To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Redakcja telenoweli "Wiara w ludzi" i innych - Mistrzowie - 20 lat później

Mormegil - 2016-01-14, 16:36

Oby nie Niemcy. :I
JankielKindybalista85 - 2016-01-14, 19:11

Davosa nie było bo poległ za Szkocję do końca urągając występnemu królowi Anglii Wilhelmowi i jego żonie, krwiożerczej raszpli Katarzynie.
Davos - 2016-01-14, 19:36

Dzięki za komcie :grimer:

macbed napisał/a:

Dobra, przeczytałem i już miałem zamiar zachwalać i ogólnie się rozpisać, ale moja postać jednak do końca pozostała hermetycznym bułożercą.
Dabos, plz. Następnym razem będziesz inaczej pisał. Ojjj, wszyscy się jeszcze zdziwicie. :hm?:


Oj tam, oj tam. Trochę dystansu, Makbecie :]

love178 napisał/a:
Wiedziałam, że będę miała najgorszy możliwy scenariusz :-D


No żesz, a miałem dobre intencje! :P Chociaż tak myślałem, że perspektywa wyjścia za mąż Cię nie ucieszy :-D Ale czemu od razu najgorszy scenariusz? Wyjazd do Japonii i zostanie dziennikarką naprawdę byłoby dla Ciebie takie złe? :)

Mackers napisał/a:
szkoda tylko, że tak mało o mnie napisałeś.


Za dużo nas tu jest, żeby o każdym móc napisać tyle, żeby był zadowolony... Co pan zrobisz, no nic pan nie zrobisz.


Antybristler napisał/a:
Ciekawe czy coś z tego się sprawdzi :D


Przekonamy się za 20 lat (oby) :) Ale myślę, że niektóre założenia są jak najbardziej realne. Np. to, co stanie się z Krokorokiem :troll:

Zaknafein napisał/a:
no kurwa, Davos, stary, skad wiedziales jak widze siebie za 20 lat? :D
przezajebiste opowiadanie, krata :piwo: dla Ciebie


No a jak inaczej miałaby wyglądać Twoja przyszłość? :D I dzięki za browary B-)

ZróbmySobieKupę napisał/a:
A tak dla ścisłości: moja nauczycielka angielskiego w szkole średniej była zaraz po studiach i do tego bardzo zgrabna, więc nie tylko stare raszple ;)


Hm, no to tu nie trafiłem. Ale i tak musiała paść taka kwestia z Twoich ust w tym momencie, żeby móc płynnie przejść z przedstawienia losów Barbry do Twojej historii :]


Szyszek napisał/a:
[ I fajnie, że nam wszystkim przepowiedziałeś świetlaną przyszłość :P


Nie ma sprawy :D Wiedziałem, że będziesz należał do tej nielicznej grupy ludzi, która po przeczytaniu opowiadania nie będzie mnie hejtować za swój przyszły los :D

Szyszek napisał/a:

Po przeczytaniu końcówki rżałem jak debil :haha: :haha:


Fajnie, że o tym wspomniałeś, bo ciekawi mnie bardzo, jak Wam się właśnie końcówka spodobała :P
Chociaż zdaję sobie sprawę, że jest zrozumiała głównie dla weteranów forum bo większość nowych zapewne nie widziała (i nie słyszała) o filmikach z YT, które swego czasu wrzucał na forum nasz przyszły premier :-D


Szyszek napisał/a:


Może Davos nie dożył tego zlotu? :c


Mam nadzieję, że to jednak się nie sprawdzi :cry:

A czemu mnie nie ma? Samemu o sobie trochę głupio pisać... Ale gdybym miał wymyślić dla siebie jakąś rolę w tej historii... Niech będzie, że zostanę consigliere, kimś w rodzaju Toma Hagena legalizującego biznesy Zaka i pływającego z nim po Karaibach :PP A co sobie będę żałował :-D


Ascara napisał/a:


No oprócz Mariusza i reszty chłopaków, którzy u niego zarabiają. :troll:


Fakt, załoga Media Monster Group może czuć się zawiedziona... Ale i tak to pryszcz w porównaniu do losów Zuckerberga :spiew:

Ismailes napisał/a:
O mnie cały wątek, Ale dowaliłeś z tymi żonami :D Ale fajnie się czytało ;) . Kto z nas wie jaka przyszłość może nas czekać. Być może jest coś w tym co stworzyłeś. :)


Ale przynajmniej nie będziesz mógł narzekać na nudę w życiu rodzinnym :P

No i masz rację - śmieszki heheszki, ale to naprawdę ciekawe, co w realu będzie z nami za 20 lat. Czy forum do tego czasu przetrwa? Ba, czy w ogóle świat przetrwa? :troll:
Jedna wielka niewiadoma.


