To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Samopomoc - Pomóż koleżance Love

Love178 - 2015-01-12, 19:55

bartek82r napisał/a:
widzu napisał/a:
Fajny temat. :)

Macie zamiar organizować jakieś warsztaty pokazowe? :smile:


:piwo:

Oj Bartki i Widze :P

Ja się postaram zrobić prezentację o tradycyjnych kurtyzanach, więc chyba będę musiała wyszukać jakieś drzeworyty z aktami, których uczestnicy mają narysowane nienaturalnie rozrośnięte części ciała zwykle schowane pod kimonem :P Nie powiedziałabym, że to zbyt ekscytujące. Ale każdy może przynieść co chce, więc może innych uczestnik nas zaskoczy x''D

[ Dodano: 2015-01-12, 19:56 ]
bartek82r napisał/a:
I cała ta akcja trwała jakieś pół godziny :troll:

No! To się nazywa mistrzowska skuteczność :git:

widzu - 2015-01-12, 20:01

love178 napisał/a:
Akcja zakończona sukcesem! :guitar: Każdy kto kliknął otrzymuje ode mnie mocnego huga :hug:



Gdzie i kiedy można odebrać? :P


love178 napisał/a:
Ja się postaram zrobić prezentację o tradycyjnych kurtyzanach, więc chyba będę musiała wyszukać jakieś drzeworyty z aktami, których uczestnicy mają narysowane nienaturalnie rozrośnięte części ciała zwykle schowane pod kimonem :P



Możecie zrobić sekcję, w której wskazujecie na podobieństwa i różnice między stereotypowym postrzeganiu japońskich kurtyzan w literaturze i kinematografii (np. Wyznania gejszy) a rzeczywistością. Ale pewnie cały plan spotkania macie już od dawna ustalony, nie będę się wtrącał...

Love178 - 2015-01-12, 20:08

widzu napisał/a:
Gdzie i kiedy można odebrać? :P

Będę czekała 31 kilometrów od Twojego domu :P

widzu napisał/a:
Możecie zrobić sekcję, w której wskazujecie na podobieństwa i różnice między stereotypowym postrzeganiu japońskich kurtyzan w literaturze i kinematografii (np. Wyznania gejszy) a rzeczywistością.

To jest bardzo fajny pomysł widzu!! :O Obracając się ciągle kręgów osób zaznajomionych z tematem zapominam o błędnych przekonaniach i że warto robić takie sprostowania, ewentualnie doszukiwać się też jak to się w ogóle stało. Jeszcze nie mamy wszystkiego zaplanowanego, spotykamy się 30 stycznia dopiero :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group