To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Z życia forum - Brak chęci wejścia na forum.

Ascara - 2015-02-27, 17:04

Ja wiem, miało być odejście, dlatego użyłam tego terminu. Wówczas miałam poczucie tego, że klikam na "wyloguj" po raz ostatni. :D
widzu - 2015-02-27, 17:05

Jakie "ograniczenie wchodzenia". Przecież Ascary tak naprawdę tu nie ma, a my wszyscy mamy zbiorową halucynację. B-)
Ascara - 2015-02-27, 17:08

:grimer:

:chill: :patyk:

ZSK - 2015-02-27, 17:09

Adijos napisał/a:
To jest ograniczenie wchodzenia.


To zdanie natychmiastowo skojarzyło mi się z małżeństwem.

Adijos - 2015-02-27, 17:14

ZSK :haha: :haha: :haha:
Moris299 - 2015-02-27, 17:53

Ascara napisał/a:
Rób tak, jak ja. Właściwie odeszłam jakiś miesiąc temu, ale kiedy mam kaprys, to zaglądam. Czasem raz na tydzień, a czasami kilka razy dziennie. Wchodź tylko wówczas, kiedy będziesz miał na to ochotę, nie czuj się do tego zmuszony, bo to bez sensu.


Nie rób tak! Wchodź codziennie!

Davos - 2015-02-27, 19:05

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Davos napisał/a:
Czemu w nocy już nikt tam nie chce siedzieć?

Ja tam spotykałem ludzi wyłącznie późnymi wieczorami ;)


No ok, ale ja mam nieco przestawioną dobę i dla mnie "późnym wieczorem" jest to, co dla większości jest nocą :P

Ascara napisał/a:
Ja wiem, miało być odejście, dlatego użyłam tego terminu. Wówczas miałam poczucie tego, że klikam na "wyloguj" po raz ostatni. :D


Buahuahua, stąd się nie da tak po prostu odejść :diabelek2:


ZróbmySobieKupę napisał/a:
Adijos napisał/a:
To jest ograniczenie wchodzenia.


To zdanie natychmiastowo skojarzyło mi się z małżeństwem.


:haha:

ZSK - 2015-02-27, 19:06

Davos napisał/a:
No ok, ale ja mam nieco przestawioną dobę i dla mnie "późnym wieczorem" jest to, co dla większości jest nocą


Raz zasiedziałem się na tc do 3:00 a wcale ostatni pokoju nie opuszczałem :P Puszczę Ci pw jak "coś się będzie działo" ;)

Davos - 2015-02-27, 19:20

Ok. Tylko problem w tym, że ja na ogół na forum jestem "skokowo" tzn. wchodzę, nadrabiam posty i sb, odpowiadam w kilku tematach i wychodzę. Raczej nie mam w zwyczaju długiego przesiadywania na forum więc znając życie, jak znów się zgadacie na TC to mnie akurat wtedy nie będzie :D
Chyba, że się zgadacie z wyprzedzeniem i będę znać odpowiednio wcześniej godzinę - wtedy postaram się wpaść :)

ZSK - 2015-02-27, 19:24

W razie czego przynajmniej będziesz miał godzinowe rozeznanie ;)
Barbra - 2015-02-27, 21:49

przy davosie się nie pokazujemy bo on się otwarcie przyznał że robienie skrinów to coś oczywistego i normalnego!
Davos - 2015-02-28, 12:53

Niee, ja powiedziałem, że dla mnie oczywisty jest fakt, że to inni robią screeny.
Jam niewinny i nieskalany niczym Widzu przed nocą poślubną ;)

widzu - 2015-02-28, 13:02

:fuck you:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group