To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki z innych stron - Amerykańskie dzieci próbują śniadania z różnych krajów

ShowMeFlow - 2015-02-14, 21:25
Temat postu: Amerykańskie dzieci próbują śniadania z różnych krajów
Pewnie większość z was widziała ten filmik ale wklejam dla tych do nie widzieli.

https://www.youtube.com/watch?v=JGjeaHe7GkY

Wgl, wie ktoś co jest w tym śniadaniu z polski?

burbonetka - 2015-02-14, 21:34
Temat postu: Re: Amerykańskie dzieci próbują śniadania z różnych krajów
ShowMeFlow napisał/a:
Pewnie większość z was widziała ten filmik ale wklejam dla tych do nie widzieli.

https://www.youtube.com/watch?v=JGjeaHe7GkY

Wgl, wie ktoś co jest w tym śniadaniu z polski?


jajecznica, smażona kiełbasa, 2 plastry jabłka (?) i coś jeszcze czego nie potrafię zidentyfikować

Moris299 - 2015-02-14, 21:37

Powinno być podpisane jakoś
brzozik70043704352251515 - 2015-02-14, 21:55

nie ten dzial, prawidlowy:

widzu - 2015-02-14, 22:00

ShowMeFlow, fajny (?) avatar. :|
ShowMeFlow - 2015-02-14, 22:19

brzozik70043704352251515 napisał/a:
nie ten dzial, prawidlowy:
Obrazek


Kur, muszę jeszcze trochę ogarnąć bardziej te forum xD

widzu napisał/a:
ShowMeFlow, fajny (?) avatar. :|



Sztuka nowoczesna. Po prostu nie miałem pomysłu co ustawić, a bez avatara te posty wydają się takie małe. To wpisałem w google grafika circle i ustawiłem pierwszy obrazek :P

icywind - 2015-02-14, 22:23

Oszukują z polskim bo polskie dzieci nie dojadają. To chore jak traktują moją kochaną kawę >:<

[ Dodano: 2015-02-14, 22:24 ]
kawa moją walentynką <3

KicerK - 2015-02-14, 23:28

Wkurzał mnie ten murzyn, i jeszcze ten mały wariat ze skośnymi oczami.

A dział akurat jest dobry. Można by było do tego co dał brzozik ale tu też ok.

Antlion - 2015-02-14, 23:31

Yep, ten murzyn był jak chodzący stereotyp, jak uosobienie murzyńskości :|
burbonetka - 2015-02-15, 00:05

Antlion napisał/a:
Yep, ten murzyn był jak chodzący stereotyp, jak uosobienie murzyńskości :|


no dokladnie! to samo pomyslalam jak to ogladalam. juz mi przeszlo przez mysl ze chyba przedawkowalam internet skoro mam takie rasistowskie mysli ale nie.


no jak wystrzelil przy tej kanapce z wedzonym lososiem 'Africa'... bitch please

Davos - 2015-02-15, 01:46

Ciekawe. Chociaż zdaje się, że te dzieciaki po raz pierwszy w ogóle usłyszały o krajach, z których potrawy miały na talerzu :P Dla nich przecież Europa jest krajem, a nie kontynentem :P
d - n - 2015-02-15, 02:22

Film fajny bo można zobaczyć co mają inni do jedzenia(przynajmniej mam taką nadzieje że nie brali randomowych rzeczy) ale wiedza kuleje, zresztą nic nowego :roll:

//Dobrze wiedzieć co się u nas jada bo u mnie nie figuruje takie coś jak śniadanie :P

Szyszek - 2015-02-15, 20:34

Tsa, typowa wiedza dzieci amerykańskich o świecie... Szczególnie ta dziewczynka "Co to Finlandia? Gdzie jest Polska?" I jeszcze ten dred, który mi wygląda na takiego przemądrzałego cwaniaczka, a pokazał, jaką ma wiedzę. Finlandia w Afryce. Nieźle, nieźle.
Jeszcze mnie irytowało to nadpobudliwe azjatyckie dziecko i jego reakcje po spróbowaniu każdego dania. Spokojnie, panie ADHD, nie umrzesz od polskiej jajecznicy.

