To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Pożegnalnia - OFICJALNE DOBRANOC

JankielKindybalista85 - 2014-07-14, 15:18
Temat postu: OFICJALNE DOBRANOC
Jak wiecie złożyłem przyrzeczenie, że jeśli Niemcy znów rozwalą Argentynę to odchodzę z Mistrzów i Forum. Dla mnie to była bardzo ważna sprawa, wy się może trochę przejęliście ale Goznalo Higuain miał moją deklarację w dupie i nie trafił w najprostszej do wyobrażenia pozycji. I Argentyna znów przegrała. Wiem, że to dziwne i nie licuje z powagą mojego wieku, ale autentycznie się tym przejąłem. W końcu od dziecka się było za tą Argentyną. Więc stwierdziłem, że zakład zakładem, słowa dotrzymać trzeba. Konto na głównej już skasowane a teraz kończę moją przygodę z forum.

Forum, na które wlazłem z powodu bezsenności, żeby coś robić po męczących nocach. I potej ponad połowie roku bezsenność męczy mnie zdecydowanie mniej za to okazało się, że na forum spędzałem dużo więcej czasu niż kiedykolwiek bym przypuszczał. Ponad 2000 postów, sporo rozkręcających dyżurów na shoutboxie. No mało tego nie było.

W pewien sposób przesiadując tutaj czułem się jakbym wrócił do liceum. Bo trafiły się tu osoby, których nie mogłem zdzierżyć i najchętniej bym im spuścił łeb w szkolnym kiblu. Trafiły się takie, które potrafiły zirytować jak cholera ale i potrafiły być bardzo spoko. Trafiły szkolne dziwadła, o których nie wiadomo w sumie co powiedzieć i co myśleć. Byli tacy, z którymi, mimo że spędzali na forum mnóstwo czasu zamieniłem może 2-3 zdania. Nic do nich nie miałem, nawet wręcz przeciwnie, tak po prostu wyszło. Byli tacy użytkownicy, których bardzo polubiłem, choć często się z nimi żarłem o różne rzeczy. I wreszcie tacy, których bardzo polubiłem a się nie żarłem. Aż wreszcie tacy, których niby lubiłem równie bardzo, jak tych z dwóch poprzednich grup a mimo to, jakoś tak tajemniczym sposobem kontakt z nimi miałem dość ograniczony i okrojony. I znów, bo tak jakoś wychodziło samo.

Nie będę tu nikogo wyróżniał z imienia, nazwiska i nicku. Myślę, że każdy dobrze wie, w której grupie się znajduje. I wie do jakiej grupy sam zaszeregowałby mnie gdyby robił taki podział. Myślałem, żeby w ramach pożegnania z każdego z was z osobna jednozdaniowo poszydzić ale to też odpada. Za dużo was, nie wszystkich znam aż tak dobrze a nie chciałbym nikogo pominąć. No i jak się żartuje na ilość to wychodzą same suchary. Prezentów na pożegnanie - o które na szałcie krzyczała Moni - też nie będzie bo przy moim tempie dodawania obrazków na to forum i tylu osobach do obdarowania musiałbym tego jednego posta ze 3 dni pisać. A na to sobie pozwolić nie mogę bo dziś wpada LZA a jutro muszę wstać do pracy. Tak więc sorry.

Ale życzę wszystkim powodzenia i jednej wielkiej ogólnej zaje.bistości tak w życiu prawdziwym, jak internetowym. Jeśli w tym pierwszym będziecie w Krakowie i zobaczycie dopakowanego brodacza to krzyknijcie "Jankiel!" Albo to będę ja i skoczymy na piwo, albo nie ja i stracicie portfele i komórki. :-D Zawsze coś za coś. Trzeba ryzykować. Ja zaryzykowałem forum dla wygranej Argentyny i przeje.bałem z kretesem. I już mnie w waszym życiu internetowym nie będzie

W każdym razie przyszła niemiecka nawałnica, chamsko i bezczelnie opier.doliła Argentynę po raz czwarty za mojego życia, zabrała Puchar Świata do Berlina a mnie zmusiła do opuszczenia tej klasy.

Czyli podsumowując najkrócej jak się da: https://www.youtube.com/watch?v=-RTrwyXRCms

Trzymajcie się ciepło i poręczy.

Dobranoc.

qtasiorro - 2014-07-14, 15:22

Cóż, również życzę powodzenia. Gdy już będziesz miał małe Jankiele, przyślij je tu do nas.

