To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Redakcja telenoweli "Wiara w ludzi" i innych - Mistrzowie - Historia alternatywna

macbed - 2015-05-13, 13:58


Phi, nie ma mnie

Davos - 2015-05-13, 14:29

...
V - r - 2015-05-13, 14:47

I nie będzie, jak będziesz tak spamował :PP
Ismailes - 2016-04-29, 19:27

Hm, a tamten gość? - zapytała Antyface, wskazując mężczyznę popijającego piwo przy jednym ze stolików. - Co to za jeden?
- Mówią na niego Ismailes. To miejscowy mistrz ciętej riposty. Żarty ma ostre jak brzytwa i potrafi nimi wygrać każdy pojedynek słowny. Ale on nie startuje w tym konkursie, bo jest żonaty.

Autora ewidentnie poniosła buja fantazja. W kilku zdaniach aż 4 kłamstwa no no :ok:

Marcin55522 - 2016-04-29, 19:54

:troll: :troll: :troll:
Davos - 2016-04-30, 01:49

Cieszę się, że przeczytałeś, Krzychu :) Czyli mówisz, że opisałem Cię niezgodnie z rzeczywistością? Cholera... Chyba coś mi się pomieszało :/ Wybacz.























































:spiew:

Samara - 2016-04-30, 01:52

:haha:
Ascara - 2016-04-30, 14:18

:haha:
krojechleb - 2016-05-01, 14:10

Ismailes napisał/a:
Hm, a tamten gość? - zapytała Antyface, wskazując mężczyznę popijającego piwo przy jednym ze stolików. - Co to za jeden?
- Mówią na niego Ismailes. To miejscowy mistrz ciętej riposty. Żarty ma ostre jak brzytwa i potrafi nimi wygrać każdy pojedynek słowny. Ale on nie startuje w tym konkursie, bo jest żonaty.

Autora ewidentnie poniosła buja fantazja. W kilku zdaniach aż 4 kłamstwa no no :ok:


Autor zapomniał dodać, że świetnie rozumiesz czytane teksty, jesteś bardzo spostrzegawczy i ponadprzeciętnie inteligentny. Chciałbym Ci również podziękować za wyjaśnienie bo czytając tekst o tytule "Mistrzowie-Historia alternatywna" w życiu bym się nie domyślił że autor pisał nieprawdę o użytkownikach forum.

A co do tekstu to się nawet zaciekawiłem tylko wg mnie za dużo tam tych zniewieściałych cnotek;) ale spoko Ci to wyszło;D

Ascara - 2016-05-01, 14:32

krojechleb napisał/a:
Autor zapomniał dodać, że świetnie rozumiesz czytane teksty, jesteś bardzo spostrzegawczy i ponadprzeciętnie inteligentny. Chciałbym Ci również podziękować za wyjaśnienie bo czytając tekst o tytule "Mistrzowie-Historia alternatywna" w życiu bym się nie domyślił że autor pisał nieprawdę o użytkownikach forum.


:1m:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group