To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Gry i zabawy forumowe - Nowa prartia: SPM!!!

Moris299 - 2015-02-26, 15:15
Temat postu: Nowa prartia: SPM!!!


System Popularyzowania Małp


Głosujcie na mnie

....A będzie się żyło lepiej!

Oto mój program wyborczy:

-Obniżenie podatku!
-Zalegalizować wszystko, co jest nielegalne!
-Opodatkować słuchanie Justina Biebera!
-Kupić żonie nowy toster!
-Wybudować milion autostrad (by szybciej można było wyjechać z kraju)!
-Pod karą grzywny zabronić budowania automatycznych tosterów które rozdzielają się na dwie części i strzelają martwymi płodami!
-Wypuszczenie z zoo wszystkich małp i zapewnienie im odpowiednich środków do odpowiedniego rozwoju umysłowego i emocjonalnego!


! Uwaga !
W związku z powstaniem mojej nowej partii ogłaszam nabór na następujące stanowiska:
-Minister ministrowania
-Minister do spraw opierdalania się
-Minister do spraw wydawania pieniędzy na cele niepotrzebne
-Minister do podwyższania podatków
-Minister do pomocy osobom które wyjeżdżają do pracy do innego kraju
Bardzo dobre płace i warunki pracy. Zgłoszenia proszę poniżej.

Dlaczego ja?


-Bo tak samo jak aktualni politycy - nie mam pojęcia o rządzeniu krajem!
-Gwarancja niespełnienia wszystkich punktów programu wyborczego!
-Jestem zajebisty!
-Chce dla naszej ojczyznyi własnego portfela tylko dobra!

V - r - 2015-02-26, 15:22

Hehe, nie ma to jak size=0, sprytnie Moris :git:
widzu - 2015-02-26, 15:29

Przeczytałem "Nowa partia: SPAM".

Dużo się nie pomyliłem. :alucard:

Szyszek - 2015-02-26, 15:30

Tsaa.... a potem się dziwi, że z matematyki (i polskiego) same pały zgarnia, bo zamiast się uczyć to cały swój czas poświęca na tego typu cosie. No ale to przecież wina nauczyciela, bo jest głupi i się uwziął!
Moris299 - 2015-02-26, 15:34

Cicho, mam ferie :D
V - r - 2015-02-26, 15:35

Wyjdź z domu, powyrywaj laski w autobusach czy coś.
JankielKindybalista85 - 2015-02-26, 15:52

Szyszek27 napisał/a:
Tsaa.... a potem się dziwi, że z matematyki (i polskiego) same pały zgarnia, bo zamiast się uczyć to cały swój czas poświęca na tego typu cosie. No ale to przecież wina nauczyciela, bo jest głupi i się uwziął!

Szyszek właśnie zdałeś egzamin na gita bo bajerę masz widzę skrańcowaną! :piwo: :ok:

A Ty Moris czaju zaparz.

KicerK - 2015-02-26, 15:53

Milion autostrad mnie kupiło. Masz mój głos :ninja:
Szyszek - 2015-02-26, 15:58

Moris299 napisał/a:
Cicho, mam ferie :D


Nie uciszaj mnie, dobrze? Może ferie to właśnie idealny czas, by nadrobić zaległości w matematyce? Gdybym ja doprowadził do takiej sytuacji, jaką ty masz, to bym sobie nie darował i bym nadrabiał zaległości, które mi się wytworzyły, nawet gdyby mi się nie do końca chciało. No ale bym się zmobilizował, by znowu nie dopuścić do porażki. A nie "Ja mam ferie, ja mam to w dupie!"
Aż trochę nie rozumiem, dlaczego tak bardzo cała uwaga się skupiła na Wodzu. On może też się za mało uczył, no ale chociaż teraz żałuje, że zawalił i będzie się chciał poprawić. A Moris i tak całą winę zrzuci na nauczyciela, a nie na siebie, bo on sam przecież nic złego nie zrobił!
Się wkurzyłem, serio...

