To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Wegetarianizm a mięsarianizm

widzu - 2014-10-29, 23:05

Zaknafein napisał/a:
R - y napisał/a:
Obrazek


Nie ma to jak się z obiadkiem przytulić < 3





[ Dodano: 2014-10-29, 23:06 ]
Tak, wiem, drastyczne. :P

R - y - 2014-10-29, 23:13

Zaknafein napisał/a:
R - y napisał/a:
Obrazek


Nie ma to jak się z obiadkiem przytulić < 3


to samo sobie pomyślałam :-D
"Chodź kurczaczku, przytulę Cię ostatni raz zanim zostaniesz przeze mnie zjedzony!"

Zaknafein - 2014-10-29, 23:15

Ja tam miałem radochę jak na wsi byłem na wakacje kiedys, może z 7 lat miałem i wujek odrąbał kogutowi łeb : D
Bo ten kogut to chory był czy coś.

RudaMaupa napisał/a:
Mnie wkurza kiedy w domu widzę odwrotność - stryj mówiący mi, że to nieludzkie jeść mięso. Że jak tak mogę. I czy widziałam [tu lista odpowiednich propagandowych filmów]. A ja lubię mięso. Jem mięso. W miarę możliwości to nienajtańsze. Ludzie codziennie popełniają jakieś obrzydliwości, ale nie mam zamiaru przez to się jakoś głodzić. Futra z rzadkiego kota też nie kupię.

Więc jakby to rzec mam to samo, o czym mówił icy, ale w druga stronę, ehh...


:piwo:

Ja tam wpieprzam mięso od zawsze na zawsze. Skórę noszę, futro to jakby dziewczynie się zachciało na jakąś okazję, urodzinki czy święta to tez bym pewnie skombinował.
I wiem, że podobno można nie jeść mięsa, mam kuzynkę, która jest wegetarianką, ale cała rodzina wie, że jej to minie bo ona ma takie odjazdy raz na jakiś czas : D
No i mięso przestała jeść i teraz faszeruje się jakimiś suplementami diety czy innym niewiadomo chemicznym czym, żeby zapełnić te niedobory co dla mnie jest totalnie niezrozumiałe.
Więc od zawsze na zawsze szydzę z wegetarian i powtarzam, że to choroba psychiczna, która może się przekształcić w fizyczną.
Peace.

Zaknafein - 2014-10-29, 23:15

kurde, przenieście tu mój ostatni post z co was wkurza
R - y - 2014-10-29, 23:19

a tak apropo to mój post z tym obrazkiem kurczaczkowym to też powinniście przenieść bo "ojej" Barbry nie ma sensu :D

[ Dodano: 2014-10-29, 23:19 ]
o ten

RudaMaupa - 2014-10-29, 23:20

O widzisz, mea culpa... Strasznie nie lubię postów przenosić, zawsze mam dylemat, od czego przenieść :cry:
Zaknafein - 2014-10-29, 23:22

no ale mój mogłabyś przenieść
rly

RudaMaupa - 2014-10-29, 23:25

Ok, po trudach i znoju się udało. Można wracać do tematu!
widzu - 2014-10-29, 23:25

Zaknafein napisał/a:
to choroba psychiczna, która może się przekształcić w fizyczną.



Bo nie każdy "wegetarianin" wie, że niedobory białka zwierzęcego należy zastępować roślinnymi odpowiednikami, jak bób.


Wegetarianizm to nie jest tylko niejedzenie mięsa. A o tym zapomina duża część "wegetarian".

R - y - 2014-10-29, 23:35

Ja byłam weganką przez 3 miesiące, ale nie jest to dieta dla mnie bo czułam się kiepsko. Zostaję przy wegetarianiźmie i tyle!
Barbra - 2014-10-29, 23:37

soczewica i ciecierzyca to, czasem mi się wydaje, główne pokarmy wegan, w sumie to mają mnóstwo białka i są naprawdę zdrowe, więc jak ktoś się stara żeby dobrze gotować to nie będzie miał niedoborów
monjiczq - 2014-10-29, 23:37

Jesteś wegetarianką ale jesz mięso, tak bardzo logika
R - y - 2014-10-29, 23:43

Bo ja jestem taką wegetarianką nie wegetarianką. W sensie tak - nie znoszę mięsa. Ale zjem raz na ruski rok jakiś kawałeczek. Ale staram się nie jeść tego.
RudaMaupa - 2014-10-29, 23:50

Znaczy się po prostu nieideologicznie podchodzisz? :)

W sumie lubię potrawy wegetariańskie. Ale nie umiem się mięsa wyrzec. I nie chcę. Nie muszę jeść tak eksperymentalnych potraw jak mój ojciec, ale jednak mięso dziabam, choć w barbuszkowym stylu - wszystko wykrojone :P

monjiczq - 2014-10-29, 23:51

No to nie jesteś wegetarianką i tyle, więc to traci sens kiedy tak o sobie piszesz.
R - y - 2014-10-30, 08:46

Widzisz moni to jest dyskusyjne akurat. Bo część osób uważa że jak wegetarianin to nie jeść w ogóle mięsa a z kolei część mówi ze lekkie oszustwo to nic złego a nawet dobre jest dla organizmu. Weganie mają podobnie.
Ja akurat mięsa obecnie nie jadłam od kilku lat już i nie Tęsknię specjalnie za nim

bartek82r - 2014-10-30, 10:10

A kto to?









































Na pewno nie Brzozik!

:troll: :troll: :troll:

monjiczq - 2014-10-30, 10:37

No bardzo dyskusyjne:Drzeczywiscie. Jestes wegetarianka to nie jesz miesa, jesz od czasu do czasu to nie jestes wegetarianka, proste
RudaMaupa - 2014-10-30, 11:10

Świat jest pełen wierzących-niepraktykujących.
widzu - 2014-10-30, 12:44

bartek82r napisał/a:

Na pewno nie Brzozik!



Parówa te nie. :-D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group