Mormegil napisał/a:
Oby nie Niemcy. :I


Niemców nie będzie. Co najwyżej niemieccy muzułmanie. Ale wtedy wyśle się Mackersa i już on im tam zrobi porządny remove kebab.

Ismailes - 2016-01-14, 19:39

Davos, Jedyne co jest wiadome i nieziemne na tym świecie to fryzura Zbyszka Wodeckiego :D
Davos - 2016-01-14, 19:41

True :D

No i te oklepane rzeczy: śmierć, podatki i Moda na sukces.

Ismailes - 2016-01-14, 19:43

Davos, I Bracia Mroczkowie w M jak Miłość, którzy nadal myślą, że są Aktorami :D

Ale wracając do opowiadania, mama nadzieję, że chociaż po części uda się zrealizować to co się tam zawarło. :-D

JankielKindybalista85 - 2016-01-14, 19:48

Davos napisał/a:
- A dobra w łóżku? - zapytał prosto z mostu Jankiel, uśmiechając się szelmowsko.
- No cóż... My jeszcze nie... - Widzu był już cały czerwony na twarzy. - Ja tylko... ja na razie tylko... trzymałem ją za rękę.
- Widzu, plz. - powtórzył raz jeszcze Słownik. A Jankiel się roześmiał.
- Chłopie, na co ty czekasz? W tym tempie zaruchasz może przed sześćdziesiątką. Poza tym posłuchaj rady starszego kolegi: Ty ją trzymasz za rękę, a ktoś inny w tym czasie rucha.
- Ona nie jest z takich! - zaprotestował Widzu. - Ufam jej. A poza tym z seksem mi się nie spieszy.
- To dobrze wiemy - zakpił Jankiel. - Ale wiesz, ja na twoim miejscu cieszyłbym się, że nieprawdziwe jest powiedzonko, IŻ NIEUŻYWANY ORGAN ZANIKA. W przeciwnym wypadku byłbyś teraz w niezłych tarapatach.
- Jankiel, foda-se - odciął się Widzu i pokazał rozmówcy środkowy palec.

A to się nazywa recesywny penis, Widzu. Powolny proces ale nieubłagany. Więc fodasuj chociaż sam siebie, niech pupil ma trochę ruchu To może do 2036 roku doczekasz.:troll:

Ismailes - 2016-01-14, 19:50

Jankiel dobrze mówi Widzu trzeba czasem swojego zwierzaka puścić na jakiś spacerek poza granice własnego domu :D
JankielKindybalista85 - 2016-01-14, 19:57

Ismailes napisał/a:
Jankiel dobrze mówi Widzu trzeba czasem swojego zwierzaka puścić na jakiś spacerek poza granice własnego domu :D


Ismailes - 2016-01-14, 19:58

Cicho bo się wyda, że Partyzant wyskakuje czasami do innych krzaków niż swoje osobiste! :dont: :troll: :troll:
Love178 - 2016-01-14, 20:23

Davos napisał/a:
No żesz, a miałem dobre intencje! :P Chociaż tak myślałem, że perspektywa wyjścia za mąż Cię nie ucieszy :-D Ale czemu od razu najgorszy scenariusz? Wyjazd do Japonii i zostanie dziennikarką naprawdę byłoby dla Ciebie takie złe? :)

Jakbym chciała być dziennikarką, to bym nie była teraz na studiach technicznych :P Toż to nigdy nie dotrwam na tym do pierwszego. W dodatku mieszkając w Japonii, gdzie wszystko jest dużo droższe. Osób, które się tam wyprowadzają i prowadzą jakieś blogi/fanpage już jest i tak multum. I nie chcę mieszkać w Japonii, wyjazdy na parę lat żeby się obłowić jako inżynier i wracanie do Polski, to dużo fajniejszy scenariusz :ok:

