To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sport - Mistrzostwa Swiata! Brasil 2014!

brzozik70043704352251515 - 2014-06-14, 15:46

cofnąłem sie w czasie?



Davos - 2014-06-14, 17:01

Internet robi czwarte okrążenie, a Mundial drugie.

Ale logo mistrzostw świata w Brazylii jest całkiem ładne, o wiele bardziej mi się podoba niż ten brzydki kwiat na Euro 2012 i Pivko i Vodko jako maskotki...

Zaknafein - 2014-06-14, 19:56

3-0, brawa dla Kolumbii
-Veon- - 2014-06-14, 20:13

3-0. Kolumbia rozegrała dobre spotkanie i wygrała zgodnie z planem. Pytanie dnia. Co by by było gdyby na mundialu grał Falcao.

Davos napisał/a:
Ale logo mistrzostw świata w Brazylii jest całkiem ładne, o wiele bardziej mi się podoba niż ten brzydki kwiat na Euro 2012 i Pivko i Vodko jako maskotki...

Ale nazwy maskotek Pivko i Vodko były genialne :-D Szkoda tylko że nieoficjalne :/

Davos - 2014-06-14, 20:54

-Veon- napisał/a:
3-0. Kolumbia rozegrała dobre spotkanie i wygrała zgodnie z planem. Pytanie dnia. Co by by było gdyby na mundialu grał Falcao.


No właśnie, żałuję że Falcao ma kontuzję i nie może grać. Kolumbia i bez niego ma spore szanse na wyjście z grupy, ale w fazie pucharowej jego brak na pewno będzie odczuwalny.

-Veon- napisał/a:
Ale nazwy maskotek Pivko i Vodko były genialne :-D Szkoda tylko że nieoficjalne :/


Ano były :) Na pewno lepsze niż Slavek i Slavko, pisane przez "v" zamiast "w" i "l" zamiast "ł". Tylko szkoda, że sam pomysł bliźniaków był perfidnie skopiowany z Euro 2008 w Austrii i Szwajcarii. A mógł być żubr albo orzeł...

Szyszek - 2014-06-14, 22:09

Ten pogrom wczorajszy był niesamowity. Holandia grała pięknie, Robben i Van Persie postrzelali niesamowite bramki (szczególnie ten drugi, ten gol na wyrównanie po prostu niesamowity!). Hiszpanie mieli dziurawą obronę i Casillas popełniał całe mnóstwo błędów. Jeszcze za wcześnie na podsumowania, ale to może być koniec ich ery. Tiki-taka ich zaczyna zawodzić.
Mundial jak na razie ciekawy, pada dużo goli, nie ma takiej gry zachowawczej, żeby były strasznie niskie wyniki (czyli najczęściej remisy bezbramkowe). Miło się te mecze ogląda. Jedynie praca sędziów pozostawia nieco do życzenia.

brzozik70043704352251515 - 2014-06-14, 22:18

ale jaja 2:1 juz dla Kostaryki
-Veon- - 2014-06-14, 22:58

3-1 DLA KOSTARYKI. Lubię niespodzianki, więc pomimo że w typerze dostane za to 0 punktów to i tak ten wynik mnie cieszy. :-D
Kostaryka była skazywana przez wszystkich na pożarcie, a tu proszę.
Pytanie tylko na ile ten wynik zawdzięczają fakcie że Urugwaj ich nie docenił i zwyczajnie olał.

A niedługo wielki mecz Anglia-Włochy. Niestety Włochy zagrają bez Buffona który nabawił się kontuzji :/

Davos napisał/a:

-Veon- napisał/a:
Ale nazwy maskotek Pivko i Vodko były genialne :-D Szkoda tylko że nieoficjalne :/


Ano były :) Na pewno lepsze niż Slavek i Slavko, pisane przez "v" zamiast "w" i "l" zamiast "ł". Tylko szkoda, że sam pomysł bliźniaków był perfidnie skopiowany z Euro 2008 w Austrii i Szwajcarii. A mógł być żubr albo orzeł...

