To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Kosz - słonie trąbio trombo

Zabek05 - 2015-04-25, 23:23

icywind napisał/a:
Mają się przejmować ale jak coś napiszą na ten temat to już on tego nie będzie czytać xD


wyobraź sobie ile mi zajęło od momentu napisania że mam problem do momentu jego wyjawienia. pewnie nigdy bym o tym nie napisał gdybyś mnie nieświadomie nie wyręczył (za co jestem wdzięczny). i teraz zastanów się, czy przypadkiem nie będę drugi raz zbierać się tyle czasu (albo dłużej), żeby o tym czytać?

V - r - 2015-04-25, 23:24

Musisz zdecydować, czy jesteś mężczyzną czy zwykłą pizdą :troll:
icywind - 2015-04-25, 23:29

Powie, że zwykła pizdą i na tym się skończy :D
Do siebie też trzeba mieć trochę szacunku

Zabek05 - 2015-04-25, 23:29

może to kwestia podejścia otoczenia do sprawy, nie wiem jak icemu wytłumaczyli, co mu dolega, ale mi psychiatra, a potem moja siostra prosto z mostu wygarnęła że jestem upośledzony społecznie (tak dokładnie powiedziała).
jakbyście musieli żyć ze świadomością, że jesteście zwyczajnie niedojebani i że przez to omija Was 99,9% życia społecznego i nie tylko, to pewnie prędzej czy później byście się zajebali.

icywind - 2015-04-25, 23:30

O właśnie jak przewidziałem
Zabek05 - 2015-04-25, 23:31

A można być zwykłą pizdą, ale nie z wyboru?
V - r - 2015-04-25, 23:31

Weź, kurwa, nie pierdol, bo już mnie wkurwiasz. Założę się o moją nienormalną głowę, że 90% ludzi tutaj przeszło przez dużo, dużo większe problemy i jeszcze się nie zajebali.
JankielKindybalista85 - 2015-04-25, 23:32

Nieprawda. Ja bym się nie zajebał. Ja pojechałbym do Vegas i zrobił fortunę na liczeniu kart. Nie umisz? To co to za asperger Stary?! Nawet uposledzenie masz chujowe!!!!

A poważnie to Zabek trzymaj sie i nie odpuszczaj ale nie wkurwiaj innych!!! Meczennicy sa fajni 500 lat później na świętym obrazku. Współcześni im uważali ze to strasznie irytujące chuje. Zapewniam!

Zabek05 - 2015-04-25, 23:34

urwa nie piszcie o tym wprost, bo mnie serce boli :cry:
widzu - 2015-04-25, 23:34

Zabek05 napisał/a:
jakbyście musieli żyć ze świadomością, że jesteście zwyczajnie niedojebani i że przez to omija Was 99,9% życia społecznego i nie tylko, to pewnie prędzej czy później byście się zajebali.






Idąc tym tropem rozumowania powinienem już dawno gryźć kwiatku od spodu, geez.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group