To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki z mistrzów - Poukładany jak Fudal

bartek82r - 2013-11-08, 12:21
Temat postu: Poukładany jak Fudal
Tym razem poranek był spokojny. Nic nie zwiastowało kolejnej afery.

Jak co dzień wstałem rano i poszedłem do pracy. Po zrobieniu kawy usiadłem spokojnie przy komputerze i tradycyjnie odpaliłem komputer.
Po przejrzeniu forum, przeszedłem na mistrzów i mój szpiegowski instynkt zaprowadził mnie do poczekalni, pod pretekstem poszukiwania świeżych screenów.

Moim oczom ukazał się pierwszy screen znajdujący się w poczekalni dodany przez... admina we własnej osobie (tego mniej znanego - Fudala) Dałem "dobre" i przeszedłem dalej. Potem odwiedziłem moje PW na mistrzach i znowu przeszedłem do poczekalni.
Tym razem moim oczom ukazał się ten sam screen co poprzednio, ale tym razem... dodany przez użytkownika Poukladany



Dowody:

Fudal był dziś rano:




A Poukladany nie, ale screena dodał:




Ciekawe, czy np. Milek to wlsz?

Antybristler - 2013-11-08, 12:31

Powinien dostać bana za multikonto. Bez dwóch zdań!
bartek82r - 2013-11-08, 14:03

Dodatkowo, jak po raz drugi (po krótkiej chwili) odwiedziłem poczekalnię, jego screen miał ocenę 6/6 podczas gdy w żadnym innym ocena nie zmieniła się nawet o jeden punkt, więc prawdopodobnie dodał sobie sam punktację plusując z innych kont (skąd ja to znam :/ )

Dodał następnego screena w ten sam sposób (czemu po prostu nie zaloguje się jako Poukładany)





Davos - 2013-11-08, 14:21

Popieram Antybristlera, ban za multikonto :D Ale czy naprawdę admin musi zniżać się do plusowania swoich screenów z innych kont? Przecież jako admin może wrzucić od razu swojego screena. Najwyżej będzie miał mało plusów, ale nie byłby to pierwszy screen na głównej z niską oceną...
bartek82r - 2013-11-08, 14:24

Może być jeszcze opcja taka, że jeden plus dodany przez administrację plusuje screena właśnie o +6 (ew. +5)

(no chyba, że to tylko zbieg okoliczności, w co szczerze wątpię)

ZSK - 2013-11-08, 15:47
Temat postu: Re: Poukładany jak Fudal
bartek82r napisał/a:
...wstałem rano i poszedłem do pracy (...) Po przejrzeniu forum, przeszedłem na mistrzów (...) Potem odwiedziłem moje PW na mistrzach i znowu przeszedłem do poczekalni.


Tak z ciekawości: czym się zajmujesz zawodowo? ;)

AnswersMaster - 2013-11-08, 16:10

pewnie jest urzędnikiem państwowym :D
Antybristler - 2013-11-08, 16:26
Temat postu: Re: Poukładany jak Fudal
ZróbmySobieKupę napisał/a:
bartek82r napisał/a:
...wstałem rano i poszedłem do pracy (...) Po przejrzeniu forum, przeszedłem na mistrzów (...) Potem odwiedziłem moje PW na mistrzach i znowu przeszedłem do poczekalni.


Tak z ciekawości: czym się zajmujesz zawodowo? ;)

Tajny agent Avonu.

Zaknafein - 2013-11-08, 16:53

bartek, jak Ty znajdujesz czas na to wszystko? ; o rodzinka praca mistrzowie, forum i jeszcze szerlokowanie :P
Davos - 2013-11-08, 20:30

Przecież Bartek już gdzieś kiedyś pisał, że jest optykiem. To samo zresztą widać na zdjęciu, które wrzucił w temacie o autach: http://www.mistrzowie-for...sz-vt232,30.htm
Bartek napisał, że zaparkował pod miejscem pracy. No chyba, że pracuje tam gdzie sprzedają alkohole świata :-D

Jemszyszki - 2013-11-08, 21:30

Przyjdzie się kiedyś i złoży czarne "M" pod drzwiami. Wiecie, tak tajniacko :>
bartek82r - 2014-06-19, 21:18

Przypomniał mi sie ten temat a skoro Fudal jest juz z nami to ciekaw jestem czemu wrzucał jako poukladany? Po to żeby użytkownicy nie czepiali się ze admini swoje screeny dodają? Czy był inny powód.

I jeszcze zastanawia mnie kim jest milek111? Bo zauważyłem że jak na mistrzach wprowadzają jakies zmiany i mają młyn, tak jak np. ma to miejsce aktualnie ze względu chyba na nadchodzace zmiany to milek w tym czasie jest dużo mniej aktywny... :P

Davos - 2014-06-19, 22:43

Bartek, sugerujesz że milek111 to któryś z adminów? :) Nie chce mi się teraz tego sprawdzać, ale wydaje mi się, że milek był obecny na starym forum.
bartek82r - 2014-06-19, 22:58

był na pewno ale jest taki pewny zbieg okoliczności...
-Veon- - 2014-06-19, 22:59

Pewnie wszyscy z pierwszych miejsc topki to admini. :P
Moris299 - 2014-06-21, 15:56

A co jeśli Bartek to też admin? :scared:
widzu - 2014-06-21, 19:09

Moris299, przecież bartek jest adminem.
Banował przecież WojtkaVanHelsinga i ustawił Krokorokowi niebieski nick kiedy skrypt nie wyrobił, nie pamiętasz?

Moris299 - 2014-06-22, 16:24

widzu napisał/a:
Moris299, przecież bartek jest adminem.
Banował przecież WojtkaVanHelsinga i ustawił Krokorokowi niebieski nick kiedy skrypt nie wyrobił, nie pamiętasz?


A no racja. Mam zaniki pamięci krótko i długotrwałej więc musisz mi wybaczyć.

RudaMaupa - 2014-06-24, 09:56

Ale trzeba uczciwie przyznać, że to porządny admin. Sam siebie zbanował za multikonta. Personifikacja sprawiedliwości.
bartek82r - 2014-06-24, 10:00

A co z Fudalem?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group