To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sprawy związane z Mistrzowie.org - Obiecane zmiany na mistrzach

Zabek05 - 2014-05-19, 15:57

już sobie wyobrażam, jak Bartek, Shar czy Davos wracają z pracy/uczelni o 16.30 i do 3 w nocy przeglądają forum (na którym pojawia się 5000 postów dziennie), coby sprawdzić, czy przypadkiem znowu Wojtkowi czy komuś innemu nie odpier.doliło. Jeśli chcecie wciągnąć ich w swoje komercyjne przedsięwzięcie jakim są mistrzowie, to wątpię, żeby za darmo chcieli oni tracić pół dnia na moderowaniu czegoś takiego. Tak więc osobiście pozostawiam Monster Media Group do wyboru: albo przeznaczacie hajs z reklam na nagrody dla użytkowników, albo na jakieś wynagrodzenia dla moderatorów.

ALE NAJPIERW DAJCIE MI SMYCZ

ChodnikowyWilk - 2014-05-19, 15:58

Trochę mnie nie było, a tu takie informacje :galy:

Samsung Galaxy S3 za 666 postów? to chyba żart...
Druga propozycja jest ciekawa, nasze odwieczne marzenie o tym aby nieoficjalne forum było oficjalne może się w końcu spełnić.
Pojedynek mistrzów - nie wydaje mi się aby to był dobry pomysł, zapewne zrodziłby się prawdziwy wysyp idiotycznych i dennych komentarzy.
Czwarta propozycja, jestem raczej za opcją wrzucenia w odstępach czasowych

Zabek05 - 2014-05-19, 15:58

a w całej reszcie kwestii zgadzam się z Jankielem.

[ Dodano: 2014-05-19, 15:59 ]
Chodnikowy kurde ninja! :p

Adijos - 2014-05-19, 16:08

ChodnikowyWilk napisał/a:

Samsung Galaxy S3 za 666 postów? to chyba żart...

Ale czemu?

Sharvari - 2014-05-19, 16:11

ChodnikowyWilk napisał/a:
Druga propozycja jest ciekawa, nasze odwieczne marzenie o tym aby nieoficjalne forum było oficjalne może się w końcu spełnić.

czyje? :D

ChodnikowyWilk - 2014-05-19, 16:14

^AdijoS^ napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:

Samsung Galaxy S3 za 666 postów? to chyba żart...

Ale czemu?


Nagroda za bagatela 1000zł, to niemały wydatek. Ale w sumie jak się tak zastanowiłem, to nie głupi pomysł, będzie ogromna motywacja do wrzucenia skrinów, a nabicie tych 666 zajmie tym najlepszym jeszcze mnóstwo czasu.

Moris299 - 2014-05-19, 16:15

ChodnikowyWilk napisał/a:
Trochę mnie nie było, a tu takie informacje :galy:

Samsung Galaxy S3 za 666 postów? to chyba żart...

Czemu niby? o.o Że duży pułap czy mały?

Zabek05 - 2014-05-19, 16:18

i tak pumpernikiel zrobi to w max 3 miesiące.
ChodnikowyWilk - 2014-05-19, 16:20

Sharvari napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:
Druga propozycja jest ciekawa, nasze odwieczne marzenie o tym aby nieoficjalne forum było oficjalne może się w końcu spełnić.

czyje? :D


Chyba każdy swego czasu chciał, aby na mistrzach był odnośnik do tego forum. Wiadomo że teraz będzie na ich serwerach, ale i tak dobrze :P

Moris299 - 2014-05-19, 16:24

Nie do końca dobrze. Nie da się przenieść bazy danych więc trzeba by ZNOWU od nowa zacząć...
Adijos - 2014-05-19, 16:27

Moris299 napisał/a:
Nie do końca dobrze. Nie da się przenieść bazy danych więc trzeba by ZNOWU od nowa zacząć...

Bazy nie, ale cały serwer tak.

Moris299 - 2014-05-19, 16:54

^AdijoS^ napisał/a:
Moris299 napisał/a:
Nie do końca dobrze. Nie da się przenieść bazy danych więc trzeba by ZNOWU od nowa zacząć...

Bazy nie, ale cały serwer tak.


