To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Humor - W górę serca

icywind - 2015-04-22, 10:01

Znałem to, tego drugiego nie :D
Davos - 2015-04-22, 12:35

Ten z Boogie dobry :) Jeszcze rozwalił mnie obrazek Zaka: "The Goatfucker" :D


A teraz coś na temat:

Wędruje Jezus po świecie. Już tak od lat wielu. Przemierza bezdroża i pustkowia wszelkie. Albowiem szuka On swojego ojca. Wreszcie, po trudach i znojach dociera do samotnej chatki na pustyni. Chatka ta należy do starego stolarza. Jezus ostrożnie zagląda do środka.
- Czy to ty jesteś tym stolarzem, Józefem, któremu zaginął syn?
- Tak, to ja.
- Ojcze!
- Pinokio?!

RudaMaupa - 2015-04-22, 12:59

Idzie Jezus z Maryją przez Jerusalem i widzą, że mają kogoś kamienować. Maryja podbiega i krzyczy:
-Oszczędźcie go, a nas ukamienujcie! Miejcie litość!
Kamienie poleciały w ich stronę. Po dłuższej chwili Jezus wstaje poobijany, otrzepuje się z prochu i mówi:
-Matka, jak Ty coś pierdolniesz...

Jezus powstrzymuje osąd nad kobietą grzeszną i mówi:
-Kto z was jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień.
W tym momencie dostaje kamieniem w głowę, odwraca się i mówi:
-Mamo, błagam...

[ Dodano: 2015-04-22, 13:03 ]
Archanioł Gabriel pyta Boga
-Dlaczego tak smutno wyglądasz panie?
-Aaaa... nudno tu jakoś....
-To może niech Bóg skoczy sobie na jakąś wycieczkę.
-A gdzie?
-Może Mars? Albo Neptun?
-Byłem niedawno....
-No to może Ziemia?
-Weź mi Ty nie przypominaj! Bylem tam ostatnio 2 tysiące lat temu, poznałem nawet taką fajną młodą żydówkę... Do dzisiaj o tym gadają. :/

Ascara - 2015-04-22, 18:47

Jezus powstrzymuje osąd nad kobietą grzeszną i mówi:
-Kto z was jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień.
W tym momencie dostaje kamieniem w głowę, odwraca się i mówi:
-Mamo, błagam...

Klasyk. :haha:

V - r - 2015-04-22, 18:49

RudaMaupa napisał/a:
Idzie Jezus z Maryją przez Jerusalem i widzą, że mają kogoś kamienować. Maryja podbiega i krzyczy:
-Oszczędźcie go, a nas ukamienujcie! Miejcie litość!
Kamienie poleciały w ich stronę. Po dłuższej chwili Jezus wstaje poobijany, otrzepuje się z prochu i mówi:
-Matka, jak Ty coś pierdolniesz...


Rozjebało mnie :haha:

Davos - 2015-04-22, 21:27


icywind - 2015-04-22, 21:28

:haha:
Ascara - 2015-04-22, 21:29

Davos, nie... Błagam... :haha:
:haha:
:haha:
:haha:
:haha:
:haha:
:haha:
:haha:
:haha:
:haha:
:haha:
:haha:

[ Dodano: 2015-04-23, 03:37 ]
Nie stricte religijny, ale z udziałem księdza, więc chyba może być. Stare ale zawsze jare :haha:


emoo137 - 2015-04-23, 09:41

Ascara napisał/a:
10) Wchodzi kościelny do kościoła na godzinę przed sumą i widzi jakąś kobiecinę, która klęczy przed figurą i się modli. Przygotowawszy kościół do mszy, poszedł do zakrystii. Po mszy pogasił świece i wychodzi, ale widzi tę samą babinę, jak dalej się modli. Podchodzi do niej i pyta:
- A co wy tu, starowinko, tak długo się modlicie?
- Zgrzeszyłam, bo ja strasznie klnę i ksiądz kazał mi odmówić pięćdziesiąt zdrowasiek do Św. Piotra.
- Ale to jest Św. Antoni, babciu!
- No żesz k*rwa mać! I czterdzieści siedem zdrowasiek psu w dupę poszło się j**ać!


