To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Najgłupszy tekst, jaki usłyszeliście.

JankielKindybalista85 - 2016-02-06, 21:22

Ismailes napisał/a:
Gościu nie należę do cwaniaków w necie jak masz jakiś problem spotkajmy się i załatwmy to jak facet z facetem. Bo te Twoje teksty z dupy nie robią na mnie wrażenie, przerabiałem w swoim życiu większym cwaniaków od Ciebie. Gdzie mieszkasz podaj adres przyjadę i wtedy pogadamy. Chyba, że udajesz tylko cwaniaka i boisz się ze mną skonfrontować. Co uznam za tchórzostwo i będę uważał Cię za jeszcze większego robaka niż teraz uważam.

Wczorajsze pw od Smalca. Tak wklejam żebyście wiedzieli dlaczego wczoraj uciekłem.

macbed - 2016-02-06, 21:24


Weźcie się serio umówcie na ustawkę.
Proszę.

Zaknafein - 2016-02-06, 21:24

JankielKindybalista85 napisał/a:
Ismailes napisał/a:
Gościu nie należę do cwaniaków w necie jak masz jakiś problem spotkajmy się i załatwmy to jak facet z facetem. Bo te Twoje teksty z dupy nie robią na mnie wrażenie, przerabiałem w swoim życiu większym cwaniaków od Ciebie. Gdzie mieszkasz podaj adres przyjadę i wtedy pogadamy. Chyba, że udajesz tylko cwaniaka i boisz się ze mną skonfrontować. Co uznam za tchórzostwo i będę uważał Cię za jeszcze większego robaka niż teraz uważam.

Wczorajsze pw od Smalca. Tak wklejam żebyście wiedzieli dlaczego wczoraj uciekłem.


wole groźby z mojej sygny, ale to też dobre

ChodnikowyWilk - 2016-02-06, 22:15

Wybacz Jankiel, gdybym nie wpadł na idiotyczny pomysł żeby go tutaj zapraszac to byś sie teraz nie musial ukrywac :D I sory wszyscy też, sypie głowę popiołem.
JankielKindybalista85 - 2016-02-06, 22:17

Spoko. W Meksyku fajnie jest. Dużo towaru do gwałcenia i w ogóle... :troll:
Mackers - 2016-02-06, 22:40

ChodnikowyWilk napisał/a:
Wybacz Jankiel, gdybym nie wpadł na idiotyczny pomysł żeby go tutaj zapraszac to byś sie teraz nie musial ukrywac :D I sory wszyscy też, sypie głowę popiołem.

Lolz, to nie twoja wina, że się zachowuje jak zjeb.
Został potraktowany jak normalny użytkownik (a nawet jeszcze lepiej, bo szybko zyskał dostęp do ukrytego) i spierdolił sprawę.

JankielKindybalista85 - 2016-02-06, 22:48

On spierdolił sprawę ale ja musze spierdalać... Pizdy w świecie nigdy nie otrzymują sprawiedliwości. :cry:
KicerK - 2016-02-06, 23:24

Kurwa, serio drugi krokorok :haha:
ZSK - 2016-02-07, 00:56

"nie robią na mnie wrażenie"

Serio, zaczynam uważać wszystkich popełniających takie błędy, czy też ślepych na czerwony kolor podkreślenia, za kurwa debili.

macbed - 2016-02-07, 01:03


Tego to Ci raczej nie podkreśli

ZSK - 2016-02-07, 01:10

Wiem, miałem na myśli to, że ktoś nie czyta tego co napisał jak i to, że ktoś olewa podkreślenia.
macbed - 2016-02-07, 01:11


#justmorysthings

Davos - 2016-02-07, 01:16

Spoko Wilku, ja też się co do niego pomyliłem. Na mistrzach mi się wydawał względnie normalny, chociaż rzucał sporo banałów (co zresztą uwieczniłem w swoich opowiadaniach forumowych :spiew: ), na początku forumowej kariery też się zachowywał ok, ale jak już mu raz odpierdoliło to porządnie i na stałe :/
ZSK - 2016-02-07, 01:19

Davos napisał/a:
chociaż rzucał sporo banałów


O to właśnie miałem na myśli mówiąc o słabych tekstach. W sumie dalej rzuca.

W każdym razie nie ma co za dużo uderzać się w piersi, stało się i tyle. Teraz naprawiamy swój błąd i jest spoko chyba :-)

JankielKindybalista85 - 2016-02-07, 01:20

Taaaa, spoko. Za miesiąc tu wróci jak mu ban wygaśnie i mi połamie nosy.
macbed - 2016-02-07, 01:20


Davos napisał/a:
rzucał sporo banałów

:haha:

widzu - 2016-02-07, 13:23

ZróbmySobieKupę napisał/a:
"nie robią na mnie wrażenie"

Serio, zaczynam uważać wszystkich popełniających takie błędy, czy też ślepych na czerwony kolor podkreślenia, za kurwa debili.


Nie brzmi zbyt legitnie. :I

Mańka - 2016-02-17, 14:59

#1 A ciebie stara zamiast bujać w kołysce to mieszała w betoniarce, dlatego jesteś taka zjebana
#2 Dobrze, że masz szerokie biodra, nie będziesz miała problemów przy porodzie ~moja Babcia :git:

ChodnikowyWilk - 2016-02-17, 17:32

^ tysiąc razy te teksty słyszałem :D
widzu - 2016-02-17, 17:37

Że masz szerokie biodra i nie będziesz miał problemów przy porodzie? :galy:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group