To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Zapytaj usera - Zapytaj Śmieszka

Dead_Laugh - 2015-06-03, 19:40
Temat postu: Zapytaj Śmieszka
Pytajcie, bo kto pyta, ten nie błądzi.
icywind - 2015-06-03, 19:42

Kim ty kurwa jesteś?
Zaknafein - 2015-06-03, 19:43

o UK to sie na tym forum mnie pyta : <
SlownikOrtograficzny - 2015-06-03, 19:46

Co jes, teraz każdy będzie sobie zakładał zapytajki?
Zaknafein - 2015-06-03, 19:46

Przenoś do gier i zabaw

[ Dodano: 2015-06-03, 19:46 ]
wtedy odliczy mi posty i mój koniec nastąpi później

Dead_Laugh - 2015-06-03, 19:47

icywind, Witałeś się ze mną :cry: Nie pamiętasz mnie :cry: Jak widmo po prostu :cry:

Zaknafein, dlaczegoż to :cry:

Zaknafein - 2015-06-03, 19:49

dlaczego sie mnie pyta? bo żyje w ju kej prawie całe życie które pamiętam
icywind - 2015-06-03, 19:50

Dead_Laugh napisał/a:
icywind, Witałeś się ze mną :cry: Nie pamiętasz mnie :cry: Jak widmo po prostu :cry:

Nie no pamiętam, że jakieś trzy posty napisałeś ale nie pamiętam tematu powitalnego ani żadnych faktów o tobie :-D

Dead_Laugh - 2015-06-03, 19:52

Zaknafein napisał/a:
dlaczego sie mnie pyta? bo żyje w ju kej prawie całe życie które pamiętam


Spytałbym czy mnie przygarniesz ale tylko pogratuluję dobrej lokacji. :piwo:
No to zostają jeszcze te pozostałe pytania o seriale, filmy, gry, komiksy itp. :cry:

[ Dodano: 2015-06-03, 20:54 ]
icywind napisał/a:
Nie no pamiętam, że jakieś trzy posty napisałeś ale nie pamiętam tematu powitalnego ani żadnych faktów o tobie


Trzy posty, dobre sobie. :"Guess who's there" w Powitalni. Dobra awatar raz czy tam dwa zmieniłem więc można inaczej mnie skojarzyć. Na początku takiego o:


[ Dodano: 2015-06-03, 20:55 ]
Fochałeś się, żeś nie płeć piękna :hm?:

icywind - 2015-06-03, 19:56


Za Chiny ludowe nie kojarzę :haha:

[ Dodano: 2015-06-03, 20:56 ]
Dead_Laugh napisał/a:

Fochałeś się, żeś nie płeć piękna :hm?:

To wiem bo już sprawdziłem :P

Zaknafein - 2015-06-03, 19:57

ja tyż nie kojarze. nie wiem skąd masz 150 postów. moze w polityce sie tylko udzielasz, a tam to ja po przyjsciu wojtka juz chyba kazdy mozliwy temat zignorowałem :D
Dead_Laugh - 2015-06-03, 20:02

Czekaj... Raczej nie tylko bo w polityce to jednak z Wojtkiem trudno polemizować. W Gry i Zabawy w sumie trochę, w Gry, w Anime i Manga trochę również. Dobra jeszcze częściej muszę się pojawiać, aż wszystkim obrzydnę jak Wojtek w polityce :haha:
Zaknafein - 2015-06-03, 20:03

a no to nie dziw, ze Cie nie zauwazylem
mam zignorowaną prawie cala polityke, kazdy mozliwy temat w anime i manga i kazda zabawe w ktora ktos sie jeszcze bawi w grach i zabawach :D

Adijos - 2015-06-03, 20:08

Kiedy toczy się akcja "Sezonu Burz"?
Jak się nazywał ten druid co to gadał z Geraltem o Ciri pod drzewem?
Jakie są według Ciebie najlepsze teksty z Wieśka?

Dead_Laugh - 2015-06-03, 20:09

To się w takim razie nie dziwię :-) Ale w takim razie masz szansę mnie poznać poprzez pytania :haha:

[ Dodano: 2015-06-03, 21:27 ]
Adijos, Akcja Sezonu Burz dzieje się gdzieś po opowiadaniu Wiedźmin (wiesz cała ta akcja ze Strzygą)
Jeżeli dobrze pamiętam to Myszowór
Najlepsze teksty z Wieśka :-D O to dużo ich będzie. Mam taki jeden ulubiony z gry

Podczas rozmowy z krasnoludem Vivaldim mamy taką sytuację ze sprzedażą książki. Mówimy do Vivaldiego aby sprzedał nam bo panuje wolny rynek a wtedy on coś w tym stylu: "Wolny rynek to wolny rynek. Trudno. (...) Jest jeszcze wolność wyboru, tylko tyle mi pozostało"

A takim cytatem oddającym duży sens opowiadań o Geralcie z Rivii jest właśnie "Coś się kończy coś się zaczyna"

Było też: "Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."

