To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - Rosyjski sąd chce zakazac koranu

WojtekVanHelsing - 2013-10-08, 23:21

Kogut - Ale nie kazdy arab to darmozjad.. niektóre groźne araby pracuja a sa groźne.
Pingvin - 2013-10-08, 23:26

Myślałem że jesteś libertarianinem, piotrkuVanHelsingu. Jak coś odpierdoli to ukarać, ale nie można "zapobiegać" , tak jak nie można odbierać dzieci, bo istnieje prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa.
ProFace - 2013-10-08, 23:26

WojciechManTenTynk- to są grozne araby, ktore nie sa grozne?
WojtekVanHelsing - 2013-10-08, 23:32

Kogut - Bo jstem ale nie jestem tolerancyjny w stosunku do arabów.. Należy im opodatkowac rodzenie dzieci.

ProWacek - Sa

ProFace - 2013-10-09, 08:16

Chyba największą karą dla nich będzie nałożenie wysokich podatków na kozy.
WojtekVanHelsing - 2013-10-09, 14:21

Najlepiej zniesc wszelkie socjale.. jak to nie pomoze to bedziemy nakladac na nich podatki od dziecka.. jak to nie pomzoe to trudno. .won z Polski. Wyjatkiem sa tatarzy którzy mieszkaja w Polsce od setek lat.. Ale oni ogólnie są przyjaźćxni.. Tatarzy/Mongolowie byli przy Polakach najbardziej tolerancyjnym narodem na swiecie w okresie sredniowiecza. Ani oni ani my nie mordowalismy za religie
Pingvin - 2013-10-09, 14:46

Wojtek przykro mi, ale sprzedałem cię materoniemu. Pakuj się.
KicerK - 2013-10-09, 17:57

Ja jakoś nie wierzę w "dobrych" muzułmanów, czasem wydaja się dobrzy ale wcale nie sa. Uch religia każe mordować więc powinna być zakazana. Najchętniej bym był za pozbyciem się ich.
WojtekVanHelsing - 2013-10-09, 18:11

Pingvin napisał/a:
Wojtek przykro mi, ale sprzedałem cię materoniemu. Pakuj się.


Wtf? :D

KicerK napisał/a:
Ja jakoś nie wierzę w "dobrych" muzułmanów, czasem wydaja się dobrzy ale wcale nie sa. Uch religia każe mordować więc powinna być zakazana. Najchętniej bym był za pozbyciem się ich.


Czemu zakazana? Propagowanie zadnych pogladów nie powinno byc zakazane

ProFace - 2013-10-09, 18:58

W islamie jest przykazane "chrześcijanie to nasi bracia". No coś inaczej to przestrzegają.
KicerK - 2013-10-09, 19:27

Wojtek - Masz rację, ale wciąż wolałbym żeby ich nie było.
Szyszek - 2013-10-09, 20:04

Krecik, ich religia wcale nie każe im mordować innych ludzi. W założeniu jest to pokojowa religia. Niestety założyć to sobie można sweterek, bo w praktyce to w większości przypadków inaczej wygląda. Ale to już nie wina samej religii, tylko wyznawców, którzy źle zinterpretowali Koran.
Sharvari - 2013-10-09, 20:12

dla równowagi biblia jest zła, a chrześcijanie, poza paroma odjazdami, są porządki i pokojowi. :p całe szczęście, że jej nie przestrzegamy, bo kobiety miałyby prawie tak przesrane jak tamte. ;)

jeśli ktoś się nie zgadza mogę jutro jak będę miała czas rzucić paroma wtf-cytatami z bilbii i od świętych, ale podejrzewam, że każdy się z przynajmniej jednym spotkał.

Jemszyszki - 2013-10-09, 20:39

Sharvari napisał/a:
dla równowagi biblia jest zła, a chrześcijanie, poza paroma odjazdami, są porządki i pokojowi. :p całe szczęście, że jej nie przestrzegamy, bo kobiety miałyby prawie tak przesrane jak tamte. ;)

jeśli ktoś się nie zgadza mogę jutro jak będę miała czas rzucić paroma wtf-cytatami z bilbii i od świętych, ale podejrzewam, że każdy się z przynajmniej jednym spotkał.


O to, to, to. Gdyby nie rozwój nauki poza kościołem i reformacji. Nie byłoby lepiej niż u nich. Chciałbym też zauważyć, że tak zwane "średnie wieki" w Europie przypadają na czasy rządów religii katolickiej. W tym czasie kultura arabska się rozwijała i tworzyła podwaliny naszej kultury.

Do tego Święta Wojna którą prowadzą fanatyczne grupy muzułmańskie, wedle prawa kanonicznego jest nielegalna! ŚW może rozpocząć tylko Mahomet lub jego potomek. Wszyscy już dawno nie żyją.

