To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - Kelthuz skazany

KicerK - 2014-09-29, 15:32

Antlion napisał/a:
Och nie, jakiś pajac z Austrii namawia do zabijania, na pewno ktoś go posłucha!


Rozumiem, że metalu(i nie tylko) też chciałbyś zakazać, bo wiele tekstów utworów jest o zabijaniu?

icywind - 2014-09-29, 18:26

widzu napisał/a:
Jakbyś był Hitlerem, to byś się nie obraził, bo byś nie żył. :P

Przecież Hitler żyje w Andach!

V - r - 2014-09-29, 19:15

KicerK napisał/a:
Rozumiem, że metalu(i nie tylko) też chciałbyś zakazać, bo wiele tekstów utworów jest o zabijaniu?


Proponuję jeszcze zakazać rapu za wulgarność i disco polo za propagowanie heteroseksualizmu, co we współczesnym, postępowym świecie jest absolutnie niedopuszczalne.

icywind - 2014-09-29, 19:20

V - r napisał/a:
disco polo za propagowanie heteroseksualizmu

Spierdalaj :fuck you:

[ Dodano: 2014-09-29, 19:21 ]
Chociaż zakazanie rapu i dico polo popieram. Dobry pomysł V - r

V - r - 2014-09-29, 19:25

icywind napisał/a:

Chociaż zakazanie rapu i dico polo popieram.


Szczerze mówiąc, też chętnie bym to zrobił :-D

Antybristler - 2014-09-29, 19:34

Jak mogli skazać postać z Warcrafta?
Macie rację, powalony ten nasz kraj, normalnie jak w USA.

V - r - 2014-09-29, 19:36

Antybristler napisał/a:
Jak mogli skazać postać z Warcrafta?


Uważaj, Kel'Thuz za każde porównanie do Warcrafta śmiertelnie się obraża.
https://www.youtube.com/watch?v=g1YpdZJonXI

monjiczq - 2014-09-29, 23:01

Hej odczepcie sie od rapu, ja lubie
decp - 2014-09-30, 12:53

[quote="icywind"Chociaż zakazanie rapu i dico polo popieram. Dobry pomysł V - r[/quote]
Rap czasem też posłucham, ale discopolo to ja rozumiem.

Zaknafein - 2014-09-30, 21:56

monjiczq napisał/a:
Hej odczepcie sie od rapu, ja lubie


:piwo:

Co do disco polo to chcecie mi powiedzieć ze na weselach to heavy metalu słuchacie?

V - r - 2014-09-30, 21:58

Nigdy nie byłem na weselu, ale na moim będą Bee Gees.

[ Dodano: 2014-09-30, 22:02 ]
BTW, to temat o skazaniu Kel'Thuza, a nie o muzyce.

kanjerb - 2014-09-30, 22:06

Nie znam do końca sprawy, więc nie będę się zbytnio wymądrzać. Zwrócę tylko uwagę, że za teksty antypaństwowe czy antyrządowe władza nie ma prawa nas karać. Albo mamy wolność słowa albo nie. Karanie za szerzenie takich poglądów jest dla mnie niczym innym jak tym co robili komuniści. Dopóki nie wchodzisz w czyjąś wolność masz prawo mówić sobie co chcesz, kiedy chcesz, gdzie chcesz, jak chcesz. A szerzenie poglądów we własnych tekstach na pewno nie wchodzi w niczyją wolność.
V - r - 2014-09-30, 22:07

kanjerb napisał/a:
Nie znam do końca sprawy, więc nie będę się zbytnio wymądrzać. Zwrócę tylko uwagę, że za teksty antypaństwowe czy antyrządowe władza nie ma prawa nas karać. Albo mamy wolność słowa albo nie. Karanie za szerzenie takich poglądów jest dla mnie niczym innym jak tym co robili komuniści. Dopóki nie wchodzisz w czyjąś wolność masz prawo mówić sobie co chcesz, kiedy chcesz, gdzie chcesz, jak chcesz. A szerzenie poglądów we własnych tekstach na pewno nie wchodzi w niczyją wolność.


Pełna zgoda :piwo:

Szyszek - 2014-09-30, 22:10

V - r napisał/a:
kanjerb napisał/a:
Nie znam do końca sprawy, więc nie będę się zbytnio wymądrzać. Zwrócę tylko uwagę, że za teksty antypaństwowe czy antyrządowe władza nie ma prawa nas karać. Albo mamy wolność słowa albo nie. Karanie za szerzenie takich poglądów jest dla mnie niczym innym jak tym co robili komuniści. Dopóki nie wchodzisz w czyjąś wolność masz prawo mówić sobie co chcesz, kiedy chcesz, gdzie chcesz, jak chcesz. A szerzenie poglądów we własnych tekstach na pewno nie wchodzi w niczyją wolność.


Pełna zgoda :piwo:


Ja również się zgadzam. Nie czytałem o całej sprawie, ale Kanjerb ma 100% racji!

icywind - 2014-09-30, 22:11

Zaknafein napisał/a:
Co do disco polo to chcecie mi powiedzieć ze na weselach to heavy metalu słuchacie?

Wesel też powinni zakazać.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group