To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki z mistrzów - Klasyfikacja generalna

Davos - 2014-11-16, 17:35

Teoretycznie tak, ale Twardy był tu ostatnio prawie rok temu więc trudno uznać go za związanego z forum :P

Zresztą zamiast zapraszać tych, którzy mają screeny, lepiej niech swoje screeny wrzucają stali userzy z tego forum. Kilka osób ma całkiem sporo na głównej, choćby Brzozik i Ząbek. Wyprzedzenie Wanka, Twardego i Pijokota nie zajęłoby dużo czasu. Jedynie z Milkiem byłby problem, on poza TOP10 raczej nie wypadnie :P

widzu - 2014-11-16, 17:37

A w sumie to czemu nikt go nie zaprosił?
Davos - 2014-11-16, 17:40

Na starym forum był, na nowym już się nie pojawił. Ale wchodząc na jego profil można zobaczyć, że już nie poświęca mistrzom większej uwagi. Ostatni screen wrzucony we wrześniu, a wcześniej w sierpniu. Ostatni komentarz ze stycznia (!) 2014. Ostatnie logowanie 20.10.2014 r. - czyli prawie miesiąc temu.
widzu - 2014-11-16, 17:42

Ale może się skusi...
Davos - 2014-11-16, 17:46

Zaproś go, jeśli chcesz. Ale to już dyskusja do innego tematu: http://www.mistrzowie-for...1,140.htm#96347
matheus3004 - 2014-11-17, 17:32

Dziękuję Wam serdecznie za przesłane gratulacje :piwo:

Staram się jak mogę. Mam nadzieję, że uda mi się dogonić Pumpra, 100 screenów to wcale nie tak dużo. Do Milka traciłem prawie 200, a mimo to udało mi się go wyprzedzić. Teraz wszystko w moich rękach. :P

Davos - 2014-11-17, 17:37

Z Pumpernikielem będzie trudniej, bo on jest cały czas na mistrzach :P Co prawda na razie zrobił sobie przerwę we wrzucaniu screenów, ale jak pewnie zobaczy, że go doganiasz to znów zacznie je maszynowo wrzucać :)
JankielKindybalista85 - 2014-11-18, 01:14

Ja robię co mogę. Widzę "Pumpernikiel" - daję minusa.
matheus3004 - 2014-11-18, 17:05

JankielKindybalista85 napisał/a:
Ja robię co mogę. Widzę "Pumpernikiel" - daję minusa.

Ja tak samo robię, bo jakoś nie podobają mi się jego screeny.

JankielKindybalista85 - 2014-11-18, 17:06

Nie no, mi się niektóre podobają. Ja po prostu nie lubię frajera. :haha:
matheus3004 - 2014-11-18, 17:07

:haha: Ty hultaju!
K - k - 2014-12-02, 14:32

:grimer:
bartek82r - 2015-01-02, 11:36

Davos pisał że chce dobić do 200 screenów na głównej, ale tak jak przeczuwałem dał się wciągnąć na całego i dalej wrzuca bez opamiętania. :P

W tej chwili dobił do 267 screenów, czyli do takiej ilości jak mam ja, co oznacza że za chwilę spadnę o czko w dół (pewnie już jutro albo jeszcze dzisiaj) ;)


Love178 - 2015-01-02, 12:17

Krokorok ma napisane w miescu nicka "człowiek git"? :smile:
ChodnikowyWilk - 2015-01-02, 12:20

A no faktycznie, przecież to Krokorok, a ja się dziwiłem co to za jakiś człowiek git z avatarem Kroka :-D
Mackers - 2015-01-02, 12:29

Veon też cię niedługo prześcignie.
bartek82r - 2015-01-02, 12:32

love178 napisał/a:
Krokorok ma napisane w miescu nicka "człowiek git"? :smile:


Taki mał tutning screena zrobilem :P


Mackers napisał/a:
Veon też cię niedługo prześcignie.


