To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Nasze opowiadania - Lord Voldemort - droga do władzy nad światem

Ascara - 2015-02-02, 22:42
Temat postu: Lord Voldemort - droga do władzy nad światem
W sumie, czemu nie. Jak komuś się będzie chciało poczytać, zapraszam. :D

http://thedarklord.blog.pl/

Staram się dodawać rozdziały przynajmniej raz w miesiącu (na razie jest zawrotna liczba dwóch+prolog), w wakacje będą pewnie dość często. ;)

brzozik70043704352251515 - 2015-02-02, 22:44

ekstra (y)
widzu - 2015-02-02, 22:55

Też kiedyś chciałem napisać opowiadanie.
Od pięciu lat jestem w fazie "chciałem". :P

Ascara - 2015-02-02, 22:57

[tryb Antek]Aaaa, no i komciajcie![/tryb Antek]

Serio, nic tak nie motywuje do dalszego pisania jak komentarze, a na razie dość cienko z czytelnikami. ;)

Cinereo - 2015-02-02, 23:04

Planujesz zrobić jakieś udziwnienia w stylu Hagrid/Volde albo Hermiona/Volde?
Ascara - 2015-02-02, 23:06

Hahahahahahahahaha... :haha:
Nie, nie sądzę...

Tzn. udziwnienia na pewno, nie mam zamiaru stricte trzymać się fabuły książkowej, ale nie planuję parowania Voldiego... A już na pewno nie z Hagridem. :D
Może z Bellą... :???:

widzu - 2015-02-02, 23:07

Cytat:
[tryb Adijos]Aaaa, no i komciajcie![/tryb Adijos]



Pomyliłaś Adijosa z Antybristlerem. :P

Ascara - 2015-02-02, 23:08

O shit, a coś mi nie pasowało... Spaliłam ;(
widzu - 2015-02-02, 23:09

Ascara, nazwij jeden z rozdziałów "Widzieć więcej niż czubek własnego nosa". :smile:
Davos - 2015-02-02, 23:10

Ascara napisał/a:
[tryb Adijos]Aaaa, no i komciajcie![/tryb Adijos]


Chyba raczej tryb: Antybristler ;)

W ogóle połapię się w tym, jeśli nie czytałem HP? Tzn. czytałem, ale wieki temu i tylko pierwsze 4 tomy, bo kolejne jeszcze wtedy nawet nie były napisane ;) I już mało co z tego pamiętam.


Widzu - no jedno opowiadanie już machnąłeś - z okazji posta nr 2000. Od czegoś trzeba zacząć.

widzu - 2015-02-02, 23:11

Cytat:
Widzu - no jedno opowiadanie już machnąłeś - z okazji posta nr 2000. Od czegoś trzeba zacząć.


To mi wyszło lepiej:

http://nonsensopedia.wiki..._Nieepizodyczni


Jedna z nielicznych rzeczy, które wyszły mi naprawdę porządnie. Mała perełka. :)

Ascara - 2015-02-02, 23:12

Davos napisał/a:
W ogóle połapię się w tym, jeśli nie czytałem HP? Tzn. czytałem, ale wieki temu i tylko pierwsze 4 tomy, bo kolejne jeszcze wtedy nawet nie były napisane ;) I już mało co z tego pamiętam.


Davos, jak przeczytasz kilkuzdaniowy wstęp teoretyczny na stronie głównej bloga, to będziesz wiedział. :D
Ps. Tryb już poprawiony.

[ Dodano: 2015-02-02, 23:15 ]
Może być tylko problem z fragmentem, w którym odwołałam się do książki.
W razie czego tu jest streszczenie:

Pewnego letniego dnia w 1938 roku, ku zdziwieniu Pani Cole wizytę złożył mu Albus Dumbledore, pełniący wówczas funkcję profesora transmutacji w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Kobieta była zaskoczona, że ktoś chciał odwiedzić Toma i postanowiła opowiedzieć profesorowi o odmiennym zachowaniu jedenastolatka. Dumbledore przyniósł młodemu czarodziejowi list z propozycją nauki w szkole dla czarodziejów. Riddle dowiedziawszy się o swym czarodziejskim pochodzeniu zapytał Dumbledore'a, czy to jego ojciec był czarodziejem. Nie był w stanie uwierzyć, że jego matka, która zmarła w tak normalny, mugolski sposób i zostawiła go w londyńskim sierocińcu mogła być czarownicą, dlatego też wolał myśleć, że to jego ojciec był czarodziejem. Już wtedy miał wstręt do wszystkiego, co pospolite i mugolskie, zwłaszcza do imienia "Tom". Według niego to imię było wcale nieczarodziejskie. Chłopiec był całkowicie przygotowany, aby uwierzyć, iż jest – jak sam to określił – „wyjątkowy”.

[ Dodano: 2015-02-02, 23:15 ]
Źródło: http://pl.harrypotter.wik..._Marvolo_Riddle

[ Dodano: 2015-02-02, 23:16 ]
widzu napisał/a:
Cytat:
Widzu - no jedno opowiadanie już machnąłeś - z okazji posta nr 2000. Od czegoś trzeba zacząć.


To mi wyszło lepiej:

http://nonsensopedia.wiki..._Nieepizodyczni


Jedna z nielicznych rzeczy, które wyszły mi naprawdę porządnie. Mała perełka. :)


O, nawet mój klimat się załapał!

Moris299 - 2015-02-02, 23:41

Nie czytałem hp ale nsk tylko skończy mi się semestr (przyszły tydzień) od razu przeczytam ^_^
Cytat:

ZSK - 2015-02-21, 23:05

:git:
Ascara - 2015-02-22, 01:21

:D
emoo137 - 2015-03-16, 14:28

Łołoło, to tu się tacy mistrzowie pióra wyłaniają? Przeczytałam prolog i już mnie zaintrygowało, resztę pewnie łyknę (bardzo proszę bez skojarzeń) jak będę w domu i usiądę do mojego nieśmiertelnego peceta.
Ascara - 2015-03-16, 19:36

Nie określiłabym się mianem mistrza pióra, ale dziękuję.
Ostatnio sporo pisałam na fikcyjnym NK w ramach konwersacji, mam wrażenie, że trochę się rozwinęłam w kwestii stylu itd., tak więc liczę, że kolejne rozdziały będą jeszcze lepsze. :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group