To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sport - Mistrzostwa Swiata! Brasil 2014!

Davos - 2014-07-10, 01:13

Veon, nie skomentujesz meczu o 3 miejsce i finału?

Kima, dokładnie tak :)

-Veon- - 2014-07-10, 13:01

Davos napisał/a:
Veon, nie skomentujesz meczu o 3 miejsce i finału?

Tak! Pierwszy mecz jest gówno wart z samej definicji, a drugi jest gówno wart z powodu składu finału.

W skrócie powiem tak. Jeśli w finale chcesz kibicować asteroidzie która ma trafić w trakcie meczu wprost w stadion, to znaczy że mistrzostwa dla ciebie już się skończyły.

A chciałem tylko żeby w finale nie znalazły się dwa z następujących zespołów:
Niemcy, Rosja, Brazylia, Argentyna, Hiszpania i Urugwaj

PS: No i przez ciebie tamte słowa nie były moimi ostatnimi. Wstydź się!

matheus3004 - 2014-07-10, 17:40

Davos napisał/a:
Cóż, strzelanie odziedziczyli w genach ;)

Strzelali lepiej niż w '39 :D

Davos - 2014-07-10, 19:52

-Veon- napisał/a:
PS: No i przez ciebie tamte słowa nie były moimi ostatnimi. Wstydź się!


Ha, właśnie liczyłem na to, że będziesz chciał odnieść się do mojej odpowiedzi, a przez to tamten post wbrew zapowiedziom nie będzie ostatni :D

matheus3004 napisał/a:
Strzelali lepiej niż w '39 :D


No to miejmy nadzieję, że finał już będzie dla nich jak w '45 - odwrót na wszystkich frontach ;)

A swoją drogą dopiero internety uświadomiły mnie dziś, że finał będzie starciem ojczyzn dwóch żyjących papieży - Franciszka i Benedykta XVI. No, ale że Franciszek jest urzędującym papieżem, to mam nadzieję, że ma większą MOC i to jego kraj zwycięży :P

K - k - 2014-07-11, 11:57

;P
Moris299 - 2014-07-11, 14:45

Miałem zwałę jak komentator mówł imię "Marszczę rano" Oczywiście jego imię jest inne ale mój mózg za każdym razem zamieniał jego imię na "Marszczę rano"
Davos - 2014-07-11, 14:49

Krokorok napisał/a:
Trochę nie trafiłeś Argentyna jest w finale.



Nom, nie sądziłem, że Holandia nie będzie w stanie awansowa do finału. Tutaj się przejechałem.

Moris, Szpaku tak zawsze mówi, gdy to on komentuje mecze Argentyny bądź Barcy ;)

Szyszek - 2014-07-11, 15:28

Marszczę-rano/Naszczę-rano, De Brajne, Wilja, Messi/Maradona, Kaut/Kałt/Skaut - to tylko kilku z ulubionych zawodników Dariusza Szpakowskiego.
Davos - 2014-07-11, 19:53

Chyba najbardziej pojechał po bandzie, myląc cały czas Messiego z Maradoną. Nawet Mielcarski zwracał mu uwagę :P
Szyszek - 2014-07-11, 20:10

Szkoda, że jeszcze zamiast Neymara nie pojawił się Pele :p
matheus3004 - 2014-07-12, 09:46

A najlepsze jest to, że Szpakowski będzie komentował finał...
Szyszek - 2014-07-12, 11:37

A więc oprócz Marszczę-rano i Maradony pojawią się Szwajn/Szajn i Sztajger, Uzil/Ozil/Ezil/Yzil, Hywydes i oczywiscie trener reprezentacji Niemiec - Joachim LEW.
kima123 - 2014-07-12, 22:08

Ćpuny prowadzą
Davos - 2014-07-12, 23:42

I dobrze, że prowadzą. Jeszcze niech tylko jutro Argentyna wygra i będzie pełnia szczęścia :)

Ale swoją drogą Brazylia dała d..y na całego. Stracić 9 goli w półfinale i meczu o 3 miejsce, strzelając tylko jednego... Oj, wyczuwam zamieszki na ulicach w Rio ;)

matheus3004 napisał/a:
A najlepsze jest to, że Szpakowski będzie komentował finał...


Szpakowski zawsze dostaje do komentowania najlepsze mecze więc mnie to nie dziwi. Czeka nas zatem jutro kolejna porcja wpadek i przekręcania nazwisk :]

K - k - 2014-07-13, 00:14

:3m:
Szyszek - 2014-07-13, 00:35

Brazylia ogólnie grała słabo, ale jakoś udawało im się przechodzić do półfinału. Ale stracili Neymara i od razu wielka kompromitacja w półfinale i kolejny słabiutki mecz dzisiaj. Ciekawe, co teraz będzie ze Scolarim.
Gratulacje dla Holandii! Szkoda półfinału w ich przypadku, ale dzisiaj pokazali, że są mocni. Może za 4 lata w końcu uda im się wygrać? Należałoby im się. Kolejny raz zabrakło im niewiele, by zdobyć tytuł. I już po raz drugi z rzędu kończą Mundial na podium. Było 2 miejsce w RPA, teraz w Brazylii jest 3 miejsce. Niech jeszcze dołączy złoto do srebra i brązu.

I już został tylko final. Ostatni mecz mistrzostw świata. W końcu stanie się wszystko jasne. Liczę, że Messi razem ze swoją drużyną zdobędzie puchar! Ale z Niemcami na pewno nie będzie łatwo, bo to jest niezwykle mocna i solidna drużyna.

Davos - 2014-07-13, 00:49

Cytat:
Brazylia straciła 10 bramek.


Nom, kiedy pisałem tamtego posta, było jeszcze kilka minut do końca i Wijnaldum zdołał dorzucić kolejnego gola :)
Kurna, chciałbym żeby Holandia w końcu zdobyła to mistrzostwo. Kiedyś w końcu musi im się udać!
A jutro typuję zacięty i wyrównany mecz. Argentyna na pewno zagra defensywnie i nastawi się przede wszystkim na to, by nie stracić gola. Typuję, że w regulaminowym czasie padnie najwyżej 1 bramka, a możliwe że będziemy mieć dogrywkę. Ciekawe, czy te przewidywania się sprawdzą.

K - k - 2014-07-13, 01:03

:kick:
Szyszek - 2014-07-13, 01:08

Chyba masz rację. Po prostu ta reprezentacja jest słaba, a 4 miejsce i tak jest świetnym wynikiem, jak na taką grę.
Davos - 2014-07-13, 01:14

Ta reprezentacja i tak zaszła o wiele dalej, niż powinna.
A Neymar ma dużego fuksa, że nie musiał uczestniczyć w tym laniu, jakie dostali jego koledzy. I zawsze może powiedzieć: "Wiecie, gdybym ja zagrał to by się wszystko zupełnie inaczej ułożyło" ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group