To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Humor - anonimowe.pl

Moris299 - 2015-11-01, 12:57
Temat postu: anonimowe.pl
najlepsze teksty z anonimowych :D

[ Dodano: 2015-11-01, 12:57 ]
Jako dzieciak uczęszczałem do bardzo małej szkoły. Było w niej może kilkadziesiąt osób. W związku z tym był raczej luz, nauczycielki zgadzały się na wiele. Jedną z naszych ulubionych zabaw były wyścigi po korytarzu. Ktoś miał stoper i robiliśmy po kolei takie rundki. Na końcu korytarza był dywan.

Któregoś razu postanowiłem zakończyć swój bieg pięknym ślizgiem na kolanach, ale jako pierwszoklasista nie wziąłem pod uwagę, że ślizganie się po dywanie to raczej trudna sztuka. Akurat bieg dobrze mi poszedł, więc byłem nieźle rozpędzony. Tuż przed końcem korytarza podskoczyłem i wyglądowałem na kolanach. Lądowanie oczywiście nie przebiegło tak, jak powinno. Moje kolana stanęły jak wryte, a ja odbiłem się i poleciałem jak kłoda głową do przodu.

Wyobraźcie sobie gminę nauczycielki, która za tą ścianką z karton gipsu (uf!) akurat robiła sobie tosta, gdy przez ścianę przebiła się głowa siedmiolatka i rezolutnie wypowiedziała słowa:
- Ojej, psze pani! Chyba zrobiłem dziurę w ścianie. Czy to da się naprawić..?

http://anonimowe.pl/0kaTy

macbed - 2015-11-01, 13:08


Komentarze często bywają lepsze od samych historyjek, polecam fanpage :P

bartek82r - 2017-02-28, 16:15

Nie wiem gdzie to wrzucić, ale chyba tutaj najlepiej pasuje:


krojechleb - 2017-02-28, 19:56

Widziałem wersję z dziewczyną w roli głównej co nie zmienia faktu że dość zabawna historyjka nawet jeśli zmyślona.

Mam wrażenie że widziałem na głównej mistrzów skrina z anonimowych albo może ktoś podrzucał gdzieś?

Lilith - 2017-03-01, 00:04

Namawiałam mojego chłopaka, żebyśmy obejrzeli razem pewien serial, w którym był wątek o gejach. Cały czas mówiłam przy nim jak słodcy i seksowni są ci dwaj razem i jak cudownie wygląda ich związek.

Kilka tygodni później mój były już chłopak powiedział mi, że ten serial uświadomił mu, że tak naprawdę to woli chłopców i "bardzo dziękuje mi, że pokazałam mu ten serial".

Aha. No to mam czego chciałam.
-------------------------
Nie, to nie jest moje wyznanie.

widzu - 2017-03-01, 00:21

Antek jest gejem? :scared:
Lilith - 2017-03-01, 00:32

Taaak, musi być gejem, bo jak wytłumaczyć fakt, że poleciał na taką chłopczycę jak ja?
:troll:

Davos - 2017-03-01, 00:49

Może wziął Cię za żółwia :troll:
Antybristler - 2017-03-01, 19:47

Na żółwia*


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group