To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - Przerwa (Veon)

bartek82r - 2013-10-24, 18:45
Temat postu: Przerwa (Veon)
Właśnie odwiedziłem PROFIL VEONA na mistrzach :galy:




Davos - 2013-10-24, 18:52

Nie wiem, czemu obraził się o taką błahostkę, ale liczę, że mu przejdzie i wróci. W każdym razie z tego wynika, że Veon ma jeszcze inne konto na mistrzach :)
Sharvari - 2013-10-24, 18:58

ależ ty śledzisz wszystkich, podałeś to po 20 minutach :o poza tym nie trzeba się logować żeby czytać mistrzów, ale brak dodawania screenów i komentowania +20 do wolnego czasu.
RudaMaupa - 2013-10-24, 18:58

Buuu. Ale kiszka. No ale to że od wszystkich mistrzów, tutaj też? Może nie?
bartek82r - 2013-10-24, 19:02

Sharvari napisał/a:
ależ ty śledzisz wszystkich, podałeś to po 20 minutach :o poza tym nie trzeba się logować żeby czytać mistrzów, ale brak dodawania screenów i komentowania +20 do wolnego czasu.


Na jego koncie byłem jakieś pięć minut przed założeniem tematu.
Tak mnie jakoś wzięło, żeby sprawdzić czy obraził się na tyle, że usunął link do forum na swoim profilu. Pomyślałem że gdyby tak zrobił to znaczyłoby to, że sprawa jest poważna.
A tu takie info...

AnswersMaster - 2013-10-24, 19:03

Sharvari napisał/a:
ależ ty śledzisz wszystkich, podałeś to po 20 minutach :o

No właśnie!! To jest mega podejrzane!!! Zawsze jak ktoś ma jakąś zmianę w profilu to Bartek od razu to wie. Może admini widzą każde zmiany, więc......czy Bartek to multikonto jednego z adminów mistrzów? :O

bartek82r - 2013-10-24, 19:04

AnswersMaster napisał/a:
Sharvari napisał/a:
ależ ty śledzisz wszystkich, podałeś to po 20 minutach :o

No właśnie!! To jest mega podejrzane!!! Zawsze jak ktoś ma jakąś zmianę w profilu to Bartek od razu to wie. Może admini widzą każde zmiany, więc......czy Bartek to multikonto jednego z adminów mistrzów? :O


Niestety nie...

Sharvari - 2013-10-24, 19:05

a ja się czasami martwię, czy jakbym umarła to ktoś by mnie znalazł :( :( widzę, że tutaj w pierwszej kolejności.

co za wyczucie :galy: przeznaczenie jakieś.

AnswersMaster - 2013-10-24, 19:08

bartek82r napisał/a:
AnswersMaster napisał/a:
Sharvari napisał/a:
ależ ty śledzisz wszystkich, podałeś to po 20 minutach :o

No właśnie!! To jest mega podejrzane!!! Zawsze jak ktoś ma jakąś zmianę w profilu to Bartek od razu to wie. Może admini widzą każde zmiany, więc......czy Bartek to multikonto jednego z adminów mistrzów? :O


Niestety nie...

Obaliłeś wszystkie moje argumenty, więc pewnie na 100% nie jesteś multikontem admina, możemy spać spokojnie.

bartek82r - 2013-10-24, 19:08

Sharvari napisał/a:
a ja się czasami martwię, czy jakbym umarła to ktoś by mnie znalazł :( :( widzę, że tutaj w pierwszej kolejności.

co za wyczucie :galy: przeznaczenie jakieś.


Ja bym Cię znalazł pewnie... Twój profil też odwiedziłem.
A swoją drogą ja mam tak że lubię zajrzeć kto co ma w profilu...

RudaMaupa - 2013-10-24, 19:08

Bartek czuwa nad nami. Pisał, że uwielbia spędzać czas na mistrzach, myślę, że teraz z racji forum jeszcze częściej tu siedzi. To pocieszające.

Szkoda, że o takich rzeczach się człowiek dowiaduje w taki sposób...

Davos - 2013-10-24, 19:12

bartek82r napisał/a:
A swoją drogą ja mam tak że lubię zajrzeć kto co ma w profilu...


A ja tam niczego ciekawego nie mam... chyba będzie trzeba pomyśleć o wstawieniu w profil czegoś fajnego. Tyle miejsca się marnuje :)

Sharvari - 2013-10-24, 19:14

nad foszkami nie ma co smutać, o ile to jest foszek. jeśli foszek to nie my tu jesteśmy babami, Ruda :p

a ja mam tylko link do forum, a wcześniej nie miałam nic. taka nudna jestem.

RudaMaupa - 2013-10-24, 21:25

Myślicie, że wróci?

Shav, ja w ogóle często nie czuję się zjednoczona z kobietami. Za to zdarzają mi się humorki, co jednak czasem uświadamia się, że jedną jestem. Ale jak foszek, to może przejdzie :) A może po prostu musi ochłonąć.

Nie mam nic w opisie. Ciągle sobie mówię, że później i później...

Sharvari - 2013-10-24, 21:31

RudaMaupa napisał/a:
Shav, ja w ogóle często nie czuję się zjednoczona z kobietami

ja też, więcej kolegów mam, bo z babami się kompletnie nie dogaduję :p mam kilka koleżanek, głównie w necie, ale i z nimi zdarzają się spięcia.
ja mam fochy albo na kilka minut albo na ament. ale kurde umiem znaleźć w czymś swoją winę i umiem przepraszać, choć tego nie lubię. a takie sceny i później bunt i tupanie są zwyczajnie dziecinne. może kiedyś zatęsknię, teraz niech se chłonie.

może tutaj nam wymyślą jakieś opisy? takie kreatywne ludzie tu są.

Love178 - 2013-10-24, 21:55

To ja też poproszę opis, bo kompletnie pomysłu nie mam. Może być wierszyk <patrzy na Misia>
bartek82r - 2013-10-24, 22:27

love178 napisał/a:
To ja też poproszę opis, bo kompletnie pomysłu nie mam. Może być wierszyk <patrzy na Misia>



To może takie coś:
(TU ZNALAZŁEM)


RudaMaupa - 2013-10-24, 22:35

No proszę, masz fanki :)
Pingvin - 2013-10-24, 22:51

Powołuję komisję śledczą V-E-O-N . Zapraszam do niej osoby(3) kóre mają w nickach literkę E, O lub en. Ja biorę V, jak grupa się zbierze to polujemy na jego drugie konto. PingVin-E-O-N
Love178 - 2013-10-24, 23:07

Ja mam w nicku E i O :D
... a nawet V, w sumie Veon ma prawie taki sam nick jak ja o.O



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group