To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Kupię - Kupie murzyna

WojtekVanHelsing - 2013-11-03, 20:05
Temat postu: Kupie murzyna
Do celów erotycznych
Antybristler - 2013-11-03, 20:17

Nie lepiej murzynkę? :D
SlownikOrtograficzny - 2013-11-03, 20:21

Tu masz z polewą:

Sharvari - 2013-11-03, 20:23

Antybristler napisał/a:
Nie lepiej murzynkę? :D

o gustach się nie dyskutuje HOMOFOBIE NIETOLERANCYJNY

WojtekVanHelsing - 2013-11-03, 20:24

Ja nie mówilem ze bede go sam sunal.. ja mam go zamiar zmuszac do prostytucji
Pingvin - 2013-11-07, 15:34

To raczej do celów biznesowych.
WojtekVanHelsing - 2014-02-27, 01:40

Sorry, ze odgrzebuje po paru miesiach..

Kupil wtedy murzyna schwytanego w zimbabwe..

Sprawowal sie dobrze... Szkolielm go w piwnicy itp..

Źle reagowal na widac mnie nago.. Aby go przestraszyc czesto sie przed nim rozbieralem, tanczylem i spiewalem.

Przeprowadzil az 69 prób samobójstw..

Za kazdym razem przezyl..

Ogólnie byl wyglodnialy... Karnilem go za na tydzien ziemniakami i ryzem, chyba, ze sie dobrze sprowowal - wtedy dawalem mu kostke cukru.


Ogolem to pracowal zaledwie 18h dziennie.

Pare dni temu zaczelo sie z nim robic źle... Mial bardzo dobra klatka dla psów.. miescil sie w sam raz.. jak sie skupil i polozyl...

Zarcie mial przeciez dobrze.. az kilka kartofli dziennie i miske ryzu..

Pracowal w malo wydajnych pracach

KOpalni
Prostytuowal sie (lacznie 4000 homsiów go przelecialo)
Pracowal na budowie
Podlewal kwiaty
Kopal rowy
Drapal mnie po dupie i po jajach
Musial oceniac jak spiewam
Trzymal mi gazete podczas walenia...


Ogólem to nie zameczalem go.

nie wiem czemu probowal sie zabic..

jednak pare ndi temu zauwazylem, ze zdycha.. oczy odpadly mu kilka dni temu.. pewnie je zezarl ale cóz..

Dzisiaj go dobilem..

Nie wiem co mu bylo.

Bilem go zaledwie kilkanascie razy dziennie za pomocą kija bejsbolowego... lezal sobie wygodnie w klatce na dworze...

Ale mniejsza z tym.

Chce kupic nowego murzyna. i murzynke.

Rozmnoze ich.

Sharvari - 2014-02-27, 16:04

a

lekcje

odrobiłeś?

Zaknafein - 2014-02-27, 16:13

WojtekVanHelsing napisał/a:
Sorry, ze odgrzebuje po paru miesiach..

Kupil wtedy murzyna schwytanego w zimbabwe..

Sprawowal sie dobrze... Szkolielm go w piwnicy itp..

Źle reagowal na widac mnie nago.. Aby go przestraszyc czesto sie przed nim rozbieralem, tanczylem i spiewalem.

Przeprowadzil az 69 prób samobójstw..

Za kazdym razem przezyl..

Ogólnie byl wyglodnialy... Karnilem go za na tydzien ziemniakami i ryzem, chyba, ze sie dobrze sprowowal - wtedy dawalem mu kostke cukru.


Ogolem to pracowal zaledwie 18h dziennie.

Pare dni temu zaczelo sie z nim robic źle... Mial bardzo dobra klatka dla psów.. miescil sie w sam raz.. jak sie skupil i polozyl...

Zarcie mial przeciez dobrze.. az kilka kartofli dziennie i miske ryzu..

Pracowal w malo wydajnych pracach

KOpalni
Prostytuowal sie (lacznie 4000 homsiów go przelecialo)
Pracowal na budowie
Podlewal kwiaty
Kopal rowy
Drapal mnie po dupie i po jajach
Musial oceniac jak spiewam
Trzymal mi gazete podczas walenia...


Ogólem to nie zameczalem go.

nie wiem czemu probowal sie zabic..

jednak pare ndi temu zauwazylem, ze zdycha.. oczy odpadly mu kilka dni temu.. pewnie je zezarl ale cóz..

Dzisiaj go dobilem..

Nie wiem co mu bylo.

Bilem go zaledwie kilkanascie razy dziennie za pomocą kija bejsbolowego... lezal sobie wygodnie w klatce na dworze...

Ale mniejsza z tym.

Chce kupic nowego murzyna. i murzynke.

Rozmnoze ich.


aha.

ProFace - 2014-02-27, 19:34

Wojtek postanowił wziąć się za czarną robotę. ROBISZ TO ŹLE
icywind - 2014-02-27, 20:24

Bardzo kur.wa śmieszne.
macbed - 2020-04-28, 16:29

zgłaszam za intensywny rasizm
widzu - 2020-04-28, 16:36

Przedawnione.
macbed - 2020-04-28, 16:38

w sensie do prokuratury zgłaszam, ja wiem że administracja prącie kłądzie na takie sprawy
Lilith - 2020-04-28, 16:46

O kurwa mać xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nadir - 2020-04-28, 16:48

Lilith, nie rozwalaj strony. Xd
Lilith - 2020-04-28, 16:49

Proszę o wannę, nietyklani.
icywind - 2020-04-28, 16:50

Ten temat akurat trzeba rozwalić

Tytaniczni admini zamykają tematy których brakowało a ten zostawiają w spokoju - to jest skandaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal

Love178 - 2020-04-28, 16:52

Nie wiedziałam, że mamy temat z coming outem wojtka
Lilith - 2020-04-28, 16:53

Love178, z jego zmiennością poglądów jeszcze się dowiemy, że zmienił płeć, zaciążył, a 6 stycznia dokonał aborcji xDDD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group