To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Samopomoc - Głupi Facebook

bartek82r - 2015-07-13, 14:44
Temat postu: Głupi Facebook
Moja wiadomość do Facebooka:
(do jakiegoś działu z płatnościami bo tylko taki kontakt do nich idzie znaleźć) :roll:

"Witam serdecznie.

Z góry przepraszam za zamieszanie, ale powyższy formularz kontaktowy jest jedynym jaki udało mi się znaleźć w celu skontaktowania się z Państwem.

Mój problem nie dotyczy oczywiście płatności, dlatego proszę o skierowanie go do właściwej osoby, która będzie w stanie mi pomóc.
(w pomocy społecznościowej nie mogę zadać pytania ponieważ wyskakuje mi komunikat, że muszę przełączyć się na konto osobiste a ja takiego nie posiadam)

Opis mojego problemu:
Założyłem na Facebooku konto, które następnie przekształciłem w stronę. Od tygodnia publikuję posty/zdjęcia posługując się zazwyczaj telefonem. Natomiast wczoraj okazało się, że mimo że moje wpisy są ustawione jako publiczne nie ma ich w ogóle na mojej tablicy. Nawet ja logując się na komputerze nie widzę postów/zdjęć zamieszczonych przez telefon. Natomiast wchodząc na Facebooka w telefonie wspomniane posty są normalnie widoczne.

Proszę o pomoc bo nie wiem w czym jest problem?
Dodam że telefon zastał prawidłowo zweryfikowany.


Pozdrawiam"


Oczywiście nie odpisali, tylko jakiś automat wysłał mi maila, że nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości w płatnościach.

Możecie mi pomóc?

Fudal - 2015-07-13, 15:44

Naprawdę nie posiadasz prywatnego konta na FB? Jeśli masz, to mógłbyś dołączyć do tej grupy Social Media https://www.facebook.com/groups/socialmediaPL/ tutaj ludzie piszą z takimi sprawami i otrzymują pomoc, dodatkowo znajdują się tu ludzie, którzy mają jakiś tam kontakt z przedstawicielami FB w Polsce.
brzozik70043704352251515 - 2015-07-13, 17:27

jak chcesz to mogę dać Ci pasy na konto gdzie jest ok. 2 tys. znajomych i możesz wysyłać im zaproszenia do polubienia twojej strony ;)
ZSK - 2015-07-13, 17:47

Kup sobie lajki na allegro :git:
Moris299 - 2015-07-13, 19:11

Podaj tą stronę ja też trochę rozreklamuje :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group