To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Gry - Gra ktoś w klasyczne - słowne RPG?

kanjerb - 2014-09-20, 21:38
Temat postu: Gra ktoś w klasyczne - słowne RPG?
Ostatnio zainteresowałem się tematem. Miałem przyjemność zagrania w postapokaliptycznym świecie Neuroshimy i muszę przyznać, że mi się spodobało. Jeśli jest więcej graczy RPG wśród was możnaby się umówić czasem na sesyjkę przez Skype (musiałbym najpierw założyć :P ) na przykład. Warhammer też ciekawie może wyglądać aczkolwiek nie mam obeznania w tym świecie i Neuroshima bardziej by mi się uśmiechała ;)
Zabek05 - 2014-09-20, 22:00

A o co chodzi w Neuroshimie, jeśli tak można zapytać? ;)
JankielKindybalista85 - 2014-09-20, 22:01

Neuroshima - hiroshima dla neuronów: spotykasz się z kumplami na sesję, siadacie i obalacie 0.7L na łeba.
monjiczq - 2014-09-20, 22:03

O to ja wtedy moge zagrac
Love178 - 2014-09-20, 22:07

Na moim poprzednim forum grali w Warhammera i mieli na niego nawet osobny dział. Potem przychodziłeś pewnego wieczoru a tu kilka tysięcy nowych postów x''D
KicerK - 2014-09-20, 22:41

Nigdy nie grałem, ale wydaje się ciekawe.
Mackers - 2014-09-20, 22:42

Z siostrą grałem w coś takiego, że ona wymyślała scenariusze a ja byłem graczem. Pewnie coś podobnego, tyle że wy używacie dodatkowo kości. :P
Antlion - 2014-09-20, 22:50
Temat postu: Re: Gra ktoś w klasyczne - słowne RPG?
kanjerb napisał/a:
Ostatnio zainteresowałem się tematem. Miałem przyjemność zagrania w postapokaliptycznym świecie Neuroshimy i muszę przyznać, że mi się spodobało. Jeśli jest więcej graczy RPG wśród was możnaby się umówić czasem na sesyjkę przez Skype (musiałbym najpierw założyć :P ) na przykład. Warhammer też ciekawie może wyglądać aczkolwiek nie mam obeznania w tym świecie i Neuroshima bardziej by mi się uśmiechała ;)


Warhammer Fantasy czy 40k?

kanjerb - 2014-09-20, 23:21

Zabek05 napisał/a:
A o co chodzi w Neuroshimie, jeśli tak można zapytać? ;)

Świat w przyszłości, akcja dzieje się głównie w Stanach. Po wojnie atomowej maszyny (Moloch) opanowały sporą część świata, głównie północ Am. Północnej. Opierają im się ludzie (Posterunek). Jest wiele innych państw-miast, typu Vegas czy Nowy Jork i ludzie w każdym z nich mają własną mentalność i nie koniecznie się lubią. Dodatkowo występują mutanty, czyli coś między maszynami a ludźmi oraz w dżungli amazońskiej roślinki zaczęły trochę myśleć.

Antlion napisał/a:
Warhammer Fantasy czy 40k?

Mówię - chętnie poznam ten świat, nigdy nie miałem okazji do grania w nim, więc nie wiem :P

monjiczq - 2014-09-20, 23:22

Ja w ogole i tak nie rozumiem tego. To takie cos jak w community grali? Ze ktos wymysla akcje gry a reszta gra i mowi co robi i w ogole?
kanjerb - 2014-09-20, 23:33

monjiczq
Tak

monjiczq - 2014-09-20, 23:34

Oja! To jest fajne
Davos - 2014-09-21, 01:16

Moi kumple grają w Neuroshimę. Ja nie przepadam za tymi klimatami. Wolę zdecydowanie fantasy. Kiedyś rozegrałem kilka sesji w Earth Down i Advanced Dungeons & Dragons 2. Do tej drugiej mam nawet do dziś karty postaci. Świetnie się w to grało, siadaliśmy z kumplami, puszczaliśmy klimatyczną muzyczkę z radia (wtedy jeszcze na kasety ;) ) i odbywaliśmy sesje.
Niestety potem się przeprowadziłem i te spotkania się skończyły.

Antlion - 2014-09-21, 11:26

kanjerb napisał/a:
Antlion napisał/a:
Warhammer Fantasy czy 40k?

Mówię - chętnie poznam ten świat, nigdy nie miałem okazji do grania w nim, więc nie wiem :P


Mam wyjaśnić całą historię od powstania Galaktyki czy "tylko" historię Ludzkości? :D

KicerK - 2014-09-21, 11:44

Nie wiem jak z Warhammerem Fantasy, ale nie bardzo widzę możliwość rpg w 40k ;P
Antlion - 2014-09-21, 13:19

KicerK napisał/a:
Nie wiem jak z Warhammerem Fantasy, ale nie bardzo widzę możliwość rpg w 40k ;P


W sumie racja, chyba że jesteś Eldarem-pustelnikiem. Oni mają odrobinę swobody.


Oczywiście jeżeli nie zostaną omnomnomnięci przez przypadkową flotę rój :haha:

Adijos - 2014-09-21, 13:25

Czy ten temat nie powinien być w grach? ;)
Davos - 2014-09-21, 13:31

Masz rację Adijos.
Przeniesione.

kanjerb - 2014-09-21, 15:41

Antlion napisał/a:
kanjerb napisał/a:
Antlion napisał/a:
Warhammer Fantasy czy 40k?

Mówię - chętnie poznam ten świat, nigdy nie miałem okazji do grania w nim, więc nie wiem :P


Mam wyjaśnić całą historię od powstania Galaktyki czy "tylko" historię Ludzkości? :D

Jeśli masz ochotę to chętnie dowiem się więcej nt. całego świata, oczywiście jakieś najważniejsze wydarzenia tylko i ogólny zarys, ale powtarzam - tylko jeśli masz dużo czasu i chęci :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group