To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sport - Liga Światowa 2015

ChodnikowyWilk - 2015-05-27, 14:00
Temat postu: Liga Światowa 2015
Jutro rozpoczyna się dla nas Liga Światowa, na pierwszy ogień idzie Rosja, także będzie naprawdę ciekawie. Jesteśmy w bardzo ciężkiej grupie, bo oprócz Rosjan będziemy grać jeszcze z rewelacją ostatnich Mistrzostw - Iranem i Amerykanami.

Mecze będą niestety chyba tylko transmitowane na Polsat Sport, przynajmniej te grupowe. Pierwszy mecz jutro o 20.

Do boju :D :1m:

Szyszek - 2015-05-27, 14:12

Pierwsza, piąta, szósta i siódma ekipa MŚ... To się dopiero nazywa grupa śmierci!

Trzeba powiedzieć sobie dwie rzeczy:
1. Będzie cholernie trudno.
2. Mimo paru zakończonych karier przez naszych asów, dalej mamy mocną ekipę, którą jak najbardziej stać na uporanie się z niewątpliwie trudnymi rywalami!

Polsat Sport, nie Polsat Sport... tak czy siak, trzeba będzie odpalić jakiegoś streama.

No to jutro trzeba dowalić Ruskom! Do boju, Polacy! :-D

macbed - 2015-05-27, 14:22


Rozwalimy ich. :1m:

Tylko, że teraz nie mamy nikogo, kto by nam odkodował transmisje. :haha:

ChodnikowyWilk - 2015-05-27, 15:04

Szyszek27 napisał/a:

2. Mimo paru zakończonych karier przez naszych asów, dalej mamy mocną ekipę, którą jak najbardziej stać na uporanie się z niewątpliwie trudnymi rywalami!


No, tym bardziej że wraca do kadry podobno Bartek Kurek.

Davos - 2015-05-27, 15:37

Ciężka grupa... ale co to za problem dla mistrzów świata B-)
Damy radę!

ZSK - 2015-05-27, 18:02

Dopiero w czwartym poście dowiedziałem się o jaką dyscyplinę chodzi :git:
Marcin55522 - 2015-05-27, 18:07

Polska nie da rady? :D
macbed - 2015-05-27, 18:09


Ja tam poznałem po podtytule... :haha:

ChodnikowyWilk - 2015-05-27, 18:52

Moze Zeteska nie umie angielskiego? :troll:
ZSK - 2015-05-27, 19:27

A może nie czytam podtytułów :troll:
ChodnikowyWilk - 2015-05-29, 08:31

Łatwo, szybko i bez żadnych problemów polska rozbiła Rusków 3:0! Szczerze jestem zaskoczony, spodziewałem się raczej wyrównanego meczu, i nie byłem pewny zwycięstwa naszej kadry, tym bardziej po tych zawirowaniach ze składem.

Debiutujący wczoraj Mateusz Bieniek został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu, i zasłużenie, grał świetnie, rośnie nam nowa gwiazda :D

To był po prostu nokaut! Brawa dla Polaków, dzisiaj dobijamy Rosjan :D

macbed - 2015-05-29, 13:03


Tak jak pisałem. :D gg, easy win
Dzisiaj chętnie bym obejrzał, ale niestety sam gram :P

Davos - 2015-05-29, 14:19

Pokazaliśmy siłę :D A każde zwycięstwo z Rosją cieszy podwójnie :]
Szyszek - 2015-05-29, 14:46

Davos napisał/a:
A każde zwycięstwo z Rosją cieszy podwójnie :]


Podobnie jak z Niemcami ;)

A dla Polaków gratulacje! Spodziewałem się, żę może być ciężej, at tu gładko 3:0! Oby tak dalej! :-D

ChodnikowyWilk - 2015-05-30, 08:50

Tym razem nie było tak łatwo, i mimo straconego punktu jest wygrana i to się liczy :clap:
Szyszek - 2015-05-30, 10:46

Rosjanie się zmobilizowali i byli dużo trudniejsi do ogrania niż poprzednim razem. No ale i tak Polacy okazali się mocniejsi! Co prawda zgarniemy 2 pkt. a nie 3, bo wygrana dopiero w tie-breaku. No ale najważniejsze, że wygrana jest! I o to chodzi! :-D
To teraz czekamy na to, co się wydarzy w naszej grupie. Jak się rozstrzygną spotkania Iranu z USA? Zobaczymy. Najfajniej by było, gdyby oba mecze kończyły się tie-breakami, ale raz na korzyść USA, a drugi raz na korzyść Iranu ;)

[ Dodano: 2015-06-07, 00:49 ]
Troszkę w cieniu LM stoją wydarzenia siatkarskie.

Otóż 2 razy Polacy ograli Iran: Raz 3:1, teraz był wynik 3:2. Pierwszego meczu nie oglądałem, drugiego już trochę tak. Sporo błędów się nawinęło, no ale wygrać się udało. Ostatni set był pokazem siły. Troszkę szkoda straconego 1 punktu, no ale najważniejsze, że chociaż się udało wygrać.
Co prawda prowadzimy w grupie, no ale USA nie zagrała czwartego meczu jeszcze. A traci do nas tylko 1 punkt. A patrząc na ich dotychczasową dyspozycję, to coś czuję, że po jutrzejszym meczu to my będziemy tracić 2 punkty do USA. Na dodatek Ruskie ułatwią zadanie, bo grają póki co słabo. 3 porażki, jutro pewnie będzie czwarta. Zawodzą Rosjanie. Ale to lepiej dla nas ;)
Potem będzie Polaków czekało ciężkie zadanie: Wygrać z USA. To będzie walka o prowadzenie w grupie.

Davos - 2015-06-07, 00:07

Trochę szkoda straconego punktu w drugim meczu z Rosją i Iranem, ale źle nie jest. Grunt, że póki co, cały czas wygrywamy. No i wszystko wskazuje na to, że mecze z USA będą zdecydowanie najtrudniejsze. Ale damy radę :git:
ChodnikowyWilk - 2015-06-07, 00:11

Nie dalem rady niestety obejrzec, ale brawa dla naszych, te punkty stracone nie powinny miec wielkiego znaczenia, bo przeciez rozniesiemy amerykanow :D
Szyszek - 2015-06-07, 00:17

Pokonanie USA to będzie trudne zadanie, ale jak najbardziej do wykonania! W końcu jesteśmy tymi mistrzami świata, no nie? ;) Co prawda w troszkę zmienionym składzie, no ale dalej mocnym! Nie ma Wlazłego i Winiarskiego, ale za to dobrze ich zastępują Kurek i Bieniek.
Będzie dobrze! Amerykanie są jak najbardziej do pokonania! ;) (Nawet, jeśli podczas MŚ byli jedyną drużyną, z którą Polska przegrała mecz)

JankielKindybalista85 - 2015-06-07, 12:02

No, słyszałem, że znowu coś tam grają. Spoko że im idzie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group