Ale to były bardziej takie filozoficzne a z tych śmieszniejszych:

"– Po jaką cholerę – uniósł się Jaskier – chcesz oglądać tych wisielców, Zoltan? Żeby ich obedrzeć? Widzę stąd, że nie mają nawet butów.
– Głupiś. Nie o ich buty mi chodzi, a o sytuację militarną. O rozwój wydarzeń na teatrze działań wojennych. Czego rechoczesz? Ty jesteś poeta, nie wiesz co to strategia.
– Zaskoczę cię. Wiem.
– A ja ci powiadam, że nie rozpoznałbyś strategii nawet wtedy, gdyby wyskoczyła z krzaków i kopnęła cię w dupę.
– W rzeczy samej, takiej bym nie rozpoznał. Strategie wyskakujące z krzaków zostawiam krasnoludom. Wiszące na dębach również."

"Żarty na bok, jak powiedział król Dezmod, gdy wśród uczty goście nagle zaczęli sinieć i umierać."

"Z miłością jest jak z kolką nerkową. Dopóki cię nie chwyci atak, nawet sobie nie wyobrażasz, co to takiego. A gdy Ci o tym opowiadają, nie wierzysz."

Oczywiście jest ich więcej. Saga Wiedźmin ma wiele bohaterów ale ja zawsze miałem respekt i sentyment do nieludzi.

Adijos - 2015-06-03, 21:23

Ten jest zajebisty:


" Nowi? - Rozdarł się sierżant. - Z werbunku? Dawać papiery! Czego kurwa, stoisz jeden z drugim? W miejscu marsz! Nie stać, kurwa! W lewo zwrot! Wróć, kurwa, w prawo! Biegiem marsz! Wróć, kurwa! Słuchać i zapamiętać! Najsampierw, kurwa, do prowiantmajstra! Pobrać rustunek! kolczugę, skórznie, pikę, kurwa, hełm i kord! Potem na musztrę! Być gotowym do apelu, kurwa, o zmierzchu! Maaaaaarsz!

(...)

- Przepraszam panie oficerze - Jarre poczerwieniał - Idzie mi tylko o to, by zapobiec ewentualnej pomyłce... Albowiem pan komisarz wyraźnie... Wyraźnie mówił o przydziale do Be-Pe-Pe, więc ja...
- Jesteś w domu, chłopie - parsknął sierżant, rozbrojony nieco "oficerem". - To jest właśnie twój przydział. Witamy w Biednej Pierdolonej Piechocie. "



Przy tym płakałem ze śmiechu.

Dead_Laugh - 2015-06-03, 21:33

To też jest dobre:

"– Coën...
– Aha?
– Ciągle jestem za mało szybka...
– Jesteś bardzo szybka.
– Czy będę kiedyś tak szybka jak ty?
– Wątpię.
– Hm... No tak. A czy ty... Kto jest najlepszym szermierzem na świecie?
– Nie mam pojęcia.
– Nigdy nie znałeś takiego?
– Znałem wielu, którzy się za takich uważali.
– Ha! Kim byli? Jak się nazywali? Co potrafili?
– Wolnego, wolnego dziewczyno. Nie znam odpowiedzi na te pytania. Czy to takie ważne?
– Pewnie że ważne! Chciałabym wiedzieć... Kim tacy szermierze są. I gdzie tacy są.
– Gdzie są, to ja wiem.
– Ha! Więc gdzie?
– Na cmentarzach."

"- Kiszona kapusta! – oznajmił, nabierając rzeczonej z beczki za pomocą drewnianych szczypiec. – Spróbuj, Geralt. Świetna, prawda? Rzecz to smaczna i zbawienna, taka kapusta. Zimą, gdy brak witamin, chroni przed szkorbutem. Jest nadto doskonałym środkiem antydepresyjnym.

- Jak niby?

- Zjadasz garniec kiszonej kapusty, popijasz garncem zsiadłego mleka… i wnet depresja staje się najmniejszym z twoich zmartwień. Zapominasz o depresji. Czasem na długo."

"- Co? Jak? Wstań! Ktoś jest, pytam?

- Niechajcie go, panie oficerze – rzekł swobodnie Addario Bach. – Mój to sługa, przeze mnie najęty. To głupek, kompletny idiota. Przypadłość rodzinna. Szczęściem wielkim młodsze jego rodzeństwo jest już normalne. Ich matka wreszcie pojęła, że będąc w ciąży nie wolno pić z kałuży przed szpitalem zakaźnym."

Marcin55522 - 2015-06-04, 10:44

Dlaczego się nie odzywasz w tematach "tacy jesteśmy"?
Dead_Laugh - 2015-06-04, 20:45

Marcin55522, nie mogę się jakoś wbić w temat cały czas próbuję coś napisać ale to tylko na postanowieniach pozostaje. Zachęcasz? Polecasz?
Szyszek - 2015-06-04, 21:11

Ja mogę zachęcić i polecić! Fajnie by było, gdybyś coś tam napisał więcej, co tam cię cieszy, smuci, a co wywołuje u ciebie niemiłosierną frustrację. Dzięki temu mógłbyś się z nami bardziej zintegrować ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group