To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Wegetarianizm a mięsarianizm

Barbra - 2014-11-04, 22:20

jak już "wegetariański burger" (wiem, świętokradztwo, bałwochwalstwo, cudzołóstwo) to z soczewicą/ciecierzycą, z fasolą są błeee


pierogi mogłabym jeść codziennie ;___; ruskie forewer


za to kompotów w miejscach publicznych nie ruszam, tylko kompoty mojej babci i mamy nadają się do picia, one jakoś inaczej smakują i zawsze są w brudnych szklankach

JankielKindybalista85 - 2014-11-04, 22:42

No i te igły. diabli wiedzą kto sobie wcześniej i gdzie je wkłuwał. Popieram Barbrę! Kompotom na mieście stanowczo mówimy nie!
Szyszek - 2014-11-04, 22:57

Dokładnie!
My tylko pijemy kompoty domowej roboty!

Davos - 2014-11-05, 01:17

Szyszek, Jankiel pisał o kompocie bynajmniej nie w aspekcie picia ;)
Zaknafein - 2014-11-05, 01:26

Tu chodzi o taki, który spożywał w sporych ilościach Rysiek : D
Szyszek - 2014-11-05, 13:42

Davos napisał/a:
Szyszek, Jankiel pisał o kompocie bynajmniej nie w aspekcie picia ;)


Wiem. A ja pisałem o kompocie w aspekcie picia ;) (To była odpowiedź na to, co napisała Barbra)

A propos wegańskiego żarcia:

Mors - 2014-11-05, 13:44

Jedzenie zarówno roślin jak i zwierząt może ułatwić reptilianom przejęcie kontroli nad nami.
Antybristler - 2014-11-05, 13:47

szyszek27 napisał/a:

A propos wegańskiego żarcia:
Obrazek


Lol, to już jest idiotyzm. Przecie koty mają układ pokarmowy przystosowany do trawienia wyłącznie mięsa...

Szyszek - 2014-11-05, 13:57

Mors, nudny się już robisz z tymi swoimi reptilianami.

Antek, dokładnie. To jest idiotyzm. Kot musi jeść mięso, a nie jakieś wegańskie karmy.
W ogóle na puszce widać, że to nie jest pojedynczy produkt, tylko w ogóle jakaś powalona firma Veganpet.

SlownikOrtograficzny - 2014-11-05, 17:27

Cytat:
Na puszcze

...
Widać, że kfejk.
szyszek27 napisał/a:
W ogóle na puszce widać, że to nie jest pojedynczy produkt, tylko w ogóle jakaś powalona firma Veganpet.

Firma jak firma, oni znaleźli sposób jak wycisnąć kasę z idiotów. Problem leży w ludziach, którzy to kupują i karmią tym kota.
Mina tego kota mówi U SERIOUS? :smile:

Zaknafein - 2014-11-05, 17:43

Przypomniało mi się to




Davos - 2014-11-05, 17:47

Zak :haha:
monjiczq - 2014-11-16, 23:20

Cytat:
<ar> Jestem wegetarianinem I stopnia - jem zwierzęta które nie jedzą innych zwierząt


XDDDD

widzu - 2014-12-10, 22:40



[ Dodano: 2014-12-10, 22:40 ]
:haha:

Barbra - 2014-12-11, 00:09

prawda jest taka że wegetarianie i weganie zazwyczaj ogólnie dbają o swoje zdrowie i o to co jedzą, kupują same organic produkty spożywcze, jeżdżą na rowerze, dbają o środowisko, nie piją, nie palą itd, i to ma większy wpływ na to że są zdrowsi niż to czy jedzą mięso czy nie, dlatego takie są statystyki
Zaknafein - 2014-12-11, 00:13

slyszalem, ze mozna zyc nie pijac, nie palac, nie jedzac miesa i nie uprawiajac seksu

tylko po chuj :-D

ZSK - 2014-12-11, 00:38

Dokładnie :D Mi się zawsze ten tekst podobał:


RudaMaupa - 2014-12-11, 08:27

A ja mam całą tablicę zaspamowaną artykułami:"jeśli masz odwagę jeść mięso, miej odwagę przeczytać ten tekst!", "Kto jada padlinę i nosi trupy?" (hieny i grabarz na przykład)A komentarze pod spodem:"zwierzęta są bardziej ludzkie niż człowiek, a ludzie to zwierzęta! Nie należy im się szacunek!" Plus obowiązkowo milion zdjęć zwierzaków domowych podpisanych "z dziećmi", "nasze maleństwo".

Dlatego wybieram mięsarianizm. Jedzacy mięso przynajmniej nie wspominają na każdym kroku, że ktoś wyżera kompostownik i zabiera innym roślinom prawo do rozwoju. Jedyna normalna wege, jaką spotkałam, to Sandra.

Ciekawa jestem, kiedy co bardziej restrykcyjni nauczą się fotosyntezy.

Samara - 2014-12-11, 18:29

Jak miło :D W akademiku trafiłam na wegankę w pokoju. Strasznie dziwna osoba. Przedstawiła się po czym od razu dodała, że jest weganką, jakby to była najważniejsza rzecz na świecie, o której natychmiast każdy musi wiedzieć. Chwali się tym, czy żali? : D Ale to to jeszcze nic. Najlepsze było jak wróciła od przyjaciela i opowiadała że się na niego obraziła, bo zaproponował jej kanapkę. Nie dość że z wędliną to jeszcze z masłem! No jak on mógł! Toż to obraza majestatu zaproponować komuś coś czego ta osoba nie je :-D Bo po co po prostu odmówić, jak można się obrazić :D I ona to tak na poważnie, nie odzywała się do niego przez jakiś czas, nie mogłam z tego :D Tak więc ciężko mi się teraz nie zgodzić z tym że wielu wegan i wegetarian jest nienormalnych. Mendy psują opinię tym, którzy wegetarianizm ograniczają do tego co jedzą, a nie do przekonywania innych i robienia afer o głupoty.
brzozik70043704352251515 - 2014-12-11, 20:55

dzisiaj ciapatemu w pracy wkrecilismy ze spaghetti ktore jemu zaproponowalismy jest z porka a bylo z beefa :)
gosciu jest z Nepalu a tam niby w swojej religii uwazaja krowe za swietosc :D
byl zniesmaczony tym zarcikiem :-D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group