Tak poległ Jankiel, wzór cnót i tak dalej [*]

monjiczq - 2014-07-14, 15:23

Pa Janek, duzo milosci < 3 < 3 < 3
widzu - 2014-07-14, 15:32

No, trochę szkoda. >:<
V - r - 2014-07-14, 15:45

No cóż mogę powiedzieć... zawsze byłeś dla mnie wzorem i inspiracją w ciętości żartów, pisaniu wierszy i tak dalej. Będzie Cię tu brakować, bo jesteś jednym z mechanizmów napędzających dyskusję na tym forum. Żegnaj Jankielu, dla Ciebie mogę tu wrzucić nawet prawdziwie męskie, niepedalskie serduszko, o -> < 3
I tak tu kiedyś, kur.wa, wrócisz! W przeciwnym wypadku Cię znajdę i wrażę topór w plecy!

Zabek05 - 2014-07-14, 15:47

do widzenia
Love178 - 2014-07-14, 15:54

W dalszym ciągu nie wiem co ma mecz do forum, ale jak tak postanowiłeś, niech tak Ci będzie, wiedz, że jeżeli ten pomysł z zakładem był bardziej z powodu "muszę mieć jakiś solidny powód żeby się wyrwać z forum, bo czas zabiera", to jak dla mnie możesz napisać wprost bez obaw o jakieś fochy :P

Twoje komentarze były fajne i jak się pojawiłeś częściej w tą sekcję wchodziłam żeby je poczytać. Również byłeś główną osobą, która mnie przetrzymywała na sb do późna nawet jak byłam już śpiąca, ale z tyłu głowy dzwonił mi alarm "nie masz czasu", stwierdzam to jako fakt. Gdzieś mam zakopany screen z Twoją ripostą, co już raz wylądował w archiwum, ale sprawdzę później czy może się w końcu nie dostanie :P

Bardzo fajnie się spędzało z Tobą internetowy czas zarówno na mistrzach jak i poza nimi, wymuszone zrywanie kontaktu mi się nie podoba, ale raczej nikt nie będzie miał na Ciebie siły. Jedyne, co mogę Ci dać od siebie bardziej namacalnie to mój 1783 post, który jest dla mnie bardzo ważny.

Cieszy mnie wieść, że Ci bezsenność przechodzi :)

Dziękuję i dobranoc.

RudaMaupa - 2014-07-14, 16:01

Ponoć nie jest ważne, jak mężczyzna zaczyna, ale jak kończy ;) Trochę tylko boli, że forum musiało konkurować z meczem. Oh, well...

Życie to sztuka wyboru. Powodzenia, Jankiel. A jak Cię znajdę na dzielni, to uszu natrę.

Barbra - 2014-07-14, 16:17

naprawdę? JANKIEL JA PIER**LE ZAWIODŁAM SIĘ NA TOBIE
a ja nie przeklinam

jak cię kiedyś spotkam w 21 kierunek Pleszów to wsadzę ci maczetę w żebra za karę

wtf

V - r - 2014-07-14, 16:28

Lol, jak zobaczyłem "Ostatni post - Barbra", to myślałem, że będzie pełen miłości, tęsknoty i w ogóle, a tu zonk :D
Antybristler - 2014-07-14, 16:38

No trudno. Żółwik na drogę :P
Barbra - 2014-07-14, 16:41

:-D
Adijos - 2014-07-14, 16:44

Trzym się Jankiel. Powodzenia w życiu. Wracaj jak najszybciej.
Antlion - 2014-07-14, 16:48

Obyś wrócił równie szybko jak Veon ;)
widzu - 2014-07-14, 16:51

Antlion, po maturze? xD
Antlion - 2014-07-14, 16:54

widzu napisał/a:
Antlion, po maturze? xD

Chodzi mi o to, że oba wydarzenia miały dość dziwny, żeby nie powiedzieć absurdalny powód...

Icy mógł w swoim porównaniu wykorzystać raczej tymczasowe odejście Veona niż swoje.

icywind - 2014-07-14, 16:54

Antlion napisał/a:

Icy mógł w swoim porównaniu wykorzystać raczej tymczasowe odejście Veona niż swoje.

Ja nie wiem dlaczego Veon odszedł

saRenia - 2014-07-14, 16:54

No nie wierzę! No cóż. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w życiu poza mistrzami. :)
brzozik70043704352251515 - 2014-07-14, 16:57

5!
Mackers - 2014-07-14, 17:01

Cóż, miejmy nadzieję że jednak wrócisz... A na razie wszystkiego najlepszego i powodzenia ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group