To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sprawy związane z Mistrzowie.org - Odnośnie oficjalnego forum

wlsz - 2014-12-04, 19:51
Temat postu: Odnośnie oficjalnego forum
Wiadomość jaką dostałem w czerwcu od Szymona.

"Symon
cze-26 07:36
hej
owner forum na aaf.pl musi napisać maila admin@webplus.net.pl z prośbą o backup bazy forum
wspominając o przeniesieniu
jak dostaniemy baze to będzie trzeba zrobić kilka myków i to trochę potrwa
więc później będą musieli zrobić nowy zrzut i zamknąć forum = możesz to przekazać Bartkowi i niech się zdecydują."

Więc decydujcie. Tu i na tym forum, bo nikt za was tego nie będzie robił. Zrobiliście forum własnymi siłami, więc decyzja należy do Was. My możemy Wam tylko pomóc. (pewnie nie obędzie się bez jakichś problemów jak zawsze, ale w ostatecznym rozliczeniu po kilku poprawkach powinno śmigać oficjalne forum, takie jak tutaj.
Jeśli macie jakieś obiekcje co do prywatności, czy towarzystwa wzajemnej adoracji, to można zrobić przecież taki zamknięty dział, gdzie trolle nie będą mieli wstępu i czego nie chcecie pokazać publicznie (np. żona Bartka topless)

Jak załatwimy punkt pierwszy, który się ciągnie jak 3 metrowy gil bezdomnego, zajmiemy się nagrodami i innymi zmianami - być może wiele z Was (a liczę na Waszą nietuzinkową kreatywność) wpadnie na coś co uatrakcyjni jeszcze ten serwis (można to robić w formie ankiet).

Więc konkretnie - ktoś tu musi decydować - król, rada najwyższa, sejm, czy jakiś nie wiem k*rwa jakiś Kim.

Zabek05 - 2014-12-04, 19:56

ok
Zaknafein - 2014-12-04, 20:11

ale o co chodzi
Davos - 2014-12-04, 20:13

W Piwnicy trwają ostatnio wzmożone dyskusje na ten temat więc bez obaw. Jesteśmy już zdecydowanie bliżej końca niż początku. Poza tym kończy nam się zapas alkoholu, a bez tego trudno debatować w nieskończoność ;)
Zabek05 - 2014-12-04, 20:23

mam nadzieję, że nigdzie forum nie przenosimy :)
Mackers - 2014-12-04, 20:25

Davos napisał/a:
W Piwnicy trwają ostatnio wzmożone dyskusje na ten temat więc bez obaw. Jesteśmy już zdecydowanie bliżej końca niż początku. Poza tym kończy nam się zapas alkoholu, a bez tego trudno debatować w nieskończoność ;)

My też chcielibyśmy wziąć udział w dyskusji. Bądź co bądź, zwykli użytkownicy stanowią tutaj większość.

Davos - 2014-12-04, 20:28

Spoko Mackers, vox populi też weźmiemy pod uwagę. Póki co musimy sami jeszcze dogadać kilka spraw w Piwnicy.
Moris299 - 2014-12-04, 20:31

Ja myślę że przenosiny nic złego nie zrobią, trolli nie powinno być więcej a będzie stabilniejszy serwer, nowe osoby i wgl ;)
Antybristler - 2014-12-04, 20:36

Mi to obojętne.
brzozik70043704352251515 - 2014-12-04, 20:42

Antek, Ciebie nikt o zdanie nie pyta, nie widziales, ze "W Piwnicy trwają ostatnio wzmożone dyskusje na ten temat", wiec nie udzielaj sie.
Zabek05 - 2014-12-04, 20:44

Brzozik, a Tobie co
Marcin55522 - 2014-12-04, 20:44

Mackers z brzozikiem mają rację.

[ Dodano: 2014-12-04, 20:45 ]
Zabek05 napisał/a:
Brzozik, a Tobie co

Chyba zdenerwowany jest o ten temat w piwnicy, ale co się dziwić?

brzozik70043704352251515 - 2014-12-04, 20:49

nic, po prostu irytuje mnie taka gadka
RudaMaupa - 2014-12-04, 20:52

Słuchajcie, nie ma co się oburzać o debaty w piwnicy, bo musimy przynajmniej mieć jakieś stanowisko, żeby nie było totalnego rozgardiaszu. Zdanie użytkowników na ten temat jest najważniejsze. I tak naprawdę Wy będziecie mieć ostateczne zdanie. My możemy się tylko zastanowić, co zrobić, żeby było dobrze.

Brzozik, nie spinaj tak pośladów i oddaj slipy wodzowi, bo coś Cię gniecie ostatnio :P

W każdym razie najważniejsze jest to, żeby forum żyło i miało się dobrze, a to dzięki wszystkim tak się dzieje. Inna sprawa, że na tym serwerze często się sypie, a sporo danych może przez to po prostu wyparować.


Przemyślcie to dobrze, żeby każdy z Was wiedział, jakie ma stanowisko w tej sprawie, dobrze? I czego oczekujecie po ewentualnych przenosinach.

ZSK - 2014-12-04, 20:58

http://img2.demotywatoryf...ciiineq_600.jpg
R - y - 2014-12-04, 21:00

a ja nie wiem o co chodzi!
Zaknafein - 2014-12-04, 21:04

R - y napisał/a:
a ja nie wiem o co chodzi!


welcome to the club
gadaja i gadaja a ja nadal nie ogarniam o czym

ChodnikowyWilk - 2014-12-04, 21:05

Moim zdaniem przenosiny sa potrzebne zeby nie powiedziec wrecz konieczne. Forum sie sypie, czesto pojawiaja sie bledy i nalrawde bylo by strasznie przykro gdybysmy to wszystko stracili. Taka sytuacja nie miala by miejsca na serwerach mistrzow.

Druga sprawa to zdjecia, dane osobowe. Dalej moga pozostac w ukryciu w dziale, a jesli by sie ktos bal o to ze ktos niepozadany moze to zobaczyc, mozna usunac swoje dane, bez problemu.

Mozemy sie spodziewac nowych ciekawych ludzi, ktorzy nie wiedzieli.o.forum, a zabezpieczeniem przed trollami byla by koniecznosc posiadania konta na mistrzach przez miesiac.

Ja widze same plusy, ale decyzja nalezy do was.

RudaMaupa - 2014-12-04, 21:06

Jest możliwość przeniesienia się na serwery mistrzów. I tyle. Resztę napisał wlsz.
Zaknafein - 2014-12-04, 21:08

RudaMaupa napisał/a:
Jest możliwość przeniesienia się na serwery mistrzów. I tyle. Resztę napisał wlsz.


ok
to oznacza, że logować na forum będziemy się przez konto na mistrzach?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group