To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Redakcja telenoweli "Wiara w ludzi" i innych - Mistrzowie - Historia alternatywna

Davos - 2014-08-18, 01:49

Tja, a potem bym wziął forsę od zleceniodawców i wymyślał jak najwięcej nowych sezonów, wprowadzał do każdego odcinka sceny - zapychacze, byle tylko mieć więcej materiałów,a ludzie by coraz bardziej narzekali i hejcili, że "kiedyś to były nawet dobre opowiadania, ale teraz to gówno i komercha" :P
ProFace - 2014-08-18, 02:20

Hahaha zaje biste :d potwierdzam to tym, bo przeczytalam cale :d. Przydomek V - r mnie rozbawil bardzo. V - r pobozny xd. Oczywiscie cale opowiadanie było zabawne.
:1m: :1m: :1m: :1m:

V - r - 2014-08-18, 04:32

Haha, geniusz, qrwa, geniusz! :D Uśmiałem się nieziemsko, nawet mimo tego, iż od początku wiedziałem jak to się skończy. Przegit :ok:

BTW, ja lubię ciszę i spokój, chyba że akurat słucham muzyki :-D

Mackers - 2014-08-18, 09:29

Tekst godny 4000 postu. Gratuluję, dobra robota :)
W sumie to mój 200 post. Pozwolisz, że wręcze sobie medal.

ChodnikowyWilk - 2014-08-18, 09:45

Świetne :) A końcówką rozwaliłeś system :-D
widzu - 2014-08-18, 10:22

Davos napisał/a:
Wow, chyba szykuje się naprawdę coś ogromnego, skoro będzie na to potrzebne aż kilka miesięcy! Piszesz o nas encyklopedię? :D



Davos, czy ja wiem, czasem z braku czasu, chęci i ochoty jedno zdanie można pisać tydzień. :P [/b]

brutalka - 2014-08-18, 11:52

widzu napisał/a:
Davos napisał/a:
Wow, chyba szykuje się naprawdę coś ogromnego, skoro będzie na to potrzebne aż kilka miesięcy! Piszesz o nas encyklopedię? :D



Davos, czy ja wiem, czasem z braku czasu, chęci i ochoty jedno zdanie można pisać tydzień. :P [/b]


Gdyby nie było chęci i ochoty, nic bym nie tworzyła ;p a z czasem bywa różnie, ale zaczęłam, drżyjcie ;p

Antlion - 2014-08-18, 11:56

Tylko ja wyobraziłem sobie Słycha w ten sposób?




A co do całości tekstu to nie będę oryginalny, było super :)

Zaknafein - 2014-08-18, 12:30

Zaje.biste
Szyszek - 2014-08-18, 12:48

O kurde, ja nie mogę! Po prostu teraz mam taką bekę, że się cały czas chichram do monitora! :D
Ta cała alternatywna rzeczywistość, te wszystkie postaci genialne! Lewicowy Wojtek, Chodnikowy raps, "Ciporro" (:v). Ja jako zabójca JemSzyszki.

A końcówka...
Cholera jasna, Davos jesteś po prostu mistrzem! :1m: :1m: :1m:

KicerK - 2014-08-18, 13:18

Mistrzowiskie! :D świetna robota. Słychu mnie rozwalił doszczętnie xD i Wojtek czytający Marksa i Milo abstynent z przytakującym mu Bartkiem :-D Cały czas się śmiałem, po prostu mistrzowskie :1m:
Sharvari - 2014-08-18, 13:51

dobre :D choć fakt, nie wszystko jest takie alternatywne :p ale fretkę mogłeś oszczędzić :( ona to moje dopełnienie życia i charakteru, alternatywnie mogłaby być grzeczna i mnie słuchać
R - y - 2014-08-18, 14:10

Mało mnie lol, ale historia boska! Uśmiałam się jak głupia :D
Adijos - 2014-08-18, 14:23

Zayeku*wabiste :1m:
bartek82r - 2014-08-18, 16:53

Nic Ci nie napisze na temat tego opowiadania.

























Tzn. nic oryginalnego.
Powtórzę, to co napisali powyżej: Było po prostu zaje*iste, świetne, rewelacyjne, dalej pytaj Słownika o wyrazy bliskoznaczne :P

Ale dorzucę też coś od siebie.
Po pierwsze to dzięki wielkie, wiesz... :/
Przez Ciebie wyszedłem na idiotę. Siedzę w pracy i cała poczekalnia na mnie patrzy jak śmieję się do komputera jak Icy do sera, co chwila wybuchając jeszcze większym rechotem :/

A poza tym zauważyłem, po tym opowiadaniu jak dobrze można się poznać na forum. Tyle sytuacji, szczegółów wydobyłeś z nas wszystkich :piwo:

Niektórzy nowi mogą nie zrozumieć kilku akcji jak na przykład odejście Veona, wizerunek Antybristlera w necie, chudy wygolony Jankiel, to cechy które znają wszyscy którzy przesiadują na forum i są na bieżąco. Ktoś nowy lub ktoś z zewątrz nie zrozumie zanim się nie wdroży. Ale tak musi być bo bez tych akcji to opowiadanie dużo by straciło :-D

Słychu (sam jego nick) podrywający Icego wymiata :piwo:

Tak samo jak zupełnie zaskakujące zakończenie. Też jest po prostu The Best. Rewelacja :-D


Aha i jeszcze jedno. Jednego Ci nie wybaczę.
Wiesz jak to jest z tymi tekstami, które czytasz słysząc je w swojej głowie. Czyta się je "śpiewająco"
Przykład:
"DŁUŻSZE ŻYCIE KAŻDEJ PRALKI TO CALGON"



A Ty zamieściłeś dużo gorszy przykład:






















"Dzieeeeń doooobbbbrrrryyyyyyy"

Sorry ale nie umiałem tego inaczej przeczytać, tylko tak jak brzmiał oryginał (nie wiedząc jeszcze nawet kto się wita w tym opowiadaniu) ;)


:piwo: :piwo: :piwo: :piwo:

Davos - 2014-08-18, 18:31

V - r napisał/a:
BTW, ja lubię ciszę i spokój, chyba że akurat słucham muzyki :-D


Hm, a kiedy Ty nie słuchasz muzyki? ;)

Mackers napisał/a:
W sumie to mój 200 post. Pozwolisz, że wręcze sobie medal.