umarłam XDDD

icywind - 2015-04-23, 09:58

Przychodzi koleś do konfesjonału i mówi: -ojcze zgrzeszyłem przeleciałem nieletnią -synu nie przejmuj się pozna dziecko trochę życia zmów 10 zdrowasiek i będziesz rozgrzeszony Przychodzi następny i mówi : -ojcze zgrzeszyłem przeleciałem staruszkę -pewnie ta staruszka była umierająca dobrze uczyniłeś dając jej na koniec życia trochę radości zmów 10 zdrowasiek i będziesz rozgrzeszony Przychodzi trzeci i mówi : -ojcze zgrzeszyłem zrobiłem lachę księdzu z sąsiedniej parafii Ksiądz zrywa się z miejsca i krzyczy: -tu jest twoja parafia i tu jest twój ksiądz


Ksiądz, pop i rabin opowiadają, co każdy z nich robi z pieniędzmi zbieranymi na tacę. Ksiądz: - Ja rysuję kółko wielkości tacy i podrzucam pieniądze. Co spadnie do kółka, to dla Boga, a reszta dla mnie. Pop: - Ja rysuję kreskę i podrzucam pieniądze. Co spadnie na prawo to dla Boga, a to po lewej jest dla mnie. Rabin: - Ja tak samo podrzucam pieniądze do góry. Co Bóg złapie, to jego!

JankielKindybalista85 - 2015-04-23, 12:43

Dlaczego Jezus przed śmiercią był taki przybity? Bo łupało go w krzyżu jakby ktoś gwoździe wbijał.

