To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Cichopek podkreśliła kobiece kształty skórzaną kreacją

ChodnikowyWilk - 2015-12-16, 22:51
Temat postu: Cichopek podkreśliła kobiece kształty skórzaną kreacją
Na każdym kroku stara się udowodnić, że zasługuje na tytuł "sexy mamy"! Kasia Cichopek, która latami przyzwyczajała nas do swojego przesłodzonego wizerunku, w ostatnim czasie zmieniła taktykę. Pastelowe stylizacje schowała na dno szafy, stawiając na nieco bardziej mroczny i seksowny zarazem styl. Na pokaz mody Fundacji Spełnionych Marzeń "Odczaruj
Raka " przyszła ubrana w skórzany zestaw, który opinał jej kobiecą sylwetkę. Jak się prezentowała?
Spódniczka mini oraz bluzka odsłaniająca ramiona, do tego klasyczna torebka i cieliste szpilki... Ten dopracowany look tworzył całość z delikatnym makijażem i prostą fryzurą. Gwiazda "M jak miłość" dawno już nie wyglądała tak intrygująco.


Co sądzicie o tym stroju? Pasuje do Cichopek?


macbed - 2015-12-16, 22:53


Pomyliłeś strony :I
http://www.pudelek.pl/

Love178 - 2015-12-16, 22:55

Co to znaczy "kobieca sylwetka"? To znaczy, że jak jakaś kobieta ma inną to nie jest kobietą, czy odbiera się jej poczucie kobiecości wbrew własnej woli?
Nie mam nic do Cichopek, tylko ta gra słów jest dziwaczna.

I nie rzucam się teraz jak "gówno w betoniarce" tylko przypomina mi to jak byłam raz na plaży ze znajomymi i jeden kolega zarzucił koleżance, że "nie śmieje się jak kobieta powinna", co to w ogóle znaczy i dlaczego jego zdaniem ona nie powinna się śmiać, bo nie brzmi tak, jak on oczekuje?

SlownikOrtograficzny - 2015-12-16, 22:55

WTF?! Coraz dziwniejsze tematy się tu pojawiajo. :???:

Moris299 - 2015-12-16, 22:58


ChodnikowyWilk - 2015-12-16, 23:03

Love masz rację oczywiście, to trochę krzywdzące okreslenie dla dziewczyn które mają inna figurę niż ta "wzorcowa kobieca".
No ale tak jest i co zrobisz.


Czemu shit temat? wciąż lepszy niż o polityce :
:szubienica:

Szyszek - 2015-12-16, 23:04

Wybacz, Chodniku. Nie sądziłem, że będę do tego zmuszony, ale...
LOSOWY OBRAZEK Z INTERNETU:


Generalnie zgodzę się z Love. W ogóle co to za określenie "śmiać się jak kobieta"? Każdy ma inny śmiech. Jedni się śmieją normalnie, inni bardziej chichoczą jak hieny niż się śmieją (podnosi rękę), inni mają gęsi śmiech, a niektórzy... no, wiadomo

Zresztą, każda sylwetka, którą posiada kobieta jest, jakby nie patrzeć, kobieca. Po prostu może ona wyglądać w przeróżny sposób i jednym się podobać, a innym nie. To samo u mężczyzn. Ktoś może być tłuściejszy, ktoś bardziej przypakowany, a jeszcze inny może wyglądać jak tyczka.

Co do wielce szacownej pani Cichopek, to niech się ubiera jak chce. Ta osoba jest mi zupełnie obojętna.

Nadir - 2015-12-16, 23:05

Aha. :I
Love178 - 2015-12-16, 23:15

ChodnikowyWilk napisał/a:
No ale tak jest i co zrobisz.

Zmienię to, lol, odpowiedź jest chyba prosta :D

Davos - 2015-12-17, 00:57

SlownikOrtograficzny napisał/a:
WTF?! Coraz dziwniejsze tematy się tu pojawiajo. :???:


^

Szyszek napisał/a:
Zresztą, każda sylwetka, którą posiada kobieta jest, jakby nie patrzeć, kobieca. Po prostu może ona wyglądać w przeróżny sposób i jednym się podobać, a innym nie. To samo u mężczyzn. Ktoś może być tłuściejszy, ktoś bardziej przypakowany, a jeszcze inny może wyglądać jak tyczka.


No i mężczyzn też tak się różnicuje. W końcu o jednych mówi się, że wyglądają "męsko", a o innych, że wprost przeciwnie.

ZSK - 2015-12-17, 01:02

Davos napisał/a:
No i mężczyzn też tak się różnicuje. W końcu o jednych mówi się, że wyglądają "męsko", a o innych, że wprost przeciwnie.


O to to :1m:

Barbra - 2015-12-17, 17:59

strój podkreśla kobiecą sylwetkę = jest obcisły w cyckach i tyłku

Bardzo ciekawy temat Wilku, myślę że ona po prostu nie kocha swojego męża, Marcina Hakiela (32 l.) i stara się być seksowna i zobaczyć czy nadal wzbudza zainteresowanie innych mężczyzn mimo swojego wieku i przebytej ciąży. Może nawet szuka bolca na boku. Dziwka

Moris299 - 2015-12-17, 18:12


macbed - 2015-12-17, 18:32


Moris299 napisał/a:
szmata z kompleksu

ChodnikowyWilk - 2015-12-17, 19:10

Barbra napisał/a:

myślę że ona po prostu nie kocha swojego męża, Marcina Hakiela (32 l.)


Poszperałem trochę i tak:

- pod koniec tamtego roku dom Cichopek i Hakiela generował milionowe straty. Cichopkowa obarczyła pewnie winą swojego męża byznesmena który zaciągnął kredyt we frankach.

- we wrześniu tego roku świętowali swoją rocznicę ślubu, wiadomo czułe słówka jak to się kochają na dobre i złe, zdjęcia z wakacji itp.

- W ciągu ostatnich siedmiu lat para przeżyła wzloty i upadki - mówiło się nawet o ich rozstaniu. Ostatecznie aktorka i tancerz wciąż są razem.

- Przypuszczam że są razem ponieważ mają dwójkę dzieci, i to ich powstrzymało od rozwodu. Już się nie kochają (tzn. kochają się tak jak przeciętne długoletnie małżeństwa), i nie chcą aby ich dzieci żył w rozbitej rodzinie.

- Opcje są dwie: wytrzymają ze sobą aż do śmierci (czyt. aż do porzygu) albo w końcu się rozejdą. Cichopek zacznie szukać nowego bolca (albo już to robi na boku tak jak pisze Barbra), a Hakiel wyrwie coś w tancbudzie (jest tancerzem) i będzie bulił Cichopkowej alimenty.

JankielKindybalista85 - 2015-12-17, 19:21

Ale dlaczego my właściwie tu rozmawiamy o Cichochłopku? Przecież ani ona bystra, ani utalentowana ani nawet "z tym sie nie jebała, z tym się nie jebała a temu nie ciągnęła"... czemu nagle zupełnie z dupy wyciągnąłeś Cichopka? No kurna nie umiem tego rozkminić.
ZSK - 2015-12-17, 19:36

Barbra napisał/a:
Może nawet szuka bolca na boku.


Ohoho, widzę, że jednak bolec przyjął się w Twoim Słowniku :clap:

JankielKindybalista85 - 2015-12-17, 19:38

Szkoda że tylko w słowniku. Buuuurn! :troll:
ZSK - 2015-12-17, 19:47

Dla mnie nawet spoko :troll:
Barbra - 2015-12-17, 20:14

JankielKindybalista85 napisał/a:
Szkoda że tylko w słowniku.

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group