To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Redakcja telenoweli "Wiara w ludzi" i innych - Kolejny (nie)zwykły dzień na forum

Ascara - 2016-02-09, 17:19
Temat postu: Kolejny (nie)zwykły dzień na forum
Z okazji 3000 posta… Nie jest to tak dobre, jak bym chciała, sesja, a bałam się, że przeoczę granicę, nie umiejąc zachować wstrzemięźliwości. :troll:

Na forum.mistrzowie.org dzień jak co dzień… A przynajmniej tak mogło się wydawać. Jak zawsze macbed spędził większość doby zalogowany na forum, Davos pojawił się w środku nocy. Coś jednak było inaczej. Co? Ach, wiadomości na Shoutboxie…
Davos: Wydaej mi sie, że spedxam tutaj za duzo czasu. :/ Studoiwaem P R A W O, a teraz prezsaduę na forum z rezczywitymi i metanlymi dzeicakami. Wystrczy. Offtopujcie sobie dalej, bze mie. :/
macbed: :I
SlownikOrtograficzny: Szerzo się gimbusy i spamujo wszyndzie a teraz Davos odchodzi. Ludzie ludziom zgotowali ten los!
JankielKindybalista85: Spam? A, to zwłaszcza dziewczyny… Nie żebym był seksistowski! Idę zobaczyć czy wlsz wrzucił już główną.
widzu: Moja mama mówi, że to nieładnie chwalić się tym, że studiuje się prawo…
bartek82r: Davos chyba przegrał jakiś zakład. :D
monjiczq: hehe
Szyszek: No i dzisiaj nareszcie mieliśmy dobry konkurs w wykonaniu naszej reprezentacji! Stoch pokazał wreszcie, na co nas stać. A co się tu porobiło?
macbed: :I
Moris299: O co chodzi Davosowi? nie rozumiem :???:
ZróbmySobieKupę: I dlaczego nas to nie dziwi. :D
Moris299: ej
JankielKindybalista85: No i wciąż nie ma głównej! Pewnie będzie w południe jak wszyscy porządni ludzie w robocie siedzą! Co to kurwa jest
love178: Szyszek, Davos uznał, że jest dla nas zbyt inteligentny. W sumie jak patrzę na poziom co poniektórych…
icywind: o nie, Davos odchodzi :cry: i kto teraz zajmie jego miejsce w moich mokrych snach?
Zabek05: Ty śnisz o widzu przecież.
icywind: nie
macbed: :I
Mackers: Nikt mu nie zrobił na początku testu na bycie kebabem i oto są skutki.
Barbra: o nie davos nas już nie chce :cry:
WojtekVanHelsing: Z każdego wyjdzie lewak prędzej czy później.
ChodnikowyWilk: Davos odchodzi? Tak na serio? bartek82r, coś się stało, wiesz może?
Zaknafein: Mógłby się podzielić tym, co on tam pije. :D Przecież zobaczcie, jak on to napisał. :D
macbed: ^
Marcin55522: ^
manciara9: Spokojnie, znajdę go w Poznaniu i pożałuje. :-D
bartek82r: Już do niego napisałem, zapytałem o co chodzi. Pewnie wkrótce się dowiemy.
Antybristler: Czuję się jakby mi żółwik umarł. :(
Davos: Sytuacja opanowana, panie i panowie! Wiedziałem, że mam łatwe hasło, ale żeby Krok włamał mi się na konto…
love178: I zamiast wykorzystać sytuację, żeby usunąć sobie wannę z sygnaturki, on wypisuje pierdoły. No tak, to Krok :haha:
JankielKindybalista85: O, wanna :haha: love napisała o wannie :haha: Ile razy może was w dupę mać śmieszyć ten sam żart? To już śmieszniejszy jest dworzec w Dębicy

R - y zamrugała gwałtownie, po czym skrzywiła się z niesmakiem. Liczyła na kolejny erotyczny sen, a tutaj jakieś pierdoły…
- No, czas na selfie – mruknęła, uśmiechając się do swojego telefonu.

