To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sport - PlusLiga

Szyszek - 2014-11-07, 20:29
Temat postu: PlusLiga
Stwierdziłem, że skoro jest temat o różnych ligach piłkarskich (hiszpańskiej, angielskiej i martwy temat Krokoroka o polskiej ekstraklapie), to czemu by nie założyć tematu o siatkarskiej lidze aktualnych mistrzów świata ;)

Śledzicie rozgrywki w naszej lidze? Komu kibicujecie?
Ja, jako studiujący w Gdańsku, zacząłem kibicować gdańskim ekipom w różnych sportach. W piłce nożnej moim faworytem jest Lechia, zaś w siatkówce kibicuję Lotosowi Trefl Gdańsk ;) Strasznie mnie cieszy to, że ten sezon jak na razie kapitalny w wykonaniu ekipy z Gdańska! 7 zwycięstw z rzędu i są bliscy wygranej w 8 meczu :D

brzozik70043704352251515 - 2014-11-07, 20:32

ja troche interesowalem sie jak Zaksa dobrze grala, ale ostatnio cos im nie idzie ;(

[ Dodano: 2014-11-07, 20:34 ]
chociaz PP wygrali ;D

Szyszek - 2014-11-07, 20:42

Szkoda Zaksy. Ale mam nadzieję, że się podniesie.
I pamiętaj, żeby kibicować swojej ulubionej drużynie niezależnie od aktualnej formy ;) Wiem, co mówię. Kibicuję Lechii, choć gra przeciętnie. Polscy skoczkowie (poza Stochem) też skaczą w kratkę.

Za to Trefl wygrywa już 8 z rzędu mecz! :funfunfun:

ChodnikowyWilk - 2014-11-08, 12:07

Jak mam czas, to zdarza mi się oglądnąć jakiś mecz w PlusLidze, w końcu to jedna z najlepszych siatkarskich lig świata :) Teraz tak zerkam na tabelę i zaskoczenie bo prowadzi LOTOS Gdańsk przed naszpikowanymi gwiazdami Skrą i Resovią. Z lotosu z zawodników kojarzę tylko Mikę, libero Gacka i no oczywiście trenera.

Nie mam swojej ulubionej drużynie i w sumie nikomu nie kibicuję jakoś szczególnie.

matheus3004 - 2014-11-11, 12:13

ChodnikowyWilk napisał/a:
Teraz tak zerkam na tabelę i zaskoczenie bo prowadzi LOTOS Gdańsk przed naszpikowanymi gwiazdami Skrą i Resovią. Z lotosu z zawodników kojarzę tylko Mikę, libero Gacka i no oczywiście trenera.

W oficjalnej tabeli, to Skra wyprzedza Resovię, a Lotos jest dopiero trzeci. Małe punkty się liczą.


Szyszek - 2014-11-11, 12:32

Mati, bo Chodnik czytał stan tabeli przed tym, jak Skra i Resovia rozgrywały swoje mecze. Dlatego Lotos był jeszcze na czele (piękny widok :) )
Ale taki stan tabeli również mi odpowiada!

[ Dodano: 2014-11-23, 22:42 ]
Fuck yeah! Lotos pokonał Resovię! :yupi:

Róbmy swoje! (A ty Widzu brawo bij! :-D )

ChodnikowyWilk - 2015-03-27, 14:06

Nie chcę zakładać nowego tematu o siatkówce, bo i tak umrze, więc napiszę tutaj.

Jutro Skra gra z Resovią w 1/2 Final Four Ligi Mistrzów. Co to oznacza? A to, że jedna z tych polskich drużyn będzie walczyła w finale o złoto, a druga o brąz. Szykują się spore emocje :) Gorsza informacja to taka, że mecz nie będzie transmitowany na żadnym otwartym kanale, tylko na Polsat Sport.

Szyszek - 2015-03-27, 19:47

No cóż, dla mnie to i tak żadna różnica, czy kanał otwarty czy Polsat Sport, bo tak czy siak będę musiał oglądać na streamie ;)

Ale, tak jak Wilku napisał, jedną polską drużynę w finale na pewno mamy! W tym przypadku ten mecz potraktować troszkę jako mecz ligowy, tylko o duuużo wyższej randze ;)
Nie chciałbym być stronniczy, ale z tych dwóch ekip wolałbym, żeby to Skra weszła do finału, a Resovia walczyła o brąz. Ale nie obrażę się, jeśli nastąpi odwrotna sytuacja ;)

W każdym razie: Do boju, orły! Szturmujcie tam w LM! :-D

ChodnikowyWilk - 2015-03-27, 20:45

A ja z kolei bede bardziej po stronie Resovii, oczywiscie ktora z tych druzyn.by nie przeszla do finalu, to bede sie cieszyl. Ale kibicowac komus trzeba, nawet w bratobojczych pojedynkach, bez tego ogladanie jest nudne :D
matheus3004 - 2015-03-28, 15:11

A ja uważam, że to jednak Skra będzie górą m.in ze względu na doświadczenie. Ale zobaczymy... :D
Zaknafein - 2015-03-28, 15:53

brzozik70043704352251515 napisał/a:
Zaksa


Zaksa
Zak SA
Zak Spółka Akcyjna
:-D

Szyszek - 2015-03-28, 23:01

Mimo że kibicowałem Skrze, to jednak wielkie gratulacje dla Resovii. Znokautowała Bełchatowian dzisiaj.

