne kiecki i trochę makijażu, to wszystko, ale słowianki pełną gębą ;)

Co do tekstu - rzecz oczywista, chybiony jak wokalistka.

WojtekVanHelsing - 2013-11-15, 14:25

Nie wszystkie tam to Polski - Zreszta to sie odnosi do wszystkich slowianek.
Adijos - 2013-11-15, 16:16

Piosenka jak dla mnie lipna, w teledysku piesi dużo, miło się ogląda. Całokształt średnio wypada. Biusty nadrabiają. Co do tej modeli o której mówicie to Luxuria Astaroth, 17 lat ma ;p
Xardis4444 - 2013-11-15, 17:23

Całkowicie zgadzam się z Grzejnikiem ;p

Piosenka jest zrobiona w taki sposób, że nie zdziwiłbym się jakby na końcu klipu była umieszczona reklama słowiańskiego burdelu :/

WojtekVanHelsing - 2013-11-15, 17:37

Ale to ze slowianki sa najpiekniejsze to prawda... Rosjanki i Polski sa najladniejsze na swiecie.. Jedyne ladniejsze nie-slowianki to Australijki i Żydówki.
RudaMaupa - 2013-11-15, 17:38

WojtekVanHelsing napisał/a:
Rosjanki i Polski

Dlaczego ciągle piszesz "Polski" zamiast "Polki"? Wiesz, że to nie to samo?

WojtekVanHelsing - 2013-11-15, 18:05

s mi sie wcielo
Jemszyszki - 2013-11-15, 22:38

Takie to nijakie. Popatrzeć można, ale na ulice wychodzę w lato i są częściej ładniejsze widoki. No jakoś tak nie podpadło mi.
Zaknafein - 2013-11-15, 23:02

WojtekVanHelsing napisał/a:
Ale to ze slowianki sa najpiekniejsze to prawda... Rosjanki i Polski sa najladniejsze na swiecie.. Jedyne ladniejsze nie-slowianki to Australijki i Żydówki.


Wgl. na jakiej podstawie stwierdzasz jakie dziewoje są najpiękniejsze? Nigdy nie pojmuje tego.

WojtekVanHelsing - 2013-11-15, 23:43

Jak to na jakiej? Przykladów
Zaknafein - 2013-11-16, 00:09

WojtekVanHelsing napisał/a:
Jak to na jakiej? Przykladów


Piękne dziewczyny mogą być każdej narodowości. Znam angielki, nepalki czy arabki, które są prześliczne. Jak dla mnie nie ma reguły, że polki i Rosjanki muszą być najpiękniejsze

Jemszyszki - 2013-11-16, 16:13

Rosjanki mi się nigdy nie podobały. Kazaszki są już ładniejsze ( i mają lepszy gust). Co do odbioru kobiet, trzeba zawsze pamiętać o efekcie czirliderki (ang. Cheerleader effect). No i coś jest w tych żartach o Niemkach i Brytyjkach...
AnswersMaster - 2013-11-16, 16:25

Kolega często do Rosji jeździ i jest zachwycony urodą tamtejszych niewiast, twierdzi że lubi chude oraz że tam jest taka bieda, że z głodu wszystkie są chude. Zawsze mnie rozwala to sadystyczne podejście. Pewnie wyrywa je na kanapki.
Jemszyszki - 2013-11-16, 17:50

AnswersMaster napisał/a:
Kolega często do Rosji jeździ i jest zachwycony urodą tamtejszych niewiast, twierdzi że lubi chude oraz że tam jest taka bieda, że z głodu wszystkie są chude. Zawsze mnie rozwala to sadystyczne podejście. Pewnie wyrywa je na kanapki.


Wystarczy pokazać paszport z Unii Europejskiej :P . Każda Twoja.

Zaknafein - 2013-11-16, 18:10

Jemszyszki napisał/a:
AnswersMaster napisał/a:
Kolega często do Rosji jeździ i jest zachwycony urodą tamtejszych niewiast, twierdzi że lubi chude oraz że tam jest taka bieda, że z głodu wszystkie są chude. Zawsze mnie rozwala to sadystyczne podejście. Pewnie wyrywa je na kanapki.


Wystarczy pokazać paszport z Unii Europejskiej :P . Każda Twoja.


a paszport polsatu może byc?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group