To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sport - Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska 2014

Szyszek - 2014-09-03, 15:05

Ale muszę przyznać, że mimo małej hali atmosfera podczas meczu była naprawdę dobra!

Kuba póki co obrywa na tym turnieju. Najpierw po długim boju dostali od Finów, a dzisiaj szybko się z nimi rozprawili Niemcy, co stawia drużynę wicemistrzów świata w kiepskiej sytuacji.
Tymczasem trwa niezwykle wyrównany mecz Bułgaria-Kanada. Bardzo prawdopodobne, że dojdzie do tie-breaka.

K - k - 2014-09-03, 15:07

:dont:
Szyszek - 2014-09-03, 15:13

Krokorok napisał/a:
To co powiesz o Włochach?


To była dopiero piękna gonitwa! Dobrze, że Polacy szybko skończyli wczoraj, to można było jeszcze obejrzeć ten drugi mecz, bo było co oglądać! Gratulacje dla Włochów, że potrafili zrobić wynik 3:2 z 0:2!
Dzięki Krok, że mi przypomniałeś o tym meczu, bo nic się o nim nie wypowiadałem wcześniej :P

ChodnikowyWilk - 2014-09-03, 15:27

O kurczę, nie oglądałem Włoch z Francją do końca i nie sprawdzałem wyników i jestem zdumiony że Włochom udało się odrobić i wygrać, widziałem fragmentami ten mecz, i Francja była nie do zatrzymania, a tu taki obrót spraw.
Szyszek - 2014-09-03, 15:46

I miałem rację. Doszło do tie-breaka w meczu Bułgaria-Kanada. Ostatecznie wygrała Kanada, ale na pewno nie było im łatwo.
Trzeba przyznać, że w tym przypadku stanęły dwie godne siebie ekipy. Ciekawy mecz!

Davos - 2014-09-03, 18:27

Ja póki co oglądałem tylko mecze Polaków, w pozostałych przypadkach sprawdzałem tylko wyniki, ale już widać, że turniej jest bardzo ciekawy :) Mamy już całkiem sporo niespodzianek, a to dopiero I runda :)
Szyszek - 2014-09-03, 21:58

A ja sobie oglądnąłem również te wieczorne. Brazylia rozwaliła Tunezję, a Rosja również pewnie pokonała Egipt.
Oba zespoły pokazały, że są mocne i stać ich tutaj na wiele.

[ Dodano: 2014-09-04, 22:19 ]
Bez niespodzianki w wykonaniu Polaków. Pewne zwycięstwo z Wenezuelą. Następny mecz też łatwy, bo z Kamerunem. Awans z grupy pewny. I to bardzo prawdopodobne, że z pierwszego miejsca!

Tymczasem Włosi przejmują inicjatywę we meczu z Belgią. Ale znowu tak sobie zaczęli. Ale lepiej słabo zacząć niż słabo skończyć. ;)

A co do wcześniejszych meczów:
Szkoda mi trochę Iranu, miałem nadzieję, że pokonają Francuzów. Za to Portoryko zostało ośmieszone przez Amerykanów, szczególnie w drugim secie :P Nie ma to jak zdobyć 8 punktów na cały set! :ok:

Davos - 2014-09-05, 00:28

Nasi dziś wygrali gładko i bezproblemowo :) Podoba mi się, że Antiga dawał dziś pograć zmiennikom, którzy bardzo ładnie sobie poradzili. Turniej jest długi, a my mamy bardzo dobrą i wyrównaną kadrę. Bardzo dobrze. Z Kamerunem też będzie łatwo, jedynie Argentyna może nam urwać seta lub nawet pkt, dlatego z nimi trzeba zagrać dobrze, ale i tak powinniśmy wygrać.

