To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Rozkminy

AnswersMaster - 2013-10-25, 23:54
Temat postu: Rozkminy
Nie ma po co dopisywać arz i dok skoro można po prostu wstawić przedziałek i jest lek oraz tor :) aż mi się przypomniał lecznicy tor, coś kiedyś było ,że sie ludzie na tory kładli żeby pobrać z nich uzdrawiającą energię
Pingvin - 2013-10-26, 00:03

Zabek05 napisał/a:

Tak siedziałem kiedyś na polskim i rozkminiałem, czy dzieci ze związku Edypa i Jokasty to bardziej jego dzieci czy rodzeństwo?

Dzieci. No bo w końcu to jego 100% dzieci, a rodzeństwo tylko przyrodnie.

RudaMaupa - 2013-10-26, 10:40

Zastanawiało mnie zawsze, dlaczego ludziom włosów ubywa na ciele, a mężczyźni i część kobiet nadal mają brody. Takie wybiórcze łysienie gatunku.
AnswersMaster - 2013-10-26, 10:44

Na to chyba ma wpływ test tost erą
RudaMaupa - 2013-10-26, 10:50

No właśnie. Chyba. A mnie to męczy i męczy :|

I jeszcze czy jak człowiek jest mniejszy albo większy, to ma też mniejsze lub większe nerki. I inne organy.

Barbra - 2013-10-26, 11:58

zupy nie mają sensu

jak zjesz zupę to już nie ma miejsca na drugie, ale sama zupa to za mało jak na obiad

Love178 - 2013-10-26, 14:10

Jedzenie zupy na początku nie ma sensu :P W Japonii i Chinach je się ją na samym końcu, to ma sens.
Sharvari - 2013-10-26, 14:25

dla mnie w ogóle zupy nigdy nie miały sensu. zwykła woda z kury i z warzywami i przyprawami.

w Japonii jest tyle fajnie, że każdy składnik jest na innym talerzyku/w miseczce i można samemu brać co się chce i ile się chce, a nie potem wybrzydzać i wybierać to czego się nie lubi :D ja przez całe moje 19 lat życia nie lubię grzybów. ale to nie przeszkadza w pytaniach ze strony mamy, ojca i babć 'CO, OD KIEDY TY NIE LUBISZ GRZYBÓW?' jakieś 50 razy rocznie.
eh.

Love178 - 2013-10-26, 14:30

Nienawidzę grzybów.
Antybristler - 2013-10-26, 14:36

Też nie lubię grzybów i się każdy dziwi. Glutowate to takie i ogólnie ble.
Toleruję jedynie pieczarki w niektórych potrawach :)

Love178 - 2013-10-26, 14:48

Cytat:
Toleruję jedynie pieczarki w niektórych potrawach :)

No, jak już się NAPRAWDĘ ich nie da pozbyć to je zjem x.x Jak byłam mała mamie się nie podobało, że nie lubię grzybów, więc postawiła przede mną całą ich michę i kazała nie odchodzić dopóki wszystkich nie zjem.
Gdy już naprawdę nie mogłam ich przełknąć uciekłam pod stołem :P Dalej nie wiem co w ten sposób chciała uzyskać :P

Moris299 - 2013-10-26, 15:19

Sharvari napisał/a:
ale to nie przeszkadza w pytaniach ze strony mamy, ojca i babć 'CO, OD KIEDY TY NIE LUBISZ GRZYBÓW?' jakieś 50 razy rocznie.
eh.


Mam podobnie, z tà różnicà, że rodzie notorycznie mylą to czego nie lubi moja siostra i ja. Co chwile jest: to ty lubisz cynamon? to ty nie lubisz grzybów? To ty nie lunisz zupy warzywnej? Zawsze jadłeś!

Barbra - 2013-10-26, 16:26

nie wiem po co kogokolwiek zmuszać do grzybów, to nie są brokuły czy pomidory że mają jakieś ważne wartości odżywcze

ja też nie przepadałam za grzybami ale dodają mi je do każdej zapiekanki i się przyzwyczaiłam ;p a nie potrafię zrezygnować z zapiekanek

Szyszek - 2013-10-26, 16:32

Ja z grzybami mam podobnie, lubię tylko pieczarki np. na pizzy lub zapiekance.
A do zup to ja jestem już przyzwyczajony. A rosół i pomidorówkę to ja wręcz uwielbiam :P Aha, pomiędzy zupą i drugim daniem należy sobie zrobić małą przerwę, najlepiej godzinkę (chyba, że jest mało czasu, to trzeba krócej, czasem jedno po drugim. Wtedy ciężko jest wcisnąć drugie danie).

monjiczq - 2013-10-26, 20:04

a ja grzyby wybiorę ze wszystkiego, fuj :D
nie lubie nawet sosu grzybowego bez grzybów z papierków.

ZSK - 2013-10-26, 20:45

Miały być rozkminy a jest o grzybach ...i gdzie teraz jest AM się pytam, gdzie?!

Podpinając się powiem, że za grzybami nie przepadam choć grzybobranie jest spoko, podobnie mam z rybami bo łowić lubię a jeść jedynie Pstrągi lub typowo morskie ryby. A z grzybów pieczarki i halucynki są spoko.

WRACAJĄC do rozkmin: Faktycznie z tym łysieniem dziwna sprawa, mam od pewnego czasu awersję do wszystkich mężczyzn bez zakoli, szczególnie starszych i przystojnych :P

monjiczq - 2013-10-26, 21:21

grzyby pod rozkminy też podchodzą
i rozkminą jest, dlaczego tych grzybów nie lubimy? ;d

jb_k - 2013-11-17, 00:39

Nie wiem czy to właściwe miejsce na tego typu pytania, ...ale się ostatnio zastanawiałem...

Jeśli ludzie na siebie krzyczą, to się przekrzykują.
A jeśli wrony na siebie kraczą, to się przekraczają?

Samara - 2013-11-17, 01:25

Jak najbardziej właściwe :-D Ciekawa rozkmina :D Ja bym powiedziała, że się przekrakują ^_^

monjiczq napisał/a:
grzyby pod rozkminy też podchodzą
i rozkminą jest, dlaczego tych grzybów nie lubimy? ;d

Zgadzam się, też ich nienawidzę, tak jak większość tutaj. Podejrzane :-D

jb_k - 2013-11-17, 23:00

Sandra napisał/a:
Jak najbardziej właściwe :-D Ciekawa rozkmina :D Ja bym powiedziała, że się przekrakują ^_^

monjiczq napisał/a:
grzyby pod rozkminy też podchodzą
i rozkminą jest, dlaczego tych grzybów nie lubimy? ;d

Zgadzam się, też ich nienawidzę, tak jak większość tutaj. Podejrzane :-D


dzięki za odpowiedź :) lubię bawić się słowami i poszukuje takich dwuznacznych wywijasów.

Ale widzę, że tu przewodzi wątek grzybowy. Więc od siebie dodam, że grzybową z łazankami to bardzo chętnie bym zjadł.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group