Żubr byłby idealny jako Pivko :D

Szyszek - 2014-06-14, 22:59

Ale Kostaryka ładnie zagrała w tej drugiej połowie! Urugwaj dostał mocno po tyłku. Campbell ładnie grał dziś. No no, grupa D będzie chyba jeszcze ciekawsza niż dotąd się zapowiadało!
Davos - 2014-06-14, 23:25

No to mamy pierwszą sensację na tych mistrzostwach. Trzeba przyznać Kostaryce, że w drugiej połowie zagrała świetnie, a Joel Campbell pokazał światu swój talent i może być pierwszym objawieniem tego mundialu.

Ciekawe jak to się dalej potoczy. Miałem nadzieję, że z grupy wyjdą Włochy i Urugwaj kosztem Anglii, ale Celestes dzisiejszą porażką prawdopodobnie zamknęli sobie awans do fazy pucharowej. Musieliby teraz wygrać oba mecze lub wygrać chociaż jeden, a drugi zremisować i liczyć na korzystne wyniki innych meczów. W tej chwili najbardziej prawdopodobny wydaje mi się awans Włochów i Anglii, ale w tej grupie jeszcze wszystko może się zdarzyć. Na pewno będzie ciekawie do samego końca :)

K - k - 2014-06-14, 23:43

:patyk:
-Veon- - 2014-06-14, 23:45

Krokorok napisał/a:
Davos napisał/a:
Krokorok, kibicujesz Niemcom?

Tak,w końcu to Mundial.Historie czyli rozbiory czy 2 Wojnę Światową należy,na ten czas zapomnieć.Jak i to że ich kibice mają nas za złodziei oraz że chcą odzyskać,stracone po 2 Wojnie Światowej nasze zachodnie ziemie(chociaż na 99% w to nie wierze).Może nie podobać się ich styl gry,że jest bardzo brzydki.Ale kibicuje im bo jeśli wygrają,będziemy mieli mnóstwo Polaków w lidze Mistrzów Świata.



Mogę pożałować że o to pytam. Ale gdzie niby?

Davos - 2014-06-14, 23:48

Hm, ja tam Niemcom życzę jak najszybszego odpadnięcia bo... bo to Niemcy :D Ale nie nazwałbym ich stylu gry brzydkim, od ładnych paru lat grają zazwyczaj nie tylko efektywnie, ale i efektownie.

Krokorok napisał/a:
Ale kibicuje im bo jeśli wygrają,będziemy mieli mnóstwo Polaków w lidze Mistrzów Świata.


E, w czym?

K - k - 2014-06-14, 23:51

:troll:
brzozik70043704352251515 - 2014-06-15, 00:00

pilkarze Hiszpanii sie zalamali ;D
K - k - 2014-06-15, 00:26

:grimer:
Zaknafein - 2014-06-15, 00:27

Krokorok napisał/a:


[ Dodano: 2014-06-14, 23:59 ]
-Veon- napisał/a:
Krokorok napisał/a:
Davos napisał/a:
Krokorok, kibicujesz Niemcom?

Tak,w końcu to Mundial.Historie czyli rozbiory czy 2 Wojnę Światową należy,na ten czas zapomnieć.Jak i to że ich kibice mają nas za złodziei oraz że chcą odzyskać,stracone po 2 Wojnie Światowej nasze zachodnie ziemie(chociaż na 99% w to nie wierze).Może nie podobać się ich styl gry,że jest bardzo brzydki.Ale kibicuje im bo jeśli wygrają,będziemy mieli mnóstwo Polaków w lidze Mistrzów Świata.

Obrazek

Mogę pożałować że o to pytam. Ale gdzie niby?

Od wielu lat Bundesliga jest najczęstszym kierunkiem wyjazdu Polskich Piłkarzy.Ligi Hiszpańskiej,Angielskiej czy Włoskiej,Polacy nigdy nie podbiją.No pomyśl nie chciał byś żeby Lewandowski,walczył o tytuł Króla Strzelców w Lidze,której kraj jest Mistrzem Świata?


nie

K - k - 2014-06-15, 00:39

:rzyga:
Zaknafein - 2014-06-15, 00:40

je.bac bayern ;[
i bundeslige
i szwabów
.

brzozik70043704352251515 - 2014-06-15, 00:58

Krokorok napisał/a:
Po za tym to właśnie Bayern może dogonić Real,w ilości zdobytych Pucharów Europy.


nie wiem jak to wywnioskowales ale brakuje im 5 Pucharow, najblizej jest Milan z 7.
Realu nikt nie dogoni, to Real bedzie śrubować rekord ;-D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group