Też nie.

Adijos - 2014-05-19, 17:03

Ej teraz tak patrzę i istnieje opcja importu bazy danych.
Moris299 - 2014-05-19, 17:05

Gdzie?
Davos - 2014-05-19, 17:11

Zabek05 napisał/a:
już sobie wyobrażam, jak Bartek, Shar czy Davos wracają z pracy/uczelni o 16.30 i do 3 w nocy przeglądają forum (na którym pojawia się 5000 postów dziennie), coby sprawdzić, czy przypadkiem znowu Wojtkowi czy komuś innemu nie odpier.doliło.


I to jest kolejny argument przeciwko przenosinom. Poza tym zgadzam się z tym, co pisała Shar, że jeśli ekipa adminów stąd powinna przejść na oficjalne forum, to w całości, a nie tylko 2 czy 3 osoby. Co nie zmienia faktu, że już teraz ledwo ciężko się czasami wyrobić z tym, żeby być na bieżąco na forum i czytać wszystkie posty. Nie wyobrażam sobie np. podwojenia albo potrojenia ilości nowych postów z powodu tak wielkiego zwiększenia liczby nowych userów.
Generalnie widzę, że większość jest przeciwko połączeniu naszego forum z oficjalnym.

ChodnikowyWilk napisał/a:
Samsung Galaxy S3 za 666 postów? to chyba żart...


Pewnie i tak te 666 postów osiągną max 3 albo 4 osoby. Myślę, że Media Monster Griup stać na to, żeby te 4 telefony zasponsorować.

V - r - 2014-05-19, 17:12

Najwyższy czas wziąć się w końcu za wrzucanie skrinów :D
Davos - 2014-05-19, 17:21

W moim przypadku i tak te nagrody nic nie zmienią, zanim dobiję choćby do tych 40, za które dostaje się smycz to pewnie już mistrzowie przestaną istnieć :) Jak uda mi się zdobyć choćby niebieski nick, to będzie święto lasu.

Ale swoją drogą ciekawi mnie, czy te niektóre nagrody to nie fejki. Np. książka pt "Mistrz ciętej riposty". Serio mają coś takiego? Coś mi się nie chce wierzyć :)

Antybristler - 2014-05-19, 17:23

Cytat:
Ale swoją drogą ciekawi mnie, czy te niektóre nagrody to nie fejki. Np. książka pt "Mistrz ciętej riposty". Serio mają coś takiego? Coś mi się nie chce wierzyć :)


Jest: http://merlin.pl/Mistrz-c...t/1,571852.html

Ale myślałem, że to będzie coś w stylu drukowanej wersji mistrzów, odpowiednik tej książki z piekielnych: http://merlin.pl/Piekieln...t/1,946079.html

Davos - 2014-05-19, 17:30

Antybristler napisał/a:
Jest: http://merlin.pl/Mistrz-c...t/1,571852.html


Hm, takie coś. Ja w sumie też w pierwszej chwili pomyślałem, że będzie to jakiś zbiór ciętych ripost z mistrzów. Szkoda, że to nie to...

SlownikOrtograficzny - 2014-05-19, 17:42

No więc tak, pozwolę sobie również zabrać głos:

Pierwsze primo - Nagrody
A to dlatego pumper tak produkuje skriny. :)
Fajny pomysł, szczególnie dla tych największych wrzucaczy, a i dla tych co nie wrzucali dodatkowa motywacja. Więc jestem na TAK.

Drugie primo - połączenie forum
Tu nie będę się rozpisywał, Jankiel i Shar już temat wyczerpali.
Mi się ten pomysł NIE widzi.

Trzecie primo - Świetny pomysł, będzie co czytać. Oczywiście taki skrin powinien być odpowiednio oznaczony w widocznym miejscu. TAK

Czwarte primo - wrzucanie skrinów
Najlepiej raz albo dwa razy dziennie (rano i późnym wieczorem). Przydałaby się poprawa jakości skrinów, nie musi być zawsze po 20 skrinów. Może być jedna strona, nawet pół strony. No i żeby skriny były skrinami, a nie "śmiesznymi" obrazkami.

Dwa razy tak, przechodzicie dalej.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group