To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sport - Mistrzostwa Swiata! Brasil 2014!

Davos - 2014-07-09, 00:21

szyszek27 napisał/a:

Btw. 8 lipca są imieniny... Adolfa. Przypadek?


A to jest bardzo ciekawe :D

Wszystko już tu chyba zostało powiedziane. Niemcom przybędzie teraz masa sezonowych kibiców :P I z automatu stają się faworytem do mistrzostwa. Ale spokojnie, muszą wygrać jeszcze jeden mecz. I ktokolwiek zagra w finale, spodziewam się już bardziej wyrównanego pojedynku. Drugi raz taki grad goli nie może się powtórzyć.

A Brazylia pokazała, że jest tylko zlepkiem indywidualności, a nie prawdziwą drużyną i za nic nie przypominała tej z 2002 roku. Czeka ich teraz pewnie mała (albo i duża) rewolucja, bo jednak zaliczyli dziś chyba najgorszy występ w całej swojej historii.

K - k - 2014-07-09, 00:24

>:E
JankielKindybalista85 - 2014-07-09, 00:27

Jak to mawiamy z kolegami, z którymi od jakichś 8 lat grywamy sobie co jakiś czas turnieje na play station w Pesa albo w Fifę, gdy najsłabszy z naszej piątki, grający zawsze Brazylią (dostał ją dlatego, ze był najsłabszy) dostaje paskudny łomot: JAK Z GÓWNEM!!!!!!!!!!! Może niezbyt elegancko ale myślę, że w pełni oddaje istotę tego, co się dziś wydarzyło.

Brazylia upokorzona rekordowa porażką w swojej historii podczas mundialu odbywającego się na jej terenie. Nie mogło być lepiej. Ja jestem wniebowzięty! I tylko trochę szkoda Niemców. Taki wspaniały występ i na co im to było jak w niedzielę ich Argentyna pojedzie... B)

kima123 - 2014-07-09, 02:50


Znalezione pod postem odnośnie wczorajszego meczu
:-D :-D :-D

ChodnikowyWilk - 2014-07-09, 07:57

Po prostu nie wierzyłem własnym oczom oglądając wczorajszy mecz. Jak fatalną drużyną trzeba być w obronie żeby dać sobie wklepać 7 bramek. Myślałem momentami że Niemcy grają z San Marino. Niemcy zagrali perfekcyjny mecz, ale to nieusprawiedliwia Brazylii.
Szyszek - 2014-07-09, 23:57

No i mamy zupełnie inną sytuację. Minęło 90 minut i dalej 0-0. I niestety kolejna dogrywka.
JankielKindybalista85 - 2014-07-10, 00:04

Zawsze kiedy obie drużyny są porównywalne pod względem siły składu i zagrają świetnie taktycznie i perfekcyjnie w obronie meczu nie da się oglądać.
Davos - 2014-07-10, 00:21

Dokładnie. Zostało 15 minut do karnych. Jeśli przez ten kwadrans mecz będzie wyglądał jak do tej pory, a wszystko na to wskazuje, to za parę lat z tego meczu zapamiętamy jedynie to, że ktoś po nim awansował do finału.
K - k - 2014-07-10, 00:40

:zzz:
-Veon- - 2014-07-10, 00:47

Kur*a. Mistrzostwa Świata 2014 R.I.P.
Tak dla mnie to koniec. Nie mam już komu kibicować w finale.
Ma ktoś plany "Meteroro na Brazylie wysyłatora"? Muszę go zbudować przed 13 lipca...

I na koniec oto moja reakcja na wynik:
http://www.nooooooooooooooo.com/

I już teraz to napiszę. Bye, Jankiel. Będzie nam ciebie brakowało.

K - k - 2014-07-10, 00:48

:brwi:
Zaknafein - 2014-07-10, 00:50

a ja bede wierzył w Argentyńczyków till the end
JankielKindybalista85 - 2014-07-10, 00:51

Jak to powiedziano w "czasie wyborów" - najlepszym moim zdaniem odcinku Kapitana Bomby, który został wypuszczony akurat przed ćwierćfinałem w 2010 roku:

A TERAZ TO NA CO CZEKAŁA CAŁA GALAKTYKA: ARGENTYNA - NIEMCY!

Hahahahaha! 24 lata czekałem na finał i się doczekałem. :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo:

Szyszek - 2014-07-10, 00:51

No i Holandia zaprzepaściła szansę na zdobycie Pucharu Świata. Szkoda, bo im kibicowałem.
Gratulacje dla Argentyny! Romero ładnie obronił 2 karniaki. Argentynę też lubię, więc chciałbym, żeby to Albicelestes zdobyli Puchar Świata.
A w meczu o 3 miejsce niech Holandia pokona Brazylię. Chociaż na pocieszenie. Brazylia nie zasłużyła na tym Mundialu na medal.

Cóż za róznica w tych półfinałach. W jednym grad bramek, w drugim 0 goli, dopiero w karnych się wszystko wyjaśniło.

-Veon- - 2014-07-10, 00:53

Krokorok napisał/a:
Nie martw się Holandia zajmie 3 Miejsce.

Dla mnie 3 miejsce to to samo co nic. To taki mecz na pocieszenie, gówno warty.

JankielKindybalista85 napisał/a:
A TERAZ TO NA CO CZEKAŁA CAŁA GALAKTYKA: ARGENTYNA - NIEMCY!

Jestem nadzwyczajny. Wyróżniam się na tle całej galaktyki. B)

Davos - 2014-07-10, 00:58

U mnie na 1 miejscu jest zawsze Hiszpania, a na 2 ex aequo Holandia i Argentyna. Więc po tym meczu mam mieszane uczucia :) Z jednej strony żal mi Holendrów, bo znów im się nie udało zdobyć mistrzostwa świata, a byli już od finałowego meczu o krok. Kiedyś w końcu musi im się udać! Ale liczę, że zdobędą jeszcze medal na tym mundialu i w meczu o 3 miejsce odprawią Brazylię z kwitkiem :) No, a z drugiej strony wielkie gratulacje dla Argentyny! Awansowali do finału po 24 latach. Brawo! Tylko z Niemcami będzie cholernie ciężko wygrać :/ Po tym, co widziałem do tej pory na tych mistrzostwach, trudno być optymistą w finale. Za Argentynę będę trzymać z całych sił kciuki, ale kasę postawię na Szwabów :P
JankielKindybalista85 - 2014-07-10, 00:59

[quote="Davos"Awansowali do finału po 26 latach[/quote]

Po 24. Już mnie nie postarzaj. :-D

Davos - 2014-07-10, 01:03

A faktycznie, mój błąd. Już poprawiam :)
-Veon- - 2014-07-10, 01:04

Dobra. To pewnie moje ostatnie słowa w tym temacie.

Chciałbym wam wszystkim podziękować za wspólne kibicowanie, dyskusje i obstawianie meczów.
Chciałbym również podziękować pewnym osobom z Japonii bez których następujące trzy sygnaturki by nie powstały:



A więc dziękuje gościom z Japonii prowadzącym następujące strony:
http://periichi.blog87.fc...ategory-81.html
https://twitter.com/ymg_yyy_uc

Cóż mogę powiedzieć. Żegnam, bo w tym temacie pewnie już się więcej nie wypowiem.
Ale spokojnie. Nie znikam jak Jankiel. Ja znikam tylko z tego jednego tematu. ;)

kima123 - 2014-07-10, 01:07

Problem z brakiem goli w dzisiejszym meczu rozwiązany.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group