To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sport - Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska 2014

ChodnikowyWilk - 2014-09-06, 09:27

Ja mam podobnie ale z koszykowka. Tyle ze Polacy nie graja w tym sporcie glownej roli.
ZSK - 2014-09-06, 12:10

A ja tak mam z piłką nożną, co zrobić :P Tu też Polacy nie grają głównej roli. Ani nawet drugoplanowej :3m:
ChodnikowyWilk - 2014-09-06, 12:30

ZróbmySobieKupę napisał/a:
A ja tak mam z piłką nożną, co zrobić :P Tu też Polacy nie grają głównej roli. Ani nawet drugoplanowej :3m:


:haha: :ok:

qtasiorro - 2014-09-06, 20:59

Nie wiem jak reszta, ale ja jestem w szoku, albowiem przegraliśmy pierwszego seta w meczu z Kamerunem :O
brzozik70043704352251515 - 2014-09-06, 21:11

jaki wynik?
qtasiorro - 2014-09-06, 21:14

0:1 w setach i 10:13 w drugim :O
Szyszek - 2014-09-06, 21:23

qtasiorro napisał/a:
Nie wiem jak reszta, ale ja jestem w szoku, albowiem przegraliśmy pierwszego seta w meczu z Kamerunem :O


Ja też jestem w szoku :galy:
Nie wygląda to dobrze. Jestem zaniepokojony tą sytuacją, tak powiem szczerze. Co się dzieje z Polakami?!

qtasiorro - 2014-09-06, 22:40

Cóż, wygraliśmy. W każdym turnieju zdarza się słabszy mecz i oby to był ten najgorszy. Lepiej teraz niż w finale, jak to było w 2006 r. :)
Szyszek - 2014-09-06, 22:48

qtasiorro napisał/a:
Cóż, wygraliśmy. W każdym turnieju zdarza się słabszy mecz i oby to był ten najgorszy. Lepiej teraz niż w finale, jak to było w 2006 r. :)

Zgadzam się. Lepiej, żeby teraz był ten słabszy mecz, niż w dalszej, ważniejszej fazie turnieju. Najważniejsze jest to, że mimo problemów wygraliśmy z Kamerunem.
Ale ogólnie jest to kiepski dzień dla faworytów. Włosi właśnie dostali po tyłku od Portoryko, a Brazylia męczy się niemiłosiernie z Koreą Płd! Ciekawe są dzisiejsze rozstrzygnięcia w Polsce!

JankielKindybalista85 - 2014-09-06, 22:57

A skończy się tak że w ćwierćfinale trafią na Rosję i będzie kolejna typowa polska megapatriotyczna napinka z polityką w tle pompowana z premedytacją przez nasze pokur.wione media po czym wyjdą na parkiet, spalą się od tego wszystkiego, zgarną gładkie 0-3 i dziękuję, dobranoc. A nie, nie dobranoc. Bo po meczu przez tydzień zostanie na nich wylany milion kubłów arcypolskich jak wcześniejsza napinka pomyj, że co sa frajerzy, chu.je, nieudacznicy i w ogóle to wypier.dalać z tą siatkówką. Proporcjonalnie do wcześniejszego piana z zachwytu. A potem znowu znajdą na jakimś zadupiu niemowlę zakopane w zagonie kapusty uprawianym przez patologiczną rodzinę, media masowo rzucą się na to i dopiero wtedy będzie dobranoc z siatkówką.
Mackers - 2014-09-06, 23:00

JankielKindybalista85, trudno się nie zgodzić. Na pocieszenie mogę dodać, że w innych krajach też są wujowe media :P
Skoro słabszy mecz już się odbył to teraz siatkarze mogą cisnąć po złoty puchar :)

Szyszek - 2014-09-06, 23:09

JankielKindybalista85 napisał/a:
A skończy się tak że w ćwierćfinale trafią na Rosję i będzie kolejna typowa polska megapatriotyczna napinka z polityką w tle pompowana z premedytacją przez nasze pokur.wione media po czym wyjdą na parkiet, spalą się od tego wszystkiego, zgarną gładkie 0-3 i dziękuję, dobranoc. A nie, nie dobranoc. Bo po meczu przez tydzień zostanie na nich wylany milion kubłów arcypolskich jak wcześniejsza napinka pomyj, że co sa frajerzy, chu.je, nieudacznicy i w ogóle to wypier.dalać z tą siatkówką. Proporcjonalnie do wcześniejszego piana z zachwytu. A potem znowu znajdą na jakimś zadupiu niemowlę zakopane w zagonie kapusty uprawianym przez patologiczną rodzinę, media masowo rzucą się na to i dopiero wtedy będzie dobranoc z siatkówką.

Sam bym tego lepiej nie ujął, panie OrdynarnyOrdynatorze.

Ostatecznie Brazylia wygrała, ale mieli ogromne problemy! Ale oni też mogą się pocieszać, że mieli ten słabszy mecz i teraz mogą ruszać po złoto (po medal, dla nas, dla wszystkich! POFRUNĄĄĄŁ!... Ups... czekajcie, dyscypliny mi się pokićkały. Przeczytałem w swoim poście "po złoto" i już mi się włączył w głowie komentarz Szaranowicza. Wybaczcie).

K - k - 2014-09-06, 23:36

:spiew:
JankielKindybalista85 - 2014-09-06, 23:38

Ale przynajmniej Białystok ma więcej mieszkańców niż Kamerun wygrał setów. Czy jakoś tak, w sumie nie wiem na czym polega ta wasza zabawa.
K - k - 2014-09-06, 23:40

:grimer:
widzu - 2014-09-06, 23:53

Raz nie oglądałem - a tu takie akcje. :szubienica:
ChodnikowyWilk - 2014-09-07, 10:36

Też nie oglądałem bo byłem pewny wyniku 3:0, a tu takie rzeczy :O Najważniejsze że udało sięz garnąć 3 punkty, no i tak jak mówicie mam nadzieję że to był najsłabszy mecz w turnieju.
Szyszek - 2014-09-07, 18:34

Nie było łatwo, ale jest 3:0 dla Polaków! Widać, że jest już lepiej, niż wczoraj. :ok: I udało się awansować z pierwszego miejsca w grupie!
No to teraz druga faza turnieju. Grupa Polaków tym razem będzie sporo trudniejsza, bo oprócz Argentyny, Serbii i Australii będziemy rywalizować z Francuzami, Irańczykami, Amerykanami i Włochami. Grupa trudna, jednak będziemy mieli lepszy start dzięki udanej pierwszej fazie mistrzostw.

A więc: Do boju, Polacy! :piwo:

ChodnikowyWilk - 2014-09-07, 18:37

No teraz się zacznie prawdziwe granie, i zobaczymy jak naprawdę Polacy grają. Najtrudniej wg mnie będzie z Francją i Iranem.
qtasiorro - 2014-09-07, 18:43

Trochę się uspokoiłem, choć Argentyna to jeszcze nie światowa potęga. Mimo wszystko grała naprawdę dobrze, nie sądzicie?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group