I mnie cieszy, że USA, Iran, Włochy i Francja odbieraja sobie nawzajem punkty. W II rundzie może nam to potem bardzo ułatwić drogę do III rundy :)

ChodnikowyWilk - 2014-09-05, 07:09

Było by pięknie awansować do następnej rundy z kompletem punktów, i bez straty seta a jest to bardzo prawdopodobne. Z Wenezeulą bez żadnych problemów no może poza 1 setem. Najbardziej ze zmienników podobał mi się Kubiak, i Buszek w polu serwisowym.
ZSK - 2014-09-05, 09:46

Kiedy następny mecz naszych?
qtasiorro - 2014-09-05, 11:31

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Kiedy następny mecz naszych?

Zdaje się, że jutro. Kamerun.

Nie wiem, gdzie oglądacie, ale jeśli nie jesteście Chodnikowym Wilkiem, to polecam tę stronę:
http://www.sportcategory.com/c-11.html

ChodnikowyWilk - 2014-09-05, 11:50

Cytat:
Nie wiem, gdzie oglądacie, ale jeśli nie jesteście Chodnikowym Wilkiem, to polecam tę stronę:


Bo ja mam Cyfrowy Polsat nie wiem czy wiecie :smile:

qtasiorro - 2014-09-05, 11:51

ChodnikowyWilk napisał/a:
Cytat:
Nie wiem, gdzie oglądacie, ale jeśli nie jesteście Chodnikowym Wilkiem, to polecam tę stronę:


Bo ja mam Cyfrowy Polsat nie wiem czy wiecie :smile:

Miałeś tego nie robić :P

widzu - 2014-09-05, 11:52

ChodnikowyWilk napisał/a:
Cytat:
Nie wiem, gdzie oglądacie, ale jeśli nie jesteście Chodnikowym Wilkiem, to polecam tę stronę:


Bo ja mam Cyfrowy Polsat nie wiem czy wiecie :smile:




Serioooooo? Od kieeeeedyyyyy? :spiderman:

Davos - 2014-09-05, 14:57

Nie wiem, czy wiecie, ale ja też mam :P

Sorry, musiałem :P

ChodnikowyWilk napisał/a:
Najbardziej ze zmienników podobał mi się Kubiak, i Buszek w polu serwisowym.


Nom, ta dwójka wczoraj wymiatała. Ale inni zmiennicy też dużo dali zespołowi.

qtasiorro - 2014-09-05, 14:58

Davos napisał/a:
Nie wiem, czy wiecie, ale ja też mam :P

Sorry, musiałem :P

Swędziworze, ić stont!

Adijos - 2014-09-05, 20:12

Strefa kibica w Bydgoszczy jest spoko. Można meczyk obejrzeć.
Szyszek - 2014-09-05, 22:34

Szkoda mi Meksykanów. Dobrze zaczęli, ale jednak Ruskie dały radę i niestety wygrały. :(

A Brazylia niby 3:0, ale w dwóch setach dopiero na przewagi. Finlandii nie można odmówić tego, że walczyli dzielnie i zabrakło im chyba troszkę szczęścia.

A więc jak na razie najmocniejszymi drużynami są Polska, Brazylia i Rosja. Jako jedyni wygrali wszystkie 3 mecze i mają 9 punktów w swoich grupach. A co ciekawsze, tylko Polska i Brazylia jak dotąd nie przegrały żadnego seta! :D
Oczywiście nie wolno już rozwieszać medali, bo w sporcie wszystko się może zdarzyć!

Davos - 2014-09-05, 22:38

szyszek27 napisał/a:

A więc jak na razie najmocniejszymi drużynami są Polska, Brazylia i Rosja.


Czyli w sumie bez zaskoczenia :) Tak właśnie typowałem.
Ja czekam z niecierpliwością na II rundę - wtedy czekają nas mecze z USA, Włochami, Francją i Iranem. Czterech silnych rywali i każdy mecz o stawkę. Szykują się duże emocje :)

JankielKindybalista85 - 2014-09-06, 00:05

Jak na złość sport drużynowy, w którym Polacy radzą sobie najlepiej kompletnie mnie nie kręci. Dowiedzieć się o wynik, ewentualnie obejrzeć pół seta bym obejrzał ale to tyle bo zaraz usypiam z nudów. Ale słyszałem że im dobrze idzie i cieszy mnie to.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group