To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki z innych stron - Jankiel mówca nienawiści

Antybristler - 2015-11-05, 17:54

Ja to wiedziałem, ale musiałem się przekonać w praktyce.
macbed - 2015-11-05, 20:13


ZróbmySobieKupę napisał/a:
Nie mówi się cygan tylko gruzoamerykanin. Czy jakoś.

:-D :-D :-D

KicerK - 2015-11-05, 22:21

Antybristler napisał/a:
Zgłosiłem tam obrażacza z MFO i mi odpisali:
Cytat:
Szanowny Panie, dziękujemy za zgłoszenie. Do prokuratury można zgłaszać wypowiedzi nawołujące do nienawiści. W orzecznictwie prawa polskiego odpowiedzialność karną za słowo ponosi się w przypadku, gdy doszło do wykorzystania mowy nienawiści - a tu prawo jest bardzo precyzyjne. W polskim prawie „mowa nienawiści” to nie każdy rodzaj „złego słowa”, motywowanego nienawiścią, a nawet zwykłą niechęcią. To termin zarezerwowany dla regulowanego przez kodeks karny (art. 256) „propagowania totalitarnego ustroju państwa i nawoływania do nienawiści na tle narodowościowym, etnicznym, rasowym, wyznaniowym“. Nie każde sianie nienawiści, nie wszystkie pogardliwe, odzierające z godności i szacunku wypowiedzi dają podstawę do karania i ścigania (z urzędu) z tego właśnie przepisu. Ma Pan prawo, by oceniać jakieś wypowiedzi jako obraźliwe i nienawistne, lecz te wypowiedzi nie zostałyby uznane za przykład "mowy nienawiści" zgodnie z prawem polskim. Można je jedynie zgłaszać do administratora strony. Pozdrawiamy OR



Czyli jak ktoś nie jest kolorowy czy homo to już można go obrażać :C


Trzeba było powiedzieć, że jesteś gejem

Ascara - 2015-11-06, 01:14

ChodnikowyWilk napisał/a:
A w ogóle ten skrin był w poczekalni, czyli liczba osób mogących to zgłosić zwęża się diametralnie. Stawiam na autora, bo mało kto przegląda poczekalnię, a jeszcze mniej komentarze w niej :P


[konspiracyjny szept]Moderatorzy...[/konspiracyjny szept]

Moris299 - 2015-11-06, 08:13


JankielKindybalista85 - 2016-05-08, 22:03

Ascara napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:
A w ogóle ten skrin był w poczekalni, czyli liczba osób mogących to zgłosić zwęża się diametralnie. Stawiam na autora, bo mało kto przegląda poczekalnię, a jeszcze mniej komentarze w niej :P


[konspiracyjny szept]Moderatorzy...[/konspiracyjny szept]


Moderatorzy by mnie nie zgłosili. A przynajmniej nie dopiero wtedy. Miałem na miszczach i to na głównej dużo "gorsze" teksty. :troll:

icywind - 2020-11-04, 00:17

No i cała ta jego nienawiść wyparła miłość >:<
Antybristler - 2020-11-04, 06:58

Jeszcze go nie znaleźli?
JankielKindybalista85 - 2020-11-04, 08:44

A kuku, tutaj jestem, cenzorzy pierdoleni! A o cyganach mam stanie chujowe, ale stabilne.
Lilith - 2020-11-04, 15:28

Specjalnie dla rasistowskiego Jankiela otworzą ponownie sprawę uprzednio dezynfekując całe Archiwum i w maseczkach i rękawiczkach będą go stalkować przez Internet, oczywiście odpowiednio założoną prezerwatywą na kabel ethernetowy, by wirusy do komputera nie dostały się drogą internetową.
monjiczq - 2020-11-04, 20:04

:scared:
RudaMaupa - 2020-11-05, 01:05

Oesu, co to kurde jest :haha:

Ale w sumie nie wiem, czy to obelga, bo prawdziwych cyganów już nie ma...

JankielKindybalista85 - 2020-11-05, 07:54

Ale mój żart o cygańskim micie stworzenia świata zajebisty. Nie pamiętałem go. Zatem dzięki za odkop.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group