Śmiało, nie krępuj się ;)


Antlion napisał/a:
Tylko ja wyobraziłem sobie Słycha w ten sposób?

Obrazek


No mniej więcej tak miał wyglądać :) No, może niekoniecznie z Białym Drzewem z Minas Tirith zrobionym z włosów na klacie :P
(jakby ktoś nie wiedział: http://oi55.tinypic.com/25k2yo7.jpg Tak mi się skojarzyło :) )

Sharvari napisał/a:
ale fretkę mogłeś oszczędzić :( ona to moje dopełnienie życia i charakteru, alternatywnie mogłaby być grzeczna i mnie słuchać



Tyle, że w alternatywnej rzeczywistości Ty nie lubisz fretek ;) Tzn. żywych, bo już np. pływające w zupie lubisz :P

R - y napisał/a:
Mało mnie lol,


Nom, Ciebie ze wszystkich jurorek jest tu najmniej, ale to wynika z faktu, że najmniej o Tobie wiem i nie poznałem jeszcze szczegółowo Twoich upodobań, które można by wykorzystać w opowiadaniu. Ale spoko, trochę z nami na forum pobędziesz i na pewno też znajdzie się jakiś element charakterystyczny dla Ciebie, tak jak np. slipy dla Widza :)

bartek82r napisał/a:
Po pierwsze to dzięki wielkie, wiesz... :/
Przez Ciebie wyszedłem na idiotę. Siedzę w pracy i cała poczekalnia na mnie patrzy jak śmieję się do komputera jak Icy do sera, co chwila wybuchając jeszcze większym rechotem :/


Wybacz ;) Ale w takim razie w kolejnym alternatywnym opowiadaniu będziesz pracownikiem, który od momentu wejścia do gabinetu do jego opuszczenia nie będzie ani razu wchodził na mistrzów i na forum :P

bartek82r napisał/a:
A poza tym zauważyłem, po tym opowiadaniu jak dobrze można się poznać na forum. Tyle sytuacji, szczegółów wydobyłeś z nas wszystkich


To prawda :) Jednak przez ten rok można było trochę poznać ludzi po drugiej stronie kabla, nawet jeśli się ich na co dzień nie widzi. Dział "Tacy jesteśmy" się przydał :) Ale najlepsze, że o ile poprzednie opowiadanie sobie wcześniej rozpisałem w postaci równoważników zdań tzn. jakie motywy wykorzystam, kto po kim się pojawi itp., o tyle wczorajsze było już dużym spontonem. Na pomysł wpadłem w sobotę, w niedzielę ok. południa przystąpiłem do pisania mając w głowie jedynie luźny zarys - wiedziałem tylko, że będzie alternatywna rzeczywistość i "odwrócenie" postaci, że będzie konkurs, w którym jurorkami zostanie 10 userek z naszego forum no i miałem zaplanowane zakończenie :D A oprócz tego zrobiłem sobie tylko listę stałych użytkowników forum, żeby nikogo nie pominąć. Reszta tzn. kto jak będzie się nazywał, jaki będzie mieć wygląd i zainteresowania no i same dialogi - to już powstawało na bieżąco podczas pisania.

bartek82r napisał/a:
Słychu (sam jego nick) podrywający Icego wymiata


W tym miejscu muszę podziękować Czarnej Mau... Rudej Maupie :P Bo to ona wymyśliła kiedyś na sb nick: "Słychu", a mnie się on wydał idealny do tego opowiadania więc go pożyczyłem. Mam nadzieję, że Maupa się o to nie obrazi :) Ale prawa autorskie do tego nicka jakby co należą do niej :D

bartek82r napisał/a:


"Dzieeeeń doooobbbbrrrryyyyyyy"

Sorry ale nie umiałem tego inaczej przeczytać, tylko tak jak brzmiał oryginał


Spoko, ja też już tego nie umiem inaczej wymówić niż po wojtkowemu :D


I w ogóle dziękuję wszystkim za miłe słowa :) Fajnie, że Wam się spodobało.
Ciekawi mnie czy Krokorok też to opowiadanie przeczyta :D

bartek82r - 2014-08-18, 19:57

krokorok już przecież czytał to opowiadanie w tamtej gazecie w opowiadaniu. ;)
Davos - 2014-08-18, 20:17

A no w sumie prawda. Krokorok jest zawsze krok przed wszystkimi ;) I to nawet o cały rok.
R - y - 2014-08-18, 20:40

No ja się domyśliłam, że to przez mój niedługi staż na forum jest mnie mało :) Ale fajnie było poczytać sobie takie coś! Gratuluję pomysłu!
brutalka - 2014-08-18, 21:19

R - y, musisz wygadać jakieś pikantne szczegóły swojego żywota, a będzie o Tobie najwięcej :D Chociaż w sumie pikantne sny już były, więc może jednak coś bardziej normalnego, acz charakterystycznego ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group