WojtekVanHelsing - 2013-10-09, 20:40

Sharvari - Prawa kobiet to margines... Oni rujnuja gospodarke panstw Europejskich - to juz jest powazna sprawa.


Koran to podróbka Biblii.. Biblia nie jest taka glupia ksiazka...

[ Dodano: 2013-10-09, 20:42 ]
ProFace napisał/a:
W islamie jest przykazane "chrześcijanie to nasi bracia". No coś inaczej to przestrzegają.


Katolicy tez nie przestrzegaja biblii.. np jezus powiedzial "Jesli bliźni zabije świadomie blizniego swego przyprowadzisz go pod mój oltarz i zabijesz" (lub cos w tym stylu). Oni to calkowicie olali..

AnswersMaster - 2013-10-09, 22:45

szyszek właśnie nakazuje, są wersety, które każą zabijać niewiernych
Pingvin - 2013-10-10, 06:12

Cytat:
I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili - Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. - I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! - Taka jest odpłata niewiernym!


Cytat:
Wasze kobiety są dla was polem uprawnym. Przychodźcie więc na wasze pole, jak chcecie, i czyńcie pierwej coś dobrego dla samych siebie. Bójcie się Boga i wiedzcie, że się spotkacie z Nim! A ty głoś radosną wieść dla wierzących!



Fajny pokój, co? Wydaje mi się że jest tego mniej niż w biblii, a do tego są też takie wersety
Cytat:
109:1 Powiedz: "O wy - niewierni!
109:2 Ja nie czczę tego, co wy czcicie,
109:3 Ani wy nie jesteście czcicielami tego, Co ja czczę.
109:4 Ja nie jestem czcicielem tego, co wy czcicie,
109:5 Ani wy nie jesteście czcicielami tego, co ja czczę.
109:6 Wy macie waszą religię, a ja mam moją religię."


Cytat:
Zaprawdę, ci, którzy uwierzyli, ci, którzy wyznają judaizm, chrześcijanie i sabejczycy, i ci, którzy wierzą w Boga i w Dzień Ostatni i którzy czynią dobro, wszyscy otrzymają nagrodę u swego Pana; i nie odczują żadnego lęku, i nie będą zasmuceni!


Jednak nie zmienia faktów że nie chciałbym, aby moje dzieci opierały swoją moralność na czymś takim.

RudaMaupa - 2013-10-10, 08:04

Ta religia jest fałszywa. W miarę upływu lat coraz bardziej opiera się na dosłownych cytatach i patriarchacie. Wyobrażacie, co by się działo, gdyby chrześcijanie postępowali zgodnie z biblią? No właśnie. A niestety teraz muzułmanie zakochali się w cytatach z Koranu.

Jeżeli młodzi muzułmanie uciekają ze swych krajów ze względu na religię, w strachu, że coś im się stanie nawet poza granicami ich państw, to uważam, że coś jest grubo nie w porządku. Do tego Koran dzieli społeczeństwo na ludzi i kobiety. Jest pisany przez mężczyznę dla mężczyzny. Wiecie, że w islamie mężczyzna może brać kobietę w każdy sposób podczas seksu, byleby kończył w środku? Wiecie, że niewierne to niewolnice muzułmanów? Że kobieta nie może się sprzeciwić swemu panu? To akurat najbardziej mnie boli. Już pomijam fakt, że Koran ma fragmenty sobie sprzeczne. Idealny pomysł, by w razie czego odpowiednim cytatem się wybronić.

Nie będę siać nienawiści wobec islamu i Koranu, natomiast powiem, że problem tkwi w tym, że tak jak na polskich wsiach są babcie, które widzą matki boskie na oknach, tak u nich jest mnóstwo miejsc, do których cywilizacja i miastowość nie dociera. One wręcz przeważają. I przez dosłowne rozumienie Koranu stają się niebezpieczne. Dlatego popieram tę decyzję, w przeciwnym razie ekspansja islamu dosięgnie prędzej czy później nas. Jeśli nie teraz się przeciwstawić, to kiedy?

materoni15 - 2013-10-10, 11:44

Rudam oni prędzej się zliberalizują, zanim osiągną gdziekolwiek na zachodzie 50 procent populacji. W młodych muzułmanach widać coraz to większe odejście od Koranu.
RudaMaupa - 2013-10-10, 11:52

Nie do końca. Oni po prostu robią to pod siebie. Miałam okazję z takimi rozmawiać. Piją alkohol, chędożą co popadnie, ale spróbuj im zasugerować, że kobieta tak samo może... Nie. Kobieta ma siedzieć w domu.

Większość z nich ma permanentnie wyprane mózgi. Są wychowywani w przeświadczeniu o własnej wyższości. Odchodzenie od szczegółów i modłów nie zmienia ich mentalności. Przykro mi. Zresztą jak każda kulturowość, po osiągnięciu pewnego wieku lubią wracać do korzeni...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group