To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Z życia forum - Zaproszenia nowych użytkowników

Nadir - 2016-10-23, 18:55

Nie sądzę by ktoś chciał przyjść na forum, którego moderator ma Karolaka w awatarze. :I
ChodnikowyWilk - 2016-10-23, 19:10

>:<

Odkąd mam Tomka w avatarze czuję się zupełnie odmieniony, on nadaje moim postom kolorytu, ułańskiej fantazji i tego specyficznego poczucia bycia kimś. Kimś wielkim. Kimś wybitnym.

Zaknafein - 2016-10-23, 19:31

https://www.youtube.com/watch?v=ErDNpuBrRNk
ChodnikowyWilk - 2016-10-23, 19:35

Ta, mogłem to przewidzieć, kurwa pomocni jak zawsze :D
Davos - 2016-10-23, 21:35

Nadir napisał/a:
Nie sądzę by ktoś chciał przyjść na forum, którego moderator ma Karolaka w awatarze. :I


:1m:


A zależy nam naprawdę na masowym przyciąganiu nowych userów? Jak ktoś będzie chciał sprawdzić forum mistrzów to trafi do nas bez problemu. Pisanie PW z zaproszeniami miało sens, kiedy forum było małe i cierpiało na niedostatek userów. Ale teraz sytuacja jest trochę inna.
No chyba, że ktoś na mistrzach będzie się wyróżniał fajnymi komentarzami/ripostami, wtedy można go zaprosić. Ale w masowym pisaniu PW do jakichś randomów nie widzę zbytnio sensu...

widzu - 2016-10-23, 21:37

Ja się staram zapraszać starych bywalców z powrotem. : P
Marcin55522 - 2016-10-23, 21:37

Mi brakuje narąbanegodrwala czy jak mu tam. to był przechuj :D
ChodnikowyWilk - 2016-10-23, 21:38

No szału nie ma ci powiem, kiedy ktoś ostatnio założył temat w powitalni i jest aktywny? Dawno, a nie chodzi mi znowu o jakichś randomów ale umiarkowanie choćby aktywnych. Sam gdybym nie został bezpośredniego zaproszenia od Bartka to bym tu nie był. A też nie byłem jakoś super aktywny na mistrzach.
ZSK - 2016-10-23, 21:38

Davos napisał/a:
No chyba, że ktoś na mistrzach będzie się wyróżniał fajnymi komentarzami/ripostami, wtedy można go zaprosić.


Tak samo uważam :piwo:

Marcin55522 napisał/a:
Mi brakuje narąbanegodrwala czy jak mu tam. to był przechuj :D


^
ZSD napisał/a:
Tak samo uważam :piwo:

widzu - 2016-10-23, 21:41

ChodnikowyWilk napisał/a:
Sam gdybym nie został bezpośredniego zaproszenia od Bartka to bym tu nie był.


A ja nie dostałem. :/

Dead_Laugh - 2016-10-23, 21:42

Hm... W sumie przydałoby się trochę więcej aktywnych użytkowników.
widzu - 2016-10-23, 21:43

waka od czerwca obiecuje, że wpadnie. :/
Nadir - 2016-10-23, 21:44

Ale trochę ciężko jest się tu wbić, bo na tym forum atmosfera jest specyficzna i humor dosyć hermetyczny. Ja chyba dopiero za drugim czy trzecim podejściem w miarę się zaklimatyzowałam i to chyba głownie dlatego, że miałam wspólny temat w postaci narzekania na Kroka, który na moim poprzednim forum odwalał podobne cyrki jak tu.
ZSK - 2016-10-23, 21:49

gdy forum było nowe to łatwo było wniknąć - każdy był nowy. Teraz rzeczywiście jest dość hermetycznie. Ale np. Lili po namowach zaczęła nakurwiać posty jak Wojtek lewaków i proszę jak się ładnie wkręciła B-)
Mormegil - 2016-10-23, 21:49

Ja polecałbym OrdynarnegoOrdynansaOrdynatę. Całkiem spoko gość. :v
Nadir - 2016-10-23, 21:52

Tylko Popijawki nie zapraszajcie, strasznie chujowa osoba. :I
ChodnikowyWilk - 2016-10-23, 21:52

No trochę hermetyczne, ale nie tak trudno się wbić, ot taka Mańka, coś tam ledwo się zarejestrowała juz z każdym nawijała :troll:
Davos - 2016-10-23, 21:58

ChodnikowyWilk napisał/a:
Sam gdybym nie został bezpośredniego zaproszenia od Bartka to bym tu nie był. A też nie byłem jakoś super aktywny na mistrzach.


Wtedy wszyscy trafiali na forum dzięki PW od jakiegoś usera bo zwyczajnie nie było innej możliwości, żeby się o forum dowiedzieć. Ale teraz jest bezpośredni link na mistrzach więc jak wspomniałem, jak ktoś będzie chciał to trafi tu bez problemu.

Nadir - 2016-10-23, 22:00

ChodnikowyWilk, ale to są pojedyncze przypadki. Znacznie więcej jest osób, które napisały kilka-kilkanaście postów i ucichły, bo nie udało im się przebić i się wbić.
ChodnikowyWilk - 2016-10-23, 22:01

No tyle ze jak juz pisałem poczta pantoflowa jest bardzo skuteczna, bo grom osób może sobie nawet nie uswiadamiac ze mamy tu forum, a część pewnie jeszcze myśli ze jest to stare :troll: takich ludzi pewnie jest garstka ale myślę że warto, nie nachalnie. Ja będę próbował :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group