ProFace - 2016-01-14, 21:43

Coś mi się wydaje, że Davos sam by chciał mieć dwójkę dzieci i najlepiej zeby byly to córki. Takie spostrzeżenie. xD Opowiadanie fajne :v.
Adijos - 2016-01-14, 21:52

No leżę. :haha:

-wstawki Słownika
-żarty o Widzu

Nigdy mnie to nie przestanie śmieszyć.

:piwo: :piwo:

Trochę brakowało mi opisu lokum, bo sam musiałem to sobie w głowie wyobrazić a tak to odwalone perfekcyjnie.
:muk:

SlownikOrtograficzny - 2016-01-14, 22:03

kekekekekeekekeekekekekekeke
O takie historie nic nie robiłem.
A zakończenie przewidziałem. Dobra robota. :ok:

Moris299 - 2016-01-14, 22:06


Mańka - 2016-01-14, 22:23

Zabrałeś się za temat od dupy strony ;)
Barbra - 2016-01-15, 02:21

ostatnio nie mam w ogóle czasu na forum, ale Zak mi napisał żebym wpadła tylko przeczytać opowiadanie Davosa:D

świetneeeee i mam tyle kwestii do powiedzenia! Davos pamięta moje najskrytsze marzenia o romansach z 16-latkami :3

i Marcel ma 20 lat, kiedy to się stało, przecież to jest taki mały kartofelek

bartek82r - 2016-01-15, 13:41

Szczegółowo rozpiszę się w wolnej chwili po weekendzie ale opowiadanie jest genialne :haha:



Teraz chciałbym tylko coś dodać do tematu bo mi się skojarzyło:
(kliknij zdjęcie aby powiększyć)


Davos - 2016-01-15, 15:54

Raz jeszcze dzięki za opinie :) Chociaż po Słowniku spodziewałem się czegoś w rodzaju: "Davos, plz" :troll:

love178 napisał/a:
Jakbym chciała być dziennikarką, to bym nie była teraz na studiach technicznych :P Toż to nigdy nie dotrwam na tym do pierwszego. W dodatku mieszkając w Japonii, gdzie wszystko jest dużo droższe. Osób, które się tam wyprowadzają i prowadzą jakieś blogi/fanpage już jest i tak multum. I nie chcę mieszkać w Japonii, wyjazdy na parę lat żeby się obłowić jako inżynier i wracanie do Polski, to dużo fajniejszy scenariusz :ok:


Hm, kreując w opowiadaniu Twoją przyszłość pamiętałem, że piszesz o Japonii i ogólnie się nią pasjonujesz, a zapomniałem, że przecież studiujesz zupełnie co innego :D Wybacz, mea culpa :]

ProFace napisał/a:
Coś mi się wydaje, że Davos sam by chciał mieć dwójkę dzieci i najlepiej zeby byly to córki. Takie spostrzeżenie. xD


Ciekawe spostrzeżenie, ale nie do końca trafione ;) U mnie w rodzinie praktycznie każde małżeństwo ma dwójkę dzieci, ale mieszaną - syna i córkę. Więc jeśli i ja miałbym mieć kiedyś swoje to fajnie byłoby podtrzymać tę tradycję :)

Barbra napisał/a:
ostatnio nie mam w ogóle czasu na forum, ale Zak mi napisał żebym wpadła tylko przeczytać opowiadanie Davosa:D


Specjalnie dla mnie wpadłaś na forum? <3 Tyle wygrać :grimer:
Tak btw: dzięki Zak :D


Barbra napisał/a:
Davos pamięta moje najskrytsze marzenia o romansach z 16-latkami :3


Pamiętam, pamiętam :-D


Bartek - dobre :D I chętnię przeczytam Twój bardziej szczegółowy komentarz :)

Marcin55522 - 2016-01-15, 18:11

Przeczytane, super opowiadanie. Za 20 lat sobie je powspominamy i zobaczymy co się z tego spełni :troll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group