No dobra, Rzeszowie! Skoro już wygraliście dzisiejszy mecz, to zróbcie to samo w finale!

A w przyszłorocznej LM niech do finału dojdzie Lotos Trefl :P

ChodnikowyWilk - 2015-03-29, 09:04

Gratulacje dla Resovii, choc z tym nokautem to bym nie przesadzal, co prawda 3:0, ale wszystkie sety byly badzo wyrownane.

No, a dzis wieksze emocje, mecz o braz z Niemcami i o zloto z Ruskami, plus jeszcze pilka nozna. Szykuje sie wielka sportowa niedziela :D

Szyszek - 2015-03-29, 17:26

No póki co ta niedziela nie idzie po naszej myśli. Porażka Skry z Recyclingiem oraz Resovii z Zenitem. Szkoda przegranych meczy, choć z drugiej strony 2 polskie drużyny w Final Four to jest i tak świetny wynik! Gratuluję obu drużynom za walkę i danie z siebie wszystkiego!
A na podium Polak, Rusek i Niemiec :P
Ale tak bardziej na poważnie: Gratulacje dla Zenita i Recyclingu. Szczególnie dla tych pierwszych! Wynik 3:0, czyli pewne zwycięstwo w finale.
No cóż, trzeba będzie się zrewanżować za rok! :-D
A za tegoroczną edycję LM dziękujemy! :)

ChodnikowyWilk - 2015-03-29, 17:39

No niestety, nie udało się wygrać Resovii i Skrze, choć ta druga była najbliżej, tie-break jeśli dobrze pamiętam toczył się do 21 punktów :D

No i tak jak mówisz, trzeba się cieszyć że mieliśmy 2 polskie drużyny w najlepszej czwórce europy, po prostu to nie był ich dzień.

narabanydrwal - 2015-03-29, 18:42

Ogólnie to był rozczarowujący turniej, niewiele emocji i zaciętej walki na wysokim poziomie, Zenit dominował i wygrał zasłużenie. Co do polskich drużyn, to Skra już od drugiego meczu z Lube zaczęła ostry zjazd w dół, a to co prezentują teraz to już totalny marazm w stosunku do potencjału tej drużyny. Obawiam się, że chłopaki z Bełchatowa zostaną bez żadnego trofeum w tym sezonie, bo podstawowi gracze są totalnie zajechani. Resovia mimo przegranej 0-3 miała szanse żeby powalczyć z Zenitem. Szkoda tylko, że Drzyzga zamiast grać nieco bardziej kombinacyjnie, wystawiał wszystko na skrzydła, a w walce cios za cios z Leonem, Andersonem i Michajłowem Resovia nie miała szans. Kilka krótkich z Nowakowskim, do tego za niskich, zero pipe'a i skończyło się tak jak musiało się skończyć.

Mimo wszystko to tak jak napisaliście tegoroczny występ polskich klubów w LM trzeba ocenić na ogromny plus. Teraz czekamy na końcówkę PlusLigi i Puchar Polski.

Davos - 2015-03-29, 23:38

Szkoda, ale i tak brawa za osiągnięcie Final Four przez 2 polskie drużyny. No i medal jest więc nie ma co rozpaczać :)
Szyszek - 2015-04-15, 19:19

Nie ma tu nic napisane? A ostatnio się działo!
Otóż Skra końcówkę sezonu zanotowała kiepską. Najpierw wypadli poza podium w LM, a potem dostali w PlusLidze od... Lotosu! Skra ostatecznie skończyła na 3 miejscu (pokonali Jastrzębski Węgiel dzisiaj), za to na złoto ma szansę drużyna z Gdańska! I życzę Treflowi, żeby wygrali! Do boju i róbcie swoje! :-D

narabanydrwal - 2015-04-16, 19:15

Szyszek27 napisał/a:
Skra ostatecznie skończyła na 3 miejscu (pokonali Jastrzębski Węgiel dzisiaj)


Jeszcze nie skończyła bo grają do trzech zwycięstw, tak jak w półfinałach :D

W finale też kibicuję Lotosowi, ale wczoraj słabo zagrali i bez większych emocji skończyło się porażką 0-3. Oby w kolejnych meczach wspięli się na wyżyny swoich możliwości bo z tak przeciętną grą nie mają szans z Resovią.

Szyszek - 2015-04-16, 19:49

No tak, co ja gadam! Jeszcze na 3 miejscu nie jest. Ale sądzę, że jednak brąz utrzyma ;)

A Lotos niestety przegrał wczoraj gładko. Szkoda. Oby poprawili swoją grę w kolejnych meczach. Jeśli chcą zdobyć złoto i sprawić wielką sensację, muszą dać z siebie zdecydowanie więcej!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group