Jankiel :piwo:
Ale zaraz... czy to oznacza, że wcześniej nie byłem gitem? :P

Moris299 - 2015-02-26, 16:03

Ej lol moja wina też jest przecież po części no ale lol jeśli z polskiego nie zdało 12 osób a z matmy 8 a z innych przedmiotów wszyscy pozdawali i była max 1-2 pały to chyba jednak coś nie tak z tymi dwoma nauczycielami? A uczyć się będę, za półtora tygodnia mam poprawkę semstru z matmy i się po trochu uczę już
Szyszek - 2015-02-26, 16:11

No to miłej nauki i powodzenia życzę! :git: A jak już ogarniesz sytuację, to dopiero się za politykę bierz!
ProFace - 2015-02-26, 16:19

Wina też leży po stronie nauczycieli. W gimnazjum baba od angielskiego mnie przez 3 lata nauczyć nie mogła tego co ogarnęłam na 1 lekcji w liceum ;) Przez 3 lata żyłam w świadomości, że jestem tępa, bo to mi ta baba przekazywała. Każdy anglista co mówi ze nie ogarnia matmy itp jest słabym nauczycielem. A nauczycieli od matmy trzeba ogarnąć, w sensie ich tok rozumowania. Jeżeli to się ogarnia, to potem się łatwiej przez niego przekazywaną wiedzę przyswaja.
Żeby nie było offtopu:
Moris jak masz coś do swoich nauczycieli to czemu nie zaplanowałeś żadnych zmian tego dotyczących w swojej partii? Oj Moris, Moris :hm?:

brzozik70043704352251515 - 2015-02-26, 16:40

sadzic, palic, maltretowac?
Szyszek - 2015-02-26, 16:48

Pro, owszem, nie raz wina leży też u nauczyciela, no ale nie można też na niego zwalić całej winy, bo jednak zawsze można się czegoś poduczyć na własną rękę. Szczególnie z matematyki, gdzie tak naprawdę musisz to wszystko sam ogarnąć. Ja miałem glupią nauczycielkę w 1 klasie (którą potem wywalili) i wiedziałem, że ona to mnie nic nie nauczy, no ale tutaj radziłem sobie na własną rękę.
A co do dużej ilości zawalających, to po prostu niektórzy nauczyciele lubią być mocno wymagający. Może nie zawsze się takich lubi, no ale przynajmniej dzięki temu człowiek się zmusza do nauki i chcąc nie chcąc zawsze jakąś wiedzę wyniesie.
No dobra, Moris, najważniejsze, że chyba pojąłeś, że niezależnie od nauczyciela wina leży też po twojej stronie. Liczę, że uda ci się poprawić! Jak się zmobilizujesz i wszystko ci pójdzie dobrze, to będziesz miał mój głos :git:

Zaknafein - 2015-02-26, 16:51

Mi przez ostatnie dwa lata nauczyciele służyli wyłącznie do dawania i sprawdzania pracy :-D
ChodnikowyWilk - 2015-02-26, 16:54

V - r napisał/a:
Hehe, nie ma to jak size=0, sprytnie Moris :git:


Masz oko :D

Całkiem_Dobry_Chłop - 2015-02-26, 18:59

Dobrze Moris. Moge na ciebie zagłosować, ale pod warunkiem, że dasz mi w zamian 4 tosty z serem i białym proszkiem.

z ciekawości zapytam dlaczego taka nazwa, kto ją wymyślił
oraz kto cię finansuje?

Davos - 2015-02-26, 19:00

Widzu napisał/a:
Przeczytałem "Nowa partia: SPAM".


Ja też.


Moris - opodatkuj ludzką głupotę. To jest potencjalnie nieograniczone źródło nowych dochodów do budżetu.

Cinereo - 2015-02-26, 19:04

Zgłaszam się na ministra!
Moris299 - 2015-02-26, 19:09

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
z ciekawości zapytam dlaczego taka nazwa, kto ją wymyślił

Sam ją w gimbazie wymyśliłem tak samo jak program wyborczy i plakat :D

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
oraz kto cię finansuje?

Żyje ze zbierania kasztanów i oddawania ich na skup kasztanów :spiew:

Davos napisał/a:
Moris - opodatkuj ludzką głupotę. To jest potencjalnie nieograniczone źródło nowych dochodów do budżetu.

Nie głupie!

Cinereo napisał/a:
Zgłaszam się na ministra!

Okej a dokładniej? Jest parę stanowisk do zebrania :)

Szyszek27 napisał/a:
No to miłej nauki i powodzenia życzę!

Ano dziękuje, dziękuje

[ Dodano: 2015-02-26, 19:09 ]
Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
pod warunkiem, że dasz mi w zamian 4 tosty z serem i białym proszkiem.


Zgoda >:>



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group