A co do muslimów to weźcie to na logikę. 72 dziewice w nagrodę? Co to jest za nagroda? Brzmi świetnie: rewelacyjne dymanko z tabunem młodych pieknych siks na wieczność. Prorocy to zawsze jebani mistrzowie propagandy - zwracają uwage tylko na jasne strony. A ciemnych jest więcej. Po pierwsze: dziewica chuja umie. Trzeba ją w łózku dopiero ogarniać. I cholera wie na jaką się trafi: może to będa same cnotki! Może to będa kompletnie nienamiętne zimne kłody pozbawione chęci i talentu. Nigdzie nie ejst powiedziane że to będa wyuzdane dziewice. Poza tym skoro dziwice to zapewne młodziutkie. Nastolatki w okresie dojrzewania. Z pierdolonym sianem w głowie. Każda z nich by paplała te swoje bzdety o ciuchach, kosmetykach i o tym, ze dziewica nr 42 to wredna pizda, dziewica 51 Cie tak naprawde nie kocha, a ta 72 jako ostatnia spiskuje, zeby zostac pierwszą, tylko ja - dziwica 12ta tak naprawde jestem tylko twoja bo na przykład ta 29ta to kurwa niemiła jest i Cię zdradza z tym Ahmedem z którym przygotowywałeś zamach. Oglądaliście "Dumę i uprzedzenie"? Tam było 5 bohaterek i szlag trafiał bo nic tylko gadały albo się kłociły. Anic hwili pierdolonej ciszy i spokoju. A tu ich będzie 72!!!! "Misiu, porozmawiaj z nami" "Kurwa, idźcie gdzieś i się zamknijcie, próbuje oglądac mecz. Gra Man City to nasza drużyna bo kupiły ją szejki." "Taaa, tylko byś mecze oglądał a nami kto się zajmie!!!!!" No i weź się dopchaj do łazienki żeby w spokoju się wysrać, pomyśleć i poczytać jak mieszkasz z siedemdziesięcioma dwiema nastolatkami, które muszą się wykąpac, umalować i nakurwiać 10 selfies do lustra dziennie... KOSZMAR!!!!
Wreszcie kwestia druga: rozjebałeś się w zamachu, idziesz do nieba, dostajesz 72 dziewice i idziesz się z każdą zapoznac żeby wreszcie poruchać na chwałę boga i w nagrodę za męczeńską służbe jemu. I co słyszysz? "Głowa mnie boli", "mam okres", "Może nie dziś bo jestem smutna bo pokłóciłam się z koleżanką", "nie ejstem gotowa", "ale jak to? nie powinniśmy najpierw wziąć ślubu", "No wiesz, może po prostu sie poprzytulajny", "boję się", "jestem smutna bo pokłóciłam się z tą z którą już gadałeś", "wiesz co, na początku tylko petting wchodzi w grę", "musimy się lepiej poznać," "rodzina jest dla mnie ważna- poczekamy aż umrze moja mama i Ci ją wtedy przedstawię". "ale kupisz mi coś potem?", "wiesz co, o seksie nie ma mowy, nie chcę wyjśc na szmatę przed grupą"... I tak dalej, i tym podobne. W końcu dochodzisz do takiej co się zgadza na wszystko, zdejmujesz swoje ciapate szarawary i... nie masz chuja! "ALLAHU! -krzyczysz- co tu jest grane do kurwy nędzy?!?!?!" A Allah na to "no cóż, eee, Mohhamad wybacz ale to jest twoja wina. Rzojebałeś się w samobójczym zamachu nie? No i fajnie, dzięki, to było ekstra ale debilu jeden dałeś za silny ładunek i rozjebało Cię dosłownie na atomy. Ledwo to poskładałem do kupy i nie wszystkie cżęsci ciała mi się udało odnaleźć! Zreszta nie tylko chuja zgubiłem, nie masz tez jednej nerki i sutka... tak że wiesz. No sorry, robiłem co mogłem... no nie wiem co Ci powiedzieć... przykro mi Stary.... ale wiesz... no... kurwa, no przeciez zawsze możesz je palcować!"

I TAK PRZEZ WIECZNOŚĆ! JAK DLA KOGOKOLWIEK TO MÓGŁBY BYĆ RAJ?!

widzu - 2015-04-23, 12:55

:haha:
emoo137 - 2015-04-23, 16:14

Jankiel, zdecydowanie wygrałeś życie i moje uznanie dzisiaj.
Ascara - 2015-04-23, 16:28

Jankiel, uwielbiam Cię. :haha:
Davos - 2015-04-23, 23:24

Jankiel, mega post :haha: :piwo:


No i nie zapominajmy, że muslimski raj ma jeszcze jedną wadę: 72 kobiety = 72 teściowe ;)

Love178 - 2015-04-23, 23:29

Davos napisał/a:
72 kobiety = 72 teściowe ;)

Nie ma tak łatwo. Skoro każdy z ich ojców miał po kilka żon, to możemy tę liczbę pomnożyć jeszcze przynajmniej przez 4 :P

emoo137 - 2015-04-24, 11:13

Ale halo, nikt im się nie każe hajtać :P
Zaknafein - 2015-04-28, 16:32

Shar napisał/a:
ja mam nowego boga
poza borem
teraz wyznaje
Jeża Anaszpana
dobry jeżu anaszpanie


: D

Szyszek - 2015-04-28, 18:32

Zaknafein napisał/a:
Shar napisał/a:
ja mam nowego boga
poza borem
teraz wyznaje
Jeża Anaszpana
dobry jeżu anaszpanie


: D


To jest genialne! :-D

saRenia - 2015-04-28, 19:00

Zaknafein napisał/a:
Shar napisał/a:
ja mam nowego boga
poza borem
teraz wyznaje
Jeża Anaszpana
dobry jeżu anaszpanie


: D


Zajebiste! Zmieniam religię! :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group