To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sport - Mistrzostwa Swiata! Brasil 2014!

Love178 - 2014-06-13, 19:16

Robiliśmy jakoś tak, że chyba był 1 punkt za wytypowanie dobrze zwycięzcy bez podawania dobrze liczny bramek, 2 punkty za podanie dobrej liczby bramek dla jednej drużyny i 3 punkty za podanie całego wyniku dobrze. Chyba, już do końca nie pamiętam ^^"
Zaknafein - 2014-06-13, 20:28

no i 1-0
JankielKindybalista85 - 2014-06-13, 20:52

No i 1-1. I bardzo dobrze! I to jaka bramka... :crazy:
Zaknafein - 2014-06-13, 21:35

1-4, bjuuutiful : D
Love178 - 2014-06-13, 21:43

1-5 omg XDDDDDD
JankielKindybalista85 - 2014-06-13, 21:57

Holandia ich powiozła jak Chłopi Jagnę ze wsi na gównie. I bardzo dobrze.

O ile dałem d. z tym pierwszym typem bo Meksyk był o wiele lepszy od Kamerunu, o tyle wygraną Holendrów przewidziałem. Chociaż skromniejszą.

Teraz mam wymarzony scenariusz: Hiszpania zajmuje drugie miejsce w grupie, w 1/8 wpada na Brazylię. Eliminuje te łajzy po dogrywce albo karnych a potem, w ćwierćfinale, zmęczona bojem z gospodarzami, odpada z kimkolwiek. Dwie pieczenie na jednym ogniu! :-D

-Veon- - 2014-06-13, 21:59

Wielkie brawa dla Holendrów. To był niesamowity pogrom. :-D


Natomiast co do Hiszpanów... Ten turniej będzie ich kompletną porażką.
A taktyka "Tiki Taka" będzie ich gwoździem do trumny.
Taktykę którą rozbił Bayern rok temu ogrywając Barcelonę dwukrotnie 3:0 i 4:0
Taktykę którą również rozbił Real pokonując Bayern 4:0 (Zatrudnienie Guardiolli było najgłupszym pomysłem Bayernu).
I taktykę którą dzisiaj rozbiła Holandia ogrywając Hiszpanie 5:1


Spodziewałem się że ktoś rozbije tak Hiszpanie, ale nie spodziewałem się że zrobi to już Holandia.

Davos - 2014-06-13, 22:21

Meczyk zarąbisty, ale konia z rzędem dla tego, kto by przewidział taki wynik! Holandia pałała rządzą zemsty za finał poprzedniego Mundialu i o ile ich wygraną można było zakładać, o tyle taki pogrom to jest jednak sensacja.
Mam wątpliwości co do gola na 3:1 dla Holandii, bo Casillas był faulowany i gol nie powinien być uznany. No, ale nie zmienia to faktu, że Oranje dziś byli o wiele lepsi.

Ciekawa sytuacja się zrobiła teraz. Zakładałem, że w 1/8 Brazylia zagra z Holandią, a teraz (o ile nie będzie następnych sensacji) Canarinhos najprawdopodobniej zagrają jednak z Hiszpanią.

W każdym razie moim zdaniem przyczyną porażki Hiszpanii jest nie tyle tiki-taka, ale fakt, że Hiszpania wygrała 3 ostatnie wielkie imprezy i nie są głodni sukcesu. Dlatego, o ile daję im szansę na dojście do ćwierćfinału czy nawet półfinału, o tyle na wygranie przez nich czwartego turnieju nie liczę. Sam del Bosque powiedział, że widzi "ogień" i głód sukcesów tylko wśród jednego z piłkarzy, a pozostali po paśmie sukcesów mają prawo w końcu zawieść oczekiwania. No jeśli selekcjoner reprezentacji tak mówi, to o czymś to świadczy.

Holandia z kolei jest drużyną świetną, ale jednocześnie nieobliczalną. 4 lata temu grali rewelacyjnie, a 2 lata temu zawiedli kompletnie. Teraz znów grają pięknie, ale zobaczymy, czy gdzieś ta machina się nie zatnie. Mam nadzieję, że nie trafią w dalszej fazie na Niemców, bo z Helmutami zawsze im się bardzo ciężko gra.

JankielKindybalista85 - 2014-06-13, 22:37

Co powiedział Casillas do swojej kobiety przed wyjściem na mecz? Wrócę przed szóstą.

A bramka wyrównująca po prostu fenomenalna!

Davos - 2014-06-13, 22:42

Cytat:
Co powiedział Casillas do swojej kobiety przed wyjściem na mecz? Wrócę przed szóstą.


Dobre. To twój tekst czy już w internetach wymyślają kawały o meczu? :)

-Veon- - 2014-06-13, 22:44

Davos napisał/a:
Cytat:
Co powiedział Casillas do swojej kobiety przed wyjściem na mecz? Wrócę przed szóstą.


Dobre. To twój tekst czy już w internetach wymyślają kawały o meczu? :)

Ten tekst krąży w wielu wersjach już od dawna. Ale zawsze mnie rozśmiesza. :-D

K - k - 2014-06-13, 23:16

:rofl:
Davos - 2014-06-13, 23:19

Krokorok, kibicujesz Niemcom?
monjiczq - 2014-06-13, 23:21

je,bac niemcow ;[
Zaknafein - 2014-06-13, 23:26

je,bac szwabów ;[
Davos - 2014-06-13, 23:27

Znam jednego gościa, który kibicuje dwóm reprezentacjom zagranicznym - Niemcom i Rosji :roll: To jest dopiero ewenement :D
Zaknafein - 2014-06-13, 23:36

cholernie duzo bramek jak na pierwsze mecze
Davos - 2014-06-14, 01:06

Nom, jak na razie średnia wychodzi 3,75 bramek na mecz! I póki co wszystkie cztery mecze dobrze się oglądało. Ale nudne i bezbramkowe spotkania też na pewno się trafią.
-Veon- - 2014-06-14, 01:12

Brawo dla Chile za zwycięstwo 3-1 i także brawo dla Australii za walkę do samego końca.

Ogólnie wyszedł ładny, ciekawy mecz.

Chile jest natomiast na dobrej drodze do awansu z grupy. Wystarczy tylko że pokonają Hiszpanie.

Davos - 2014-06-14, 01:22

-Veon- napisał/a:

Chile jest natomiast na dobrej drodze do awansu z grupy. Wystarczy tylko że pokonają Hiszpanie.


Właściwie to remis z Hiszpanią może im dać awans. Wystarczy, że potem nie przegrają zbyt wysoko z Holandią, a Hiszpania nie zmiażdży Australii i będą mieć lepszy bilans bramkowy. Teraz to Hiszpania jest na musie, bo z Chile powinni wygrać. Będzie dobry mecz.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group