To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki z mistrzów - Klasyfikacja generalna

Adijos - 2015-01-04, 16:00

No raczej. To bym na forum nie wchodził :-D
ProFace - 2015-01-05, 20:57

-Veon- napisał/a:
W dzisiejszych czasach wręcz trudno znaleźć naprawdę dobrą ripostę i to jeszcze taką której wcześniej nie było...

Ta a wkurza mnie bardzo jak trafiają na główną screeny z tą samą wiedzą bezużyteczną i z moją ripostą, która wczesniej była na głownej. Wow oryginalnie przepisać czyiś tekst ;_; A szczytem wszystkiego jest fakt gdy mają wyższą ocenę od mojej! xD ALe nie no, ludzie też chcą być bardziej oryginalniejsi i lekko to "ripostowanie" zmierza w nowym kierunku skoro jeszcze mnie niektóre screeny śmieszą :D

KicerK - 2015-01-10, 00:44

Mnie tam screny smiesza, podzielam zdanie Morisa
Mistress9 - 2015-01-11, 10:30

Tak narzekacie na mistrzów, a zobaczcie co się na komixxach dzieje... Kiedyś regularnie tam bywałam, nawet dodawałam własne. Główna śmieszyła, było wiele pomysłowych i ZABAWNYCH historyjek obrazkowych. Teraz brak słów :frusty:
Nie wchodziłam tam ze 2, 3 lata. Teraz zaczęłam na nowo, sporadycznie. Ale nie ma nadziei :D

Davos - 2015-05-19, 11:29

W końcu wyprzedziłem Punpernikla w liczbie screenów B-)
macbed - 2015-05-19, 11:31


Kurdeee! Śledziłem to i przegapiłem.
Wielkie gratulacje! :D :piwo: :piwo: :piwo:

A ja się niedawno wbiłem do top 20 B-)

Ascara - 2015-05-19, 11:36

Brawo! :grimer:
Davos - 2015-05-19, 11:37

Dzięki :grimer:


Macbed - Tobie również gratsy ;) Rozumiem, że na tym nie poprzestaniesz? :hm?: Do ilu screenów chcesz dobić?

macbed - 2015-05-19, 11:42


Kij tam ze mną, dzisiaj jest Twój dzień! :grimer:
Najpierw stówa, potem fioletowy pagon, a w końcu cały świat

Davos - 2015-05-19, 11:48

[quote="Macbed"Najpierw stówa, potem fioletowy pagon, a w końcu cały świat[/quote]

I takie podejście mi się podoba :git:

ChodnikowyWilk - 2015-05-19, 12:07

Gratulacje, teraz jestes najwieksza szycha na mistrzach :D No i Pumper na drugim miejscu, Jankiel sie ucieszy pewnie ;)
Davos - 2015-05-19, 13:01

Nie przesadzajmy z tą szychą :P Ale dzięki.

Prawda jest taka, że gdyby Pumpernikiel nie zniknął na początku stycznia to do 666 screenów dojechałby już pewnie w lutym, góra w marcu.

V - r - 2015-05-19, 13:03

I pomyśleć, że jeszcze niedawno Davos nie wrzucał skrinów w ogóle i był zwykłym szaraczkiem... A tak, jak mu się nagle na wrzucanie zebrało, ot, żeby do błękitnego dobić, tak teraz przestać nie może. Gratuluję.
Davos - 2015-05-19, 13:10

Bo to wciąga i uzależnia :] Najepszym przykładem Macbed, który też od jakiegoś czasu regularnie wrzuca screeny, codziennie ma coś na głównej i systematycznie pnie się do góry w rankingu userów.
V - r - 2015-05-19, 13:12

Ja nawet nie wiem jak znaleźć coś godnego wrzucenia. Zresztą nawet nie chciałbym tego paskudnego błękitu.
Zabek05 - 2015-05-19, 13:51

Davos

:piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo:

po jednym za kazdy screen na glownej :)

[ Dodano: 2015-05-19, 14:54 ]
:piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo:

macbed - 2015-05-19, 14:23


:piwo:
Po jednym za każde 588 screenów.

Fudal - 2015-05-19, 15:24

V - r napisał/a:
I pomyśleć, że jeszcze niedawno Davos nie wrzucał skrinów w ogóle i był zwykłym szaraczkiem... A tak, jak mu się nagle na wrzucanie zebrało, ot, żeby do błękitnego dobić, tak teraz przestać nie może. Gratuluję.


Davos napisał/a:
Bo to wciąga i uzależnia :] Najepszym przykładem Macbed, który też od jakiegoś czasu regularnie wrzuca screeny, codziennie ma coś na głównej i systematycznie pnie się do góry w rankingu userów.


Brać z nich przykład! Koniecznie brać!

macbed - 2015-05-19, 15:29



Barbra - 2015-05-19, 17:59

a jak ktoś wrzuca skriny i one dostają dużo dobrych a nie wchodzą na główną to się poddaje i przestaje wchodzić na miszczuw

:sadangel:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group