Co do polskiego śniadania... jajecznica i kiełbasa, spoko. Nie raz takie śniadanko jadałem (tylko że kiełbasa jest wkrojona między jajecznicę, a nie obok niej ;) ). No ale jabłka do tego jakoś nie jadłem. Ani w plasterkach, ani w postaci startej (bo na to mi wygląda ta niezidentyfikowana rzecz). Jeśli już, to te 2 pozostałe elementy jadałem już bardziej w ramach przekąski.
Ogólnie można powiedzieć, że to polskie śniadanko jest dobrze wybrane, bo jednak my, Polacy lubimy jadać jajecznicę, prawda? ;) Także tutaj bez hejtu, że coś u nas wymyślili dziwnego, bo tak w większości to śniadanie się zgadza.
No i z własnego doświadczenia wiem, że w przypadku Holandii też nie wzięli tego śniadania z dupy. Byłem na wymianie w Holandii przez ok. 2 tygodnie i nie raz dostawałem takiego tosta z posypką na śniadanie ;)

burbonetka - 2015-02-15, 21:09

Szyszek27 napisał/a:
Tsa, typowa wiedza dzieci amerykańskich o świecie... Szczególnie ta dziewczynka "Co to Finlandia? Gdzie jest Polska?" I jeszcze ten dred, który mi wygląda na takiego przemądrzałego cwaniaczka, a pokazał, jaką ma wiedzę. Finlandia w Afryce. Nieźle, nieźle.
Jeszcze mnie irytowało to nadpobudliwe azjatyckie dziecko i jego reakcje po spróbowaniu każdego dania. Spokojnie, panie ADHD, nie umrzesz od polskiej jajecznicy.

Co do polskiego śniadania... jajecznica i kiełbasa, spoko. Nie raz takie śniadanko jadałem (tylko że kiełbasa jest wkrojona między jajecznicę, a nie obok niej ;) ). No ale jabłka do tego jakoś nie jadłem. Ani w plasterkach, ani w postaci startej (bo na to mi wygląda ta niezidentyfikowana rzecz). Jeśli już, to te 2 pozostałe elementy jadałem już bardziej w ramach przekąski.
Ogólnie można powiedzieć, że to polskie śniadanko jest dobrze wybrane, bo jednak my, Polacy lubimy jadać jajecznicę, prawda? ;) Także tutaj bez hejtu, że coś u nas wymyślili dziwnego, bo tak w większości to śniadanie się zgadza.
No i z własnego doświadczenia wiem, że w przypadku Holandii też nie wzięli tego śniadania z dupy. Byłem na wymianie w Holandii przez ok. 2 tygodnie i nie raz dostawałem takiego tosta z posypką na śniadanie ;)


W Belgii tez tak jedza. w sensie w holandii jedza bardzo czesto z taką kolorową posypką jak sie u nas w polsce torty przyozdabia- oni to daja na kanapki do sniadania. W belgii tez z tym ze w Belgii posypka jest czekoloadowa.
Ja jajecznice jem bardziej na kolacje. na sniadanie jak juz to w weekend. To jest dobre kac sniadanie. W tygodniu wole zjesc cos szybkiego np. owsianke.

Szyszek - 2015-02-15, 22:09

Ja jakoś bardziej mam w głowie zakodowaną właśnie czekoladową posypkę, a nie kolorową. Nawet teraz jestem w stanie po smaku sobie przypomnieć ;)
U mnie jajecznica też w weekend, jeśli już. Na co dzień tościk (bo w opiekaczu się szybko robią) albo płatki lub kanapka.

Love178 - 2015-02-18, 10:51

Jajecznica spoko, obok, na podstawie odpowiedzi do Polaków w komentarzach samego wrzucającego filmik, jest chyba coś, co miało być plackiem ziemniaczanym... nie byłabym w stanie zjeść go razem z jajecznicą, jakoś nie pasują mi smakowo :haha:

Dosłownie dopiero co usłyszałam, że Wietnamczycy nie posiadają własnej kuchni - i teraz widzę ten filmik, a tam każda jedna rzecz z wietnamskiego śniadania faktycznie jest chińska, i to jeszcze tak typowo, lol :haha:

Szyszek - 2015-02-18, 16:54

Ach, to był placek ziemniaczany. W sumie ma to sens, bo jeden z tych azjatyckich dzieciaków (ten normalny) stwierdził, że to smakuje jak frytki.
Jajecznica + placek ziemniaczany... nigdy nie próbowałem takiego połączenia. Ale może nie byłoby to takie złe? Trzeba kiedyś spróbować takiej kombinacji! ;)

Love178 - 2015-02-18, 19:18

Chyba nie będę miała zbytnio okazji spróbować, bo zawsze mam jajecznicę na śniadanie a placki na obiad :D
Antybristler - 2015-02-18, 19:54

A ja nie wiem czemu się wszyscy tak zachwycają, bo filmik słaby.
Davos - 2015-02-18, 21:24

Na filmiku jest zdecydowanie za mało żółwi jak na gust Antka :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group