Możliwe, chociaż on tak już od kilku miesięcy jest kilka screenów za mną :)

Davos - 2015-01-02, 14:24

bartek82r napisał/a:
W tej chwili dobił do 267 screenów, czyli do takiej ilości jak mam ja, co oznacza że za chwilę spadnę o czko w dół (pewnie już jutro albo jeszcze dzisiaj) ;)


Nom, po dzisiejszej aktualizacji będzie 270. Sorry :P

Fakt, wciągnęło mnie :) Chociaż z tym wrzucaniem "bez opamiętania" bym nie przasadzał ;) w listopadzie i grudniu screeny dodawałem sporadycznie bo miałem naukę do egzaminów. Chwilowo mam trochę więcej czasu, ale niedługo pewnie znów go będzie mniej więc i screenów będę mniej dodawać.

bartek82r napisał/a:

Mackers napisał/a:
Veon też cię niedługo prześcignie.

Możliwe, chociaż on tak już od kilku miesięcy jest kilka screenów za mną :)


Veon od jakiegoś czasu ruszył z kolejną ofensywą ;) Jeszcze niedawno miał na głównej ok. 220 czy 230 screenów, ale widząc, że go gonię, zaczął znowu ostro wrzucać :P Co prawda ja go przegoniłem, ale widzę, że on się nie poddaje - dziś mu weszły kolejne 4 na główną więc po aktualizacji będzie mieć ich już 259. Czyli przegoni Ciebie pewnie za kilka dni.

Swoją drogą, czemu Ty nie dodajesz żadnych screenów? Jesteś jedyną osobą z czołówki oprócz Milka, która tego nie robi, ale on jest już od jakiegoś czasu nieaktywny. A Ty jesteś z mistrzami na bieżąco, roszady w czołówce wyłapujesz od razu ;) Miałem nadzieję, że mój pościg zmobilizuje Ciebie do powrotu do starej tradycji wrzucania screenów ;) No, ale jeśli nie ja, to może Veon tego dokona? Podejmij z nami rywalizację, będzie ciekawiej :)

-Veon- - 2015-01-03, 21:41

Davos napisał/a:

bartek82r napisał/a:

Mackers napisał/a:
Veon też cię niedługo prześcignie.

Możliwe, chociaż on tak już od kilku miesięcy jest kilka screenów za mną :)


Veon od jakiegoś czasu ruszył z kolejną ofensywą ;) Jeszcze niedawno miał na głównej ok. 220 czy 230 screenów, ale widząc, że go gonię, zaczął znowu ostro wrzucać :P Co prawda ja go przegoniłem, ale widzę, że on się nie poddaje - dziś mu weszły kolejne 4 na główną więc po aktualizacji będzie mieć ich już 259. Czyli przegoni Ciebie pewnie za kilka dni.

Tam zaraz kolejna ofensywa... Po prostu mam trochę więcej czasu na wrzucanie screnów. Dotąd starałem się jedynie utrzymać stan w którym w miesięcznym rankingu miałbym ponad 10 screenów. Tylko ostatnie kilka dni można nazwać jakąś ofensywą.

Davos napisał/a:

Miałem nadzieję, że mój pościg zmobilizuje Ciebie do powrotu do starej tradycji wrzucania screenów ;) No, ale jeśli nie ja, to może Veon tego dokona? Podejmij z nami rywalizację, będzie ciekawiej :)

Mogę nawet dać Bartkowi fory i nie wrzucać screenów przez jakiś czas. ;)

brzozik70043704352251515 - 2015-01-03, 21:55

teraz byle chłam przechodzi na glowna, Bartek i Milek nabili te screeny kiedy bylo rzeczywiscie trudno, wiec dla mnie topka nigdy sie nie zmieni
kiedys z tych waszych 200 gownianych screenow mielibyscie max 20, sorry ale taka jest prawda



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group