PS Ten post ma dokładnie 3000 znaków.
PPS Przepraszam, że nie wszyscy się tu znaleźli – nie wszyscy mogą być zalogowani w jednej chwili. :P Posłużyłam się głównie wchodzącą często Starą Gwardią.

Moris299 - 2016-02-09, 17:28

Myślałem, że powiem coś mniej ogarniętego :P
Nie było to długie ale spoko loko jakby było dłuższe to bym wrzucił tldr.gif

Ascara - 2016-02-09, 17:29

Moris299, miało mieć 3000 znaków, jak proponujesz to wydłużyć? Grubsze literki? :P

[ Dodano: 2016-02-09, 17:29 ]
Wysłany: Dzisiaj 17:28

Ostatnio zmieniony przez Moris299 Dzisiaj 00:09, w całości zmieniany 1 raz

o.O

Moris299 - 2016-02-09, 17:32

No wiem wiem całkiem zacny pomysł z tymi 3k znakami Ale ogólnie to brakuje mi tu jakiejś fabuły cose. No nie wiem mam taki niedosyt, jakieś niespodziewane zakończenie(jak to się zwało) no wiesz :P
Ascara - 2016-02-09, 17:33

No wiem. :sadangel:

[ Dodano: 2016-02-09, 17:34 ]
No ale fakt, że to był (nie)erotyczny sen R - y nie jest wystarczająco zaskakujący? :(

R - y - 2016-02-09, 17:35

Wychodzi z tekstu, że mi się to wszystko śniło. Tak mi się wydaje przynajmniej. ;) Mi się tam podoba, chociaż nie czytam shoutboxa zwykle ;)
JankielKindybalista85 - 2016-02-09, 17:40

Ascara, no jakbyś przy tym była. Dokładnie tak się to wszystko wydarzyło. Tylko nie pamiętam dnia. A teraz napisz coś oryginalnego od siebie a nie po prostu skrin z szauta. :troll:

Najs łan maj dir! :piwo: Bardzo fajne, podobało się mnię. Chociaż ja na szaucie zazwyczaj nie pisze albo praktycznie wcale albo odwrotnie: raz na jakis czas z rzadka o wieeeeeele więcej.

Ascara - 2016-02-09, 17:41

JankielKindybalista85, :haha: :piwo: <3
JankielKindybalista85 - 2016-02-09, 17:42

<3
Moris299 - 2016-02-09, 17:42

Ascara napisał/a:
No wiem. :sadangel:

[ Dodano: 2016-02-09, 17:34 ]
No ale fakt, że to był (nie)erotyczny sen R - y nie jest wystarczająco zaskakujący? :(

Nie doczytałem tego

Ascara - 2016-02-09, 17:45

Moris299 napisał/a:
Ascara napisał/a:
No wiem. :sadangel:

[ Dodano: 2016-02-09, 17:34 ]
No ale fakt, że to był (nie)erotyczny sen R - y nie jest wystarczająco zaskakujący? :(

Nie doczytałem tego


(/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-) (/.-)

JankielKindybalista85 - 2016-02-09, 17:46

Lol Moryc didn't read. Lol. Zaskoczyłeś mnie tym wyznaniem Stary!
macbed - 2016-02-09, 18:16


Fajnie, że w Twoich oczach tak wiele wnoszę do dyskusji na forum

Love178 - 2016-02-09, 18:22

To jest karykatura, jak by nie patrzeć, mi tam się Twoje kwestie podobają :P

jedynie:
Ascara napisał/a:
pierdoły

Nie używam takich słów :/

Ascara - 2016-02-09, 18:24

macbed, :troll:

love178, wybacz. :(

Love178 - 2016-02-09, 18:36

Oj tam :hug:
Ascara - 2016-02-09, 18:42

love178, <3
Zaknafein - 2016-02-09, 19:39

bardzo to fajne :D
Ascara - 2016-02-09, 19:40

Zaknafein, :grimer: <3
ChodnikowyWilk - 2016-02-